Jump to content
Dogomania

III Kwalifikacje do MŚ - 16-17 maja -Bydgoszcz, czyli kolejny Brother Cup


Magda i Saga

Recommended Posts

  • Replies 449
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zawody mimo upiornej pogody były super - sprawna organizacja, wszystko sympatycznie, nagrody za detki dzięki czemu Vigo wyjechał z każdym biegiem nagrodzonym ;) Bardzo lubię bydgoskie zawody i zapisuję się na wszystkie od teraz w przód do końca świata i jeden dzień dłużej :D

Melduję, że mam zdjęcia jakieś i zacznę obrabiać po południu.

Medyk, jak to się stało, że ja nie zajarzyłam, że Ty to Ty :-(... Ja na zawodach doprawdy w jakimś innym stanie umysłu przebywam.

Z minusów to tak jak lubię Arpiego, który jest niezmiernie sympatycznym sędzią, tak stwierdzam, że chyba czas na sportową emeryturę dla niego, niestety nie da się sędziować zawodów agility nie ruszając się z miejsca... :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stereo'][SIZE=1]Sajko, że Ty się nie wstydzisz... :eviltong:[/SIZE][/quote]

Mam rodzeństwo bliźniaków Flipa i Flapa, kolor podobny, znaczenia na głowie podobne, uszy stojące- bliźniaki:loveu:

My też dziękujemy za zawody, szczególnie podziwiam Was za sobotę, bo lało jak z cebra, wszyscy przemoknięci a Wy dzielnie walczyliście:) no i niestety polskie drogi to dramat- 250km do Warszawy i trzeba kombinować, żeby dojechać jakoś sensownie- porażka...

dziękuję bardzo za fotki mojego rodzeństwa bliźniaków:multi: śliczne są:loveu: czy mogę wstawić na moją stronkę? Jak podpisać?:cool3:

No i muszę się pochwalić- klasyfikację łączną w niedzielę, w trakcie kwalifikacji do Mistrzostw Świata wygrał mój osobisty bull bull:multi: i gratki dla Vigo za biegi i czasy uzyskiwane w niedzielę:crazyeye:

Dziękuję też Fortowi za przygarnięcie pod namiocik i upojny wieczór w gazdówce:cool1:

I na koniec- absolutnie fenomelnalnie niesamowicie podobają mi się postępy, jakie robi Michał z Eli, jak z nią pracuje i jak szybko ta suczka się zmienia i zaczyna śmigać- ślicznie było:multi:

Olga- z ogromną przykrością muszę się z Tobą zgodzić, mimo osobistej sympatii i szacunku do sędziego:-(

Link to comment
Share on other sites

I jeszcze zapomniałam- bardzo chciałam podziękować za nagrody za każdy bieg zawodów- ciasteczka Lolo są super, psy były zachwycone paczuszką, którą częściowo spożyły na miejscu- dla mnie rewelacja:multi:

I chciałam podziękować Janie za przygarnięcie mnie do pokoju, jak panią w motelu przerosły nasze rezerwacje;)

Link to comment
Share on other sites

O Boszzzz pierwszy raz widzę Beze po akcji: strzyżenie! :megagrin::errrr::lol!::shiny::grins::smhair2::smhair2::evilbat::rofl::ylsuper::ylsuper: i wogóle wielki szacun, że Ty z nia w takim stanie biegasz! :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Wygląd Bza jest nieistotny dopóki biega tak fajnie jak biega:p

poza tym, w końcu wiem na zdjęciach który to ten szelciak, z którym ja biegam, a nie szukanie kawałka własnych spodni albo butów, żeby się upewnić, że to my a nie inni:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście, że wolę ją w wersji z futrem, ale jak jest bez futra- trza się z tym pogodzić i widzieć pozytywy- łatwo poznać, nie łapie w końcu rzepów, biega jak biegała i jak łatwo wytrzeć jak zmoknie:cool3: poza tym to miłe, jak pół ulicy zachwyca się jakiego prowadzę ślicznego szczeniaczka:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Dziekuje za fantastycznie zorganizowane zawody – [B]GRATULACJE DLA ORGANIZATOROW[/B] ! Gratulacje dla wszystkich wygranych ! A pogoda ? Pogody się nie wybiera – zawsze moglo być gorzej ;) Mam nadzieje, ze i nam w sierpniu uda się tak sprawnie przygotowac impreze. Trzymajcie kciuki by nie było sztormowej pogody ![/SIZE][/FONT]

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Piekny stadion, blisko parking – super. Numerki startowe dobrze widoczne - nawet mimo deszczu, gdy nie zawsze było slychac ‘konferansjerke’ wiadomo było kto biega i kto nastepny wchodzi na tor. Każdy pilnowal swojego startu, dzieki czemu nie było niepotrzebnych opoznien – sprawnie, milo. Dziekuje za wszystkie rozmowy zarówno ze starymi, jak i nowymi znajomymi z ‘toru’. W takiej atmosferze naprawde sympatycznie spedza się czas :loveu:[/SIZE][/FONT]


[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Mnostwo nagrod, nie tylko dla ‘zwyciezcow’, ale także dla detkowiczow. Moje dziecko jest przeszczesliwe i dumne, ze Yagusia wygrala dla niej zielona zabke – cala noc przespaly razem. [/SIZE][/FONT]

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Torki zerowkowe mile do biegania, openowe ‘zakrecone’ – znajac siebie pogubilabym się ... Baaaardzo podoba mi się, ze w agility zawodnicy graja fair play - mila była dla mnie niespodzianka pierwszego dnia, gdy stanelam na podium (o bledach na liscie dowiedzialam się od innych, dlatego to było zaskoczenie). [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Ze swoich startow jestem zadowolona, tym bardziej ze ani ja nie czulam się dobrze ani Yaga, która dzien przed zawodami byla podtruta i odwiedzalysmy jeszcze weta. Suka dala z siebie wszystko, nie mialysmy zadnej zrzutki, wszystkie strefy zaliczone. Standardowo wszystkie popelnione bledy moje, no ale przeciez starty, to najlepsza nauka. Najfajniejsza jest dobra zabawa ! Zdecydowanie bardziej lubie atmosfere agilitowa niz np. obediencowa - szczegolnie jak ma sie jakas wpadke. Takze teraz zabieram się za kondycje wlasna i psa, bo zostawiaja sporo do zyczenia :mad:[/SIZE][/FONT]

[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Mam nadzieje, ze co roku uda nam się przyjezdzac na bydgoskie zawody – Magda jeszcze raz slowa uznania za organizacje – [B]BRAWO ![/B][/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

My się też przyłaczmy do wszystkich podziękowań i zachwytów. Dziękujemy bardzo całemu Zespołowi, zabawnie, szybko, sprawnie, z uśmiechem na ustach, pomimo ulewnego deszczu w sobotę, to duża sztuka i ośmielę się stwierdzić, że już zawodowstwo. Było pięknie, sobotnie pokrętne tory skutecznie odwracały uwagę od deszczu. Pomimo że jest do Was daleko, a drogi takie sobie, a w Toruniu korki w niedzielne popołudnie, to z dużą przyjemnością uczestniczymy w zawodach, zwłaszcza, że niedziela była słoneczna i momentami nawet dość ciepło. Miejsce na zawody nie takie śliczne jak Myślęcinek, ale też bardzo fajne. Ogromne podziękowania. Było super, zwłaszcza, że złapałyśmy kolejną łapkę do A3. Kto by pomyślał, że taki biały mopik tyle potrafi. Do następnego razu.:multi::multi::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Ja także chciałabym podziękować za zawody! Organizacja super! nagrody, nagródki, pocieszki, prezenciki na wstępie ekstra! sędzia też super :) bardzo przyjemny :)

Gratuluję wszystkim wygranym i przegranym także za super biegi i za niesamowitą atmosferę :loveu::loveu::loveu:

Dziękuję za przygarnięcie mnie na noc pod dach i mojej sforki :loveu: oraz w imieniu mojej suki, dziekuję za cudowną pyrkową zabawkę :loveu: sucz jest szczęśliwa :)

Cudowne zawody, naprawdę.

Link to comment
Share on other sites

JA też dziękuję za udane zawody i za psie ciacha za disa ;)i o ile w so mniej przyjemnie sie biegało( zimno, mokro i paskudnie )to o tyle w niedziele bylo juz znacznie lepiej :p
PS
[quote name='Sajko']
I chciałam podziękować Janie za przygarnięcie mnie do pokoju, jak panią w motelu przerosły nasze rezerwacje;)[/quote]
Sajko nie ma sprawy,trzeba sobie pomagac :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rauni']Medyk, jak to się stało, że ja nie zajarzyłam, że Ty to Ty :-(... Ja na zawodach doprawdy w jakimś innym stanie umysłu przebywam. [/quote]
Mea culpa powinnam się była przedstawić :oops:

[quote name='Sajko']dziękuję bardzo za fotki mojego rodzeństwa bliźniaków:multi: śliczne są:loveu: czy mogę wstawić na moją stronkę? Jak podpisać?:cool3:[/quote]
Jasne. fot. Anna Skaja i linka do str na PW poproszę

[quote name='Goshka']Mam pytanie, czy moze komus zaplątał się w obiektyw wyzeł
niemiecki krótkowłosy, który przyjechał z Litwy?:cool3:[/quote]
wyżeł się załapał na 1 normalną fotkę i dwie nie do końca :razz: wstawię jak obrobię. Jak się uda może jutro popołudniu

Link to comment
Share on other sites

Ja podpisuję się pod wszystkimi ochami i achami jeśli chodzi o organizację i atmosferę zawodow. Było naprawdę super :multi:

Zdięć zrobilam niewiele bo z emocji zapomniałam,*że wzielam aparat :eviltong:

Wklejam to co mam...

[IMG]http://i43.photobucket.com/albums/e390/hanka_r/IMG_0441.jpg[/IMG]

[IMG]http://i43.photobucket.com/albums/e390/hanka_r/IMG_0444.jpg[/IMG]

[IMG]http://i43.photobucket.com/albums/e390/hanka_r/IMG_0445.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...