Jump to content
Dogomania

Po wypadku bezdomna Pikusia z porażonym tyłem prosi o pomoc w BDT/DS


Moli@

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

15 godzin temu, rozi napisał:

A zupełnie serio mówili (nie weci), że trzeba uśpić i już. Nie zapomnę głosu Molly z rozmowy wtedy.

W Białym głupie ludzie ,) ..., mniejsze miasteczko pozna umiejętności i gołębie serce :(

Link to comment
Share on other sites

Pikusia z Tuptusiem na wycieczce w Białym..., jeździły na kontrolne badanie.

Krew pojechała do Warszawy, wynik na maila. Koszt badania (Pikusia) - 128zł / 28.04 (paragon )

Panienka waży 19,3kg.

 

e5bf4cd9d171a496med.jpg

62f91a72e5792fa8med.jpg

6dd10377502733f9med.jpg

d8b3664b4a5f69d6med.jpg

a7c156dcceede1e1med.jpg

1a3404fe1e7a30a5med.jpg

Pikusia ma na sobie dodatkowo nosidełko, nie zdejmowałam a przydaje się przy wchodzeniu, wychodzeniu z samochodu, do badania, przejścia na wagę. Wózeczek jechał w bagażniku. Bardzo grzeczna..., spacer po mieście, wizyta w lecznicy, jazda w samochodzie - bezstresowo dla mnie ,)  Pikusia też była bardziej zaciekawiona niż przestraszona :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

*** Dla połamanej Pikusi *** Pierścionek z niebieskim oczkiem na szczęście *** i śląskie kluseczki i wiadomo co i BUDYŃ *****do 28 kwietnia do północy - Strona 7 - Bazarek - Dogomania

 

Wpłynęło na konto 225,50zł / 29.04 od Pani Ani ze Szczekocin - "bazarek dla Pikusi"

Bardzo dziękuję :)

 

Post rozliczeniowy na pierwszej stronie

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Aska7 napisał:

To co to jest po za normą ?

Byłam w lecznicy i rozmawiałam z wetką prowadzącą Pikusię.

Wyniki dobre..., Pikusia jest na karmie weterynaryjnej której zadaniem jest zapobieganie infekcjom pęcherza i dróg moczowych i ułatwienie przepływu moczu kanalikami - dokładniejsze opróżnianie pęcherza. Nic złego się nie dzieje.

Diety nie zmieniamy! Leków nie wprowadzają! Nadal pozostaje tylko na diecie weterynaryjnej.

Wyniki dobre.

Nie ma przeciwskazań do szczepienia przeciw wściekliźnie i przeciw zakaźnym. Przeciw zakaźnym zaszczepić dla bezpieczeństwa panienki. 

Zaszczepię 10 mają (przy okazji zabiegu Tuptusia)

 

ps 

W listopadzie 2019 roku miała wypadek - połamany kręgosłup w odcinku lędźwiowym.  Pikusi pomagam opróżnić pęcherz. .., nadal wszystko działa bez wsparcia farmakologicznego

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Aska7 napisał:

Uważaj, moje zawsze mają mega rozwolnienie po szczepieniu na wirusówki : (

Nawet gdyby dostała rozwolnienia to  góra na kilka dni. Ewentualne choroby wirusowe dla niej są większym zagrożeniem

Nie chcę szczepić na siłę. Dopytam w drugiej lecznicy... co dla niej będzie dobre

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Aska7 napisał:

No może w pampersie to nie problem, ale kaukaz, który leci do drzwi i gubi po drodze, a ja lecę za nim, żeby mu je otworzyć i przy okazji wdeptuję, a to jest 4.00 rano, to tak średnio : /

W pampersie to większy problem :( 

Aska7, ja naprawdę pojadę z wynikami do drugiej lecznicy. Chcę mieć pewność że wszystko OK

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...