Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY rozliczony. Jak ten czas leci :( Już koniec, już rozliczamy. Sie zrobił i serdecznie zapraszam do 15.11. godz. 21:00


elik

Recommended Posts

16 godzin temu, elik napisał:

Popieram  :)
Jeśli chcesz, to mogę go za Ciebie wystawić przy najbliższym bazarku. Będzie od Ciebie tylko dla psiaka wybranego przez Ciebie.

Dziękuję za propozycję. Pomyślę dla jakiego psiaka poza Amikiem i poszukam opakowania, i dam Ci znać.

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Kamila Proc napisał:

przywitam sie

 

5 godzin temu, Polek napisał:

Pozdrawiam znad morza. Pogoda może być.

 

4 godziny temu, Nesiowata napisał:

W sobotę chyba już czas na zakupy!

 

1 godzinę temu, koja napisał:

podnosimy

Od rana byliśmy na działce. O tej porze roku jest tam wiele do zrobienia.    Hmmm, a właściwie to o której nie ma?  Zawsze jest to robić, tylko w lecie mniej. Wiosna i jesień, to huk pracy do przerobienia.

Dzięki za opiekę nad bazarkiem   1384944304_dlaWaslove.jpg.3f4bb4154fc335f502f7a7635409dff2.jpg

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Tyśka) napisał:

Niestety nie mam, wyczytałam na jednym z wątków. :(

Wolałem zapytać, bo a nuż...

2 godziny temu, elik napisał:

Od rana byliśmy na działce. O tej porze roku jest tam wiele do zrobienia.    Hmmm, a właściwie to o której nie ma?  Zawsze jest to robić, tylko w lecie mniej. Wiosna i jesień, to huk pracy do przerobienia.

 

Jesienne prace na działce mają swój urok.

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Radek napisał:

Jedno, za czym nie przepadam to pakowanie liści do worków, grabić lubię. A na działce jest brzoza, dwa kasztanowce i orzech, a bezpośrednio za siatką trzy lipy :)

To serdecznie Ci współczuję.  My na sąsiednich działkach także mieliśmy sporo drzew liściastych, u siebie tylko dwa, ale na szczęście sąsiadom znudziło się ciągłe grabienie jesienią i pozbyli się większości tych drzew.  Został  tylko orzech, ale nie w bezpośrednim sąsiedztwie. Trochu liści z niego ląduje na  naszej działce, ale to już da się znieść  :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...