Jump to content
Dogomania

Puzzle i książki dla BUNI, zakończony


NikaEla

Recommended Posts

56 minut temu, kiyoshi napisał:

podnosze, mam nadzieje, że jeszcze będą kupujący bo się ELunia napracowała przy fantach

Zapraszam. Nikt puzzli nie układa? Bo ja ostatnio nagminnie. Już ósma rozpoczęta na stole ( wszystkie po 2000, 1500 lub 1000 kawałków)

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, NikaEla napisał:

Zapraszam. Nikt puzzli nie układa? Bo ja ostatnio nagminnie. Już ósma rozpoczęta na stole ( wszystkie po 2000, 1500 lub 1000 kawałków)

To masz duży stół :)

ciągle jeszcze się zastanawiam ....

a wysyłałaś już do Jo37 ?

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Aldrumka napisał:

To masz duży stół :)

ciągle jeszcze się zastanawiam ....

a wysyłałaś już do Jo37 ?

Nie, jeszcze nie wysłałam.

Stół rzeczywiście mam duży (rozkłady) ale zwykle nie ma na nim miejsca, zwłaszcza w niedziele ( obiady w większym gronie). Teraz z powodu pandemii jesteśmy tylko w trójkę to obiady jemy w kuchni, to stół mogę wykorzystać do puzzli. Później postaram się pokazać jakie ułożyłam.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, NikaEla napisał:

 

Stół rzeczywiście mam duży (rozkłady) ale zwykle nie ma na nim miejsca, zwłaszcza w niedziele ( obiady w większym gronie). Teraz z powodu pandemii jesteśmy tylko w trójkę to obiady jemy w kuchni, to stół mogę wykorzystać do puzzli. Później postaram się pokazać jakie ułożyłam.

PUZZLE.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Senanta napisał:

Poproszę nr 1, 2, 3, 4

Ja układam puzzle. Wprawdzie teraz większą elementację mam rozłożoną, te będą czekały w długiej kolejce ale muszę je kupić aby moja kicia Bunia kupiła fanty na rzecz suni Buni.  

                Karnet A5 miś Moc życzeń....KB85 brokat | STAR LINES | Księgarnia ...

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Senanta napisał:

Poproszę nr 1, 2, 3, 4

Ja układam puzzle. Wprawdzie teraz większą elementację mam rozłożoną, te będą czekały w długiej kolejce ale muszę je kupić aby moja kicia Bunia kupiła fanty na rzecz suni Buni.  

Bardzo, bardzo dziękuję.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...