Jump to content
Dogomania

R o z l i c z o n y *** WYGRAŁA BAKUSIOWA - gratulacje!!! ***** PERŁY w SREBRZE *** LUB dobry aparat cyfrowy SONY Cyber Shot z akcesoriami *** dla OGÓRKA *** LOTTO z PLUSEM


rozi

Recommended Posts

Dnia 19.04.2020 o 19:11, rozi napisał:

To co, na pizzę też nie wolno patrzeć, jeśli ładna?

Był taki teledysk o pizzy do Powietrza - Loca ;-)
 

To ja przy okazji może to wiadomo co poproszę, ok? A ile kosztuje to wiadomo co, bo się już pogubiłem jak czytam o manikjucośtam... ? ;-)

Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, b-d napisał:

Był taki teledysk o pizzy do Powietrza - Loca ;-)
 

To ja przy okazji może to wiadomo co poproszę, ok? A ile kosztuje to wiadomo co, bo się już pogubiłem jak czytam o manikjucośtam... ? ;-)

Wiadomo co kosztuje 10zł kieliszek. Zapisać?

Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, Kamila Proc napisał:

pomysl, moge jakos pomoc

Dzięki, Kamila, ale nie ma jak. Musiałabym Ci dać hasło i potem zmienić, a ja się boję cokolwiek ruszać, już raz sobie narobiłam bigosu przez zmiany   :(

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, UlaFeta napisał:

Glodnemu KOTU? Nie wolno KOTOW glodzic:(

Pomyłka:)

Aha, bo się przestraszyłem, że na bazarku handluje się kotami i co gorsza jeszcze pakuje się je do worków;-) , a tu chodziło o to, że jakiś głodny kot na bazarek przyszedł! ;-)

 

Kurczę, tak poważnie już - ludzie naprawdę nie dbają o zwierzęta:-( U mnie to też tyle niby nie bezpańskich tylko "pańskich" (tzn "czyichś") przychodzi i kurczę ... jasna.... mnie bierze, bo głodne biedaki - to "państwo" to w ogóle im jeść nie daje:-( Mam ochotę chyba z połową osób na swojej ulicy się za łeb wziąć.:-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...