Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY, ROZLICZONY Gorąco prosimy o pomoc dla Cyganka. Bazarek na zapłacenie za naprawę Cygankowej łapeczki. Do 15.04. godz. 21:00


elik

Recommended Posts

1 godzinę temu, Koki-99 napisał:

Komu się wloką, temu się wloką. U mnie niekończący się remont 755b147fb04fd37d3a54d87a9c877c12.gif

Remont to nie jest to, co tygrysy lubią najbardziej. Jak już się izolacja skończy, to trochę zajęć czeka na mnie na działce:/

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.04.2020 o 17:10, elik napisał:

Ciociu, 15 cm poniżej pasa szerokość płaszczyka wynosi 59 cm oczywiście x 2.  Pasi?

                                                  Witajcie iskierki witajcie 

              tak Ciociu tak poprosze serdecznie plaszczunieczek 

                                                o ile mi jego nie porwie wuuujeneczek 

                                                      dziekuje

                                                 pozdrawiam Was labadki wszystkie

              ♥️Bunny w/Flowers around ears and a butterfly and wasp by #asho ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Nadziejka napisał:

                                                  Witajcie iskierki witajcie 

              tak Ciociu tak poprosze serdecznie plaszczunieczek 

                                                o ile mi jego nie porwie wuuujeneczek 

                                                      dziekuje

                                                 pozdrawiam Was labadki wszystkie

              ♥️Bunny w/Flowers around ears and a butterfly and wasp by #asho ...

Witaj Ciociu Nadziejeczko  :) Już biegnę zanotować, żeby Ci nikt płaszczyczka nie podprowadził!

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Nadziejka napisał:

    ..jak mnie ktos plaszczyk podprowadzi 

 to juz nic sie nie poradzi

 szaba daba i  w kup teraz ..

i moze wiecej sie z plaszczyka uzbiera?

Piękna decyzja Ciociu Nadziejeczko    1301912253_dzikujlicznie.jpg.f7e290f0fbdd84102f7c40da07059dcd.jpg

Na pewno więcej się uzbiera, a tu każda złotóweczka jest na wagę prawdziwego złota  :)

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Alvenka napisał:

To parter Ewuś, kotka nie wchodziła do mieszkania. Miała tam postawią budkę styropianową ode mnie i tak sobie żyła dopóki nie umarła pani a teraz w poniedziałek pan.:(

KOTKA ŻYŁA NA BALKONIE??? W ZIMIE TAKŻE? I TEN BALKON BYŁ CAŁYM JEJ ŚWIATEM?  STRASZNE!

Przepraszam za wielkie litery.

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, elik napisał:

KOTKA ŻYŁA NA BALKONIE??? W ZIMIE TAKŻE? I TEN BALKON BYŁ CAŁYM JEJ ŚWIATEM?  STRASZNE!

Przepraszam za wielkie litery.

Tak, na balkonie ale zeskakiwała na dół w krzaki. Dla mnie to  aż dziwne, że kotka uchowała się do tej pory przy ruchliwej ulicy.
To dzieci tej kotki gdy je zabierałam. Kotka też zaraz była wysterylizowana.

567882aae5811f96m.jpg b962c07b61701c93m.jpg a0fe71ec2233982cm.jpg 165fe86e3b675712m.jpg

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, Alvenka napisał:

Tak, na balkonie ale zeskakiwała na dół w krzaki. Dla mnie to  aż dziwne, że kotka uchowała się do tej pory przy ruchliwej ulicy.
To dzieci tej kotki gdy je zabierałam. Kotka też zaraz była wysterylizowana.

567882aae5811f96m.jpg b962c07b61701c93m.jpg a0fe71ec2233982cm.jpg 165fe86e3b675712m.jpg

Kompletnie nie rozumiem po co komu kot, który cały czas przebywa na balkonie.
I to jest dzika kotka nie znająca ręki człowieka?

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Kamila Proc napisał:

zgodnie z wytycznymi rzadu

Ale wytyczne nie obowiązują na bazarkach;)

5 godzin temu, Kamila Proc napisał:

fajowo

No ja nie wiem. Na działce powinno się odpoczywać.

4 godziny temu, Nadziejka napisał:

na plaszcun  czai sie Karmilka ...i Wujenek!

Przy moim wzroście płaszcz raczej słabo by pasował.

2 godziny temu, elik napisał:

KOTKA ŻYŁA NA BALKONIE??? W ZIMIE TAKŻE? I TEN BALKON BYŁ CAŁYM JEJ ŚWIATEM?  STRASZNE!

Gdy byłem nastolatkiem, do naszego domu trafiła sunia owczarka. Miała niecały rok, mieszkała w bloku i na balkon wychodziła tylko za potrzebą. Poza tym siedziała w domu.
Na spacerach nie chciała wracać do domu, zapierała się, kładła. Trzeba było Gaję (tak, takie imię jak nasza Gajka) wnosić do windy:( Nie udało się jej nauczyć normalnego życia w bloku. Pojechała do rodziny na Podlasiu i doskonale się tam odnalazła. Przeżyła kilkanaście szczęśliwych lat. Wszystko się dobrze ułożyło, ale z perspektywy czasu (i doświadczeń) widzę jaką krzywdę jej wyrządzono.

 

Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, elik napisał:

Radeczku, Ty też jeszcze nie śpisz ?  :)

Smutna historia tego psiaczka, choć z happy endem. Nie zrozumiałam do końca czy to Był Twój psiaczek, czy sąsiadów.

Jeszcze nie śpię, ale już niedługo.
Owczarzyca została przygarnięta przez mojego tatę. Trafiła do nas i nie potrafiła się odnaleźć. Dlatego pojechała do rodziny. Na szczęście całe życie spędziła jako szczęśliwy psiak:)

Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, Radek napisał:

Jeszcze nie śpię, ale już niedługo.
Owczarzyca została przygarnięta przez mojego tatę. Trafiła do nas i nie potrafiła się odnaleźć. Dlatego pojechała do rodziny. Na szczęście całe życie spędziła jako szczęśliwy psiak:)

To w sumie dobrze się dla suni skończyło  :)

121777728_dobranoc.gif.47bfac302dc7b18fa0676f02228ba556.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...