Jump to content
Dogomania

Zakończone sprzątanie - bazarek czynny do 08.03. do godziny 22,00


jola&tina

Recommended Posts

5 minut temu, UlaFeta napisał:

3 z kociarni nie daja się oswoic.Jeden co był chory  na pluca znalazł dom.Jest u rodziny,ktora adoptowala od Znajdek psa:)

A jednego zabrałam JA.

I dopiero teraz mówisz!
Brawo! Od kiedy jest u Ciebie?
Jak sobie radzisz? Przecież Ty zawsze miałaś psy :)

Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, jola&tina napisał:

I dopiero teraz mówisz!
Brawo! Od kiedy jest u Ciebie?
Jak sobie radzisz? Przecież Ty zawsze miałaś psy :)

Na stare lata zeszłam na koty:))))

Zara(od zarazy)ma 10 lat.To był kot zabrany przez Jole z lecznicy na Bemowie.Zlapany na kastracje.Miala być po wypuszczona.Miala,bo Jolcia ja zabrala do przytuliska i nie była do adopcji z racji wieku.W przytulisku była rok.

Koty to zupełnie inna bajka.:))),ale sa latwiejsze w obsłudze.:-DDDD

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, UlaFeta napisał:

Na stare lata zeszłam na koty:))))

Zara(od zarazy)ma 10 lat.To był kot zabrany przez Jole z lecznicy na Bemowie.Zlapany na kastracje.Miala być po wypuszczona.Miala,bo Jolcia ja zabrala do przytuliska i nie była do adopcji z racji wieku.W przytulisku była rok.

Koty to zupełnie inna bajka.:))),ale sa latwiejsze w obsłudze.:-DDDD

 

Łatwiejsze?
No na spacery nie trzeba wychodzić, ale okna trzeba zabezpieczyć.
No i nie wiem, co jeszcze trzeba, bo na kotach niestety się nie znam :(
Wiem jeszcze, że mruczą, polują na myszy :( i piją mleko - ale z tym mlekiem to podobno nieprawda .

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, jola&tina napisał:

Łatwiejsze?
No na spacery nie trzeba wychodzić, ale okna trzeba zabezpieczyć.
No i nie wiem, co jeszcze trzeba, bo na kotach niestety się nie znam :(
Wiem jeszcze, że mruczą, polują na myszy :( i piją mleko - ale z tym mlekiem to podobno nieprawda .

Koty nie pija mleka!!!!!Nie poluja na myszy,chyba,ze takie z kocimiętka.Mrucza.I spia 20 godzin na dobe.I jest szansa,za policja mnie nie odwiedzi:-D

Ja tez się znam:)Ja się ucze:)

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, UlaFeta napisał:

Koty nie pija mleka!!!!!Nie poluja na myszy,chyba,ze takie z kocimiętka.Mrucza.I spia 20 godzin na dobe.I jest szansa,za policja mnie nie odwiedzi:-D

Ja tez się znam:)Ja się ucze:)

 

 

Od kiedy adoptowalam 6 lat temu moją Melcię, uwielbiam koty na równi z psami. Koty są cudowne!!! A swoją drogą nie  wiem, skąd się u wielu wzięło to przekonanie, że koty piją mleko. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Gabi79 napisał:

Od kiedy adoptowalam 6 lat temu moją Melcię, uwielbiam koty na równi z psami. Koty są cudowne!!! A swoją drogą nie  wiem, skąd się u wielu wzięło to przekonanie, że koty piją mleko. 

I jeszcze do dziś trzeba tłumaczyć:-D

Dzieńdobry:)

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry :) Jeśli można.Wróćmy do tematu kociego...a coz jedzeniem.

Często czytam że są wybredne .. jak toz nimi jest?

Ja to lubię uczyć psiaki różnych rzeczy no i wydaje mi się że pisaki są bardziej komunikatywne. Jak to jest z kotami?

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, uxmal napisał:

Dzień dobry :) Jeśli można.Wróćmy do tematu kociego...a coz jedzeniem.

Często czytam że są wybredne .. jak toz nimi jest?

Ja to lubię uczyć psiaki różnych rzeczy no i wydaje mi się że pisaki są bardziej komunikatywne. Jak to jest z kotami?

Jedzenie to tragedia:(Dzis je to,jutro już to samo jest be. Otwieram nastepna puszke:(Może zje:))

Przetestowalam już prawie wszystkie puszki z zooplusa:)))Zapasu mam na pol roku.Probowalam tez z mięsem.Wolowym.Raz zjadla,nastepnym razem popatrzyla na mnie z pogarda,zadarla ogon i poszla.Albo siedzi przy misce i miałczy.Wymusza.Cos innego.A mnie szlag trafia.

Je chętnie suche,purizon,ale suchym slabo kota karmic.

Psy sa inne.)Nie lataja po tobie w nocy,nie zabierają spod glowy poduszek:-D,nie wymuszają żarcia.Ale otwierają smietnik i rozciagaja smieci po mieszkaniu:_D(moje psy miały takie zapedy)

Kot mój tego nie robi:)

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, UlaFeta napisał:

Jedzenie to tragedia:(Dzis je to,jutro już to samo jest be. Otwieram nastepna puszke:(Może zje:))

Przetestowalam już prawie wszystkie puszki z zooplusa:)))Zapasu mam na pol roku.Probowalam tez z mięsem.Wolowym.Raz zjadla,nastepnym razem popatrzyla na mnie z pogarda,zadarla ogon i poszla.Albo siedzi przy misce i miałczy.Wymusza.Cos innego.A mnie szlag trafia.

Je chętnie suche,purizon,ale suchym slabo kota karmic.

Psy sa inne.)Nie lataja po tobie w nocy,nie zabierają spod glowy poduszek:-D,nie wymuszają żarcia.Ale otwierają smietnik i rozciagaja smieci po mieszkaniu:_D(moje psy miały takie zapedy)

 

O jesuu spacer.png

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...