Jump to content
Dogomania

KONIEC Rozliczam Mamy Binia i Wiewiórki . Kto wygra kasting do filmu? Nowy nabór. Bazarek Imienny z nagrodami


uxmal

Recommended Posts

42 minuty temu, uxmal napisał:

Sadełko to lis,  więcej textu nie wklejałam ,  bo dalej jest jeszcze gorzej.. 

 

37 minut temu, Aska7 napisał:

Matko kochana, lis ?

Kto to pisał ? Jakiś patol przypisujący zwierzęciu ludzkie skrzywienia ?

Dziewczyny no so Wy bajek za młodu Wam nie czytano? Z otwartą bembulom słuchałam, dopytywałam....

Przypisywanie zwierzętom, przedmiotom ... cech ludzkich to często stosowany w literaturze sposób na osiągnięcie zamierzonych przez autora efektów.

 

Link to comment
Share on other sites

46 minut temu, uxmal napisał:

 

Iker :  najlepszy bramkarz Świata,  mistrz nad mistrzami sportowymi.  Odważny i romantyczny. Nikt nie potrafił z taką precyzją rzucać się na piłkę. W 2020 roku zakończył karierę piłkarską. 

Z krwi i kości i od urodzenia doskonały aktor i reżyser. Uwielbia dubbingować bohaterów Marvela i Disneya. Pierwsze kroki stawiał na deskach teatru  Poker.  Wspaniała dykcja,  pamięć i charyzma. 

Będzie z niego Mistrz sztuki. 

Joda: Aktor charakterystyczny, który marzy o wyjściu z ram Science Fiction. Doświadczony orator i piewca. To Holoubek wszechczasów. 

Pochodzi z rodziny wnuczków., powiązany jest ze znaną w branży Ewu. Prywatnie miłośnik lewitacji i podróży kosmicznych.

Dyzio : Miłośnik wina, tańców i swawoli. I w takich rolach czuje się jak pies na spacerze. Energiczny, wiecznie uśmiechnięty. Bohater komedii romantycznych i kina akcji. Za swoje role otrzymał nagrodę za całokszatałt. Często spotykany z tajemniczą 3X.

Wzdychają do niego fanki i fani. Prywatnie uwielbia spacery po plaży, wodę i aportowanie.

TEO: aktor, pisarz i marzyciel. Uwielbia cyfrę siedem i siedem dni tygodnia. Optymista w każdym calu. Swoją pierwszą rolę zagrał pod okiem Aska7.

Marzy o wspólnej roli z wiewiórkami oraz nagrodzie publiczności.

Jego eteryczny głos rozbrzmiewa w sercach widzów  długo po seansie filmowym.

Emir zwany także E-Mir - Film z jego udziałem bił rekordy popularności w Pakistanie. Aktor zdobył statuetkę złotego Krokodyla za rolę pierwszoplanową.

Ukończył prestiżową Szkołę Aktorską pod okiem profesor Nesiowatej. Jego charakterystyczne "Rrr" jest znane i cenione w branży aktorów.

A czemu tu nie ma Binia :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, elik napisał:

 

Dziewczyny no so Wy bajek za młodu Wam nie czytano? Z otwartą bembulom słuchałam, dopytywałam....

Przypisywanie zwierzętom, przedmiotom ... cech ludzkich to często stosowany w literaturze sposób na osiągnięcie zamierzonych przez autora efektów.

 

Konopnickiej nie czytałam,  Andersena chętniej, Dzieci z Bullerbym. 

Tu chodzi o stereotypy,  że jak ktoś jest rudy to fałszywy,  jak ma zadarty nos to przemądrzały itp itd. 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, uxmal napisał:

Konopnickiej nie czytałam,  Andersena chętniej, Dzieci z Bullerbym. 

Tu chodzi o stereotypy,  że jak ktoś jest rudy to fałszywy,  jak ma zadarty nos to przemądrzały itp itd. 

O krasnoludkach.... to jeszcze mamuśka mi czytała, a ja potem wszystkie anderseny, bulerbyny, doktory dulitly itd itp...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Gucio : aktor występujący najczęściej w filmach drogi i przyrodniczych. Zaczynał w serialu romantycznym z ówczesną gwiazdą kina Mają.  Wspólna praca zaowocowała w życiu prywatnym. Para założyła Akademię Talentów  Helli oraz doczekała się wielu małych bąbelków. 

Gucio marzy  o roli w filmie akcji lub komedii. Chciałby sprawdzić się także w  dubbingu.  Prywatnie miłośnik miodu i  rumianku. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...