Jump to content
Dogomania

Zakończony, rozliczomy. Seredznie dziękujemy. Super ciuszki i nie tylko na potrzeby Kacperka i Polci. Do 19.06. g. 20.00 Toluś już w DS.


Gabi79

Recommended Posts

10 godzin temu, omi napisał:

I nocką zapraszamy na zakupy :) 

I z rana także  :)

2 godziny temu, Radek napisał:

To zdecydowanie nie jest dobra pora na budzenie się.
Miłego dnia.

 

Potwierdzam.  3-cia w nocy to odpowiednia pora do spania, a nie budzenia się  :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, elik napisał:

A do Anny G-R? Miała pójść w poniedziałek lu1yb wtorek.

Niestety nie dam rady iść na pocztę po południu. Wczoraj i dzisiaj wróciłam do domu około 18, a wyszłam o 6:30. Po Livki wysłałam paczkę w Ruchu przed pracą. Bardzo Wszystkich przepraszam, ale dopiero we czwartek będę mogła iść na pocztę. Chyba, że ktoś życzy sobie paczkę w Ruchu, wtedy jest możliwość wysłania rano. 

 

Link to comment
Share on other sites

55 minut temu, omi napisał:

Niestety nie dam rady iść na pocztę po południu. Wczoraj i dzisiaj wróciłam do domu około 18, a wyszłam o 6:30. Po Livki wysłałam paczkę w Ruchu przed pracą. Bardzo Wszystkich przepraszam, ale dopiero we czwartek będę mogła iść na pocztę. Chyba, że ktoś życzy sobie paczkę w Ruchu, wtedy jest możliwość wysłania rano. 

 

Bożenko myślę, że nie ma pośpiechu. Pytam, bo Gabrysia napisała na PW, że paczuszka wyjdzie poniedziałek/wtorek więc myślałam, że może wysłałaś, a zapomniałaś napisać  :) Mi się tak czasem zdarza  :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, elik napisał:

Bożenko myślę, że nie ma pośpiechu. Pytam, bo Gabrysia napisała na PW, że paczuszka wyjdzie poniedziałek/wtorek więc myślałam, że może wysłałaś, a zapomniałaś napisać  :) Mi się tak czasem zdarza  :)

Eluniu, wszystko pod kontrolą, o nikim nie zapomnimy, tylko ciągle jest 1 problem, doba jest za krótka 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Gabi79 napisał:

Eluniu, wszystko pod kontrolą, o nikim nie zapomnimy, tylko ciągle jest 1 problem, doba jest za krótka 

To dokładnie tak samo jak u mnie  :)  

Nawet przez myśl mi nie przeszło, że możecie o kimś zapomnieć  :)   Za solidna Firma  :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...