Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY - ROZLICZAM. Zapraszamy i życzymy udanych zakupów :) Do 25.08.2019 r. do godz. 21:00


elik

Recommended Posts

Dla zorientowania się ile mniej więcej może kosztować przesyłka z fantami  wklejam obowiązujące opłaty pocztowe za list polecony.

Cena uzależniona jest od wagi i formatów.

image.png.2591bf1fbfe2c5e3a8595fef338726d6.png

 

Formaty S, M, L uzależnione będą wyłącznie od wielkości przesyłki i jej masy.

  • Format S - w najmniejszym formacie klienci będą mogli nadawać przesyłki o masie do 500 g i maksymalnym formacie koperty C5 o grubości do 2 cm.
  • Format M umożliwi klientom nadawanie przesyłek o masie do 1 000 g i maksymalnym wymiarze koperty C4 o grubości do 2 cm.
  • Format L - największy - przeznaczony jest dla przesyłek o masie do 2 000 g i wymiarach: suma długości, szerokości i wysokości przesyłki nie może przekroczyć 90 cm, przy czym największy z wymiarów nie może przekroczyć 60 cm.

 

Rzadko które przesyłki z fantami mają tylko 2 cm grubości.

Link to comment
Share on other sites

33 minuty temu, Aldrumka napisał:

odbiorę nie tylko dla mdk8  :), dla siebie też

Tak myślałam :)    Ale jako, że nie pisałaś, że odbierzesz osobiście od themagda, to i dla mdk8 odbiór nie był pewny :) :)

Link to comment
Share on other sites

elik, czy mogę jeszcze dorzucić cegiełkę za 40zł? Jeśli tak to proszę o nr konta.

Przepraszam za spóźnienie, ale jakiś przyjemniaczek (lub kilku) pozbawił mnie kilku moich rzeczy niezbędnych (dokumenty) bądź przydatnych (smartfon) do funkcjonowania, stąd nieczęsto ostatnio bywałem na dogo.  

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, b-d napisał:

elik, czy mogę jeszcze dorzucić cegiełkę za 40zł? Jeśli tak to proszę o nr konta.

Przepraszam za spóźnienie, ale jakiś przyjemniaczek (lub kilku) pozbawił mnie kilku moich rzeczy niezbędnych (dokumenty) bądź przydatnych (smartfon) do funkcjonowania, stąd nieczęsto ostatnio bywałem na dogo.  

Kochany b-d, jasne, że można :)  Cegiełeczki, serduszka zawsze można, nawet bez bazarku. Są baaaaardzo wskazane    624328443_kciukiok8.jpg.cee7bd25f69a8ec3c9fbf137af5ad40e.jpg

Numerek konta leci  :)

Link to comment
Share on other sites

Przypominam, że dzisiaj mija termin powiadomienia, że fanty będą odebrane od themagda

Informację o odbiorze fantów u themagda proszę napisać na wątku

Pozostałe fanty zostaną jutro wysłane na mój adres i osobisty odbiór nie będzie już możliwy.

Link to comment
Share on other sites

53 minuty temu, Aldrumka napisał:

rozumiem, ze są wpłaty więc mogę odbierać (dla mdk8 i dla siebie) i Magda o tym wie, tak ?

Na razie jest tylko Twoja wpłata, od  mdk8 jeszcze nie wpłynęła.

Jesteśmy umówione z themagda, że daję Jej znać, gdy wpłyną pieniądze na konto od osoby, która ma odebrać fanty osobiście.

Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, Kaas1 napisał:

Czy istnieje możliwość wysłania bez pośrednictwa Poczty Polskiej np Paczka W Ruchu? Z tego co słyszałam dużo taniej wychodzi. Dajcie znać to wpłacę  ile trzeba

pozdrawiam

Kasia

 

Istnieje taka możliwość Kasiu i informowałam o tym także w  PW podsumowującym bazarek.

Podaj proszę adres na PW, to sprawdzę, czy dla Ciebie jest taka możliwość. Nie wszystkie kioski RUCH zajmują się przyjmowaniem i wydawaniem paczek.

Jak zwykle przypominam o możliwości przesyłania fantów za pośrednictwem Kiosku RUCHU. Kto nie wie co i jak, służę pomocą :) Jest to obecnie najtańsza forma przesyłania paczek. Dla poczty każda przesyłka o choćby jednym boku grubszym niż 2 cm, to już paczka, których cena przesłania zaczyna się od kilkunastu złotych.

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Aska7 napisał:

Ja też zapłaciłam, ale za same fanty. Nie wiem co u mnie będzie najtańsze, bo PwR mi blisko zlikwidowali i teraz muszę dygać z 10km.

Podaj na PW adres zobaczymy gdzie teraz jest najbliższy RUCH.

W 3 poście na tej stronie podałam opłaty na poczcie . Twoja paczka będzie na pewno w formacie L.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.08.2019 o 11:46, Aldrumka napisał:

rozumiem, ze są wpłaty więc mogę odbierać (dla mdk8 i dla siebie) i Magda o tym wie, tak ?

Wpłata od mdk8 też zameldowała się na koncie.

themagda jest powiadomiona  :)

Link to comment
Share on other sites

Na konto bazarku wpłynęły poniższe kwoty:

  •    41,00 zł   od  2010  -  28.08.
  •    50,00 zł   od  teresaa118  -  28.08.
  •    60,00 zł   od  mdk8  -  28.08.
  •    45,00 zł   od  Jo37  -  29.08.
  •  147,00 zł   od  Aska7  -  29.08.
  •    35,90 zł   od  Kaas1  -  29.08.

Bardzo serdecznie dziękuję

1576848788_dziekujserdecznie.png.3ffd88ec73a5ea5edacd6718e2b10755.png

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj wyruszyły w drogę fanty do:

  

Nesiowata     -  opłata 8,49 zł

BORYSboxer  -  opłata 8,49 zł

 Kaas1         -  opłata 9,99 zł

 Isiak          -  opłata 4,00 zł


Bardzo proszę o wiadomość na wątku, gdy paczuszki dotrą do celu.

 

Link to comment
Share on other sites

Tylko te osoby zgłosiły, że odbiorą osobiście swoje fanty od themagda.

  • mdk8  
  • Aldrumka
  • Aga76
  • Nesiowata - tylko pierścionek, resztę fantów przez kiosk RUCHU

Pozostałe fanty, które są u themagda zostaną jutro przesłane na mój adres.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...