Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY - ROZLICZAM. Zapraszamy i życzymy udanych zakupów :) Do 25.08.2019 r. do godz. 21:00


elik

Recommended Posts

5 godzin temu, elik napisał:

O kurtka na wacie, przeoczyłam, przepraszam i serdecznie dziękuję za wiadomość    

Przy organizacji tak wielkiego bazarku miało prawo umknąć Ci to czy tamto, nie jesteś robotem, więc nie przepraszaj :))) Ja ze swojej strony zawsze staram się natychmiast potwierdzać odbiór bazarkowych fantów, bo mnie samą też denerwuje oczekiwanie na potwierdzenia na moich bazarkach, które robię co prawda bardzo rzadko, ale zdarza mi się :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, Isiak napisał:

Przy organizacji tak wielkiego bazarku miało prawo umknąć Ci to czy tamto, nie jesteś robotem, więc nie przepraszaj :))) Ja ze swojej strony zawsze staram się natychmiast potwierdzać odbiór bazarkowych fantów, bo mnie samą też denerwuje oczekiwanie na potwierdzenia na moich bazarkach, które robię co prawda bardzo rzadko, ale zdarza mi się :)

Isiaczku kochany, bardzo dziękuję za słowa zrozumienia i wsparcia   1901652188_kwiatki8.jpg.40962bb997d4311721cafea85c5f2069.jpg  To ma dla mnie wielkie  znaczenie    Fotolia_983807_Sa.jpg.76858dfd2f0378d3db426efa083262e3.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Przepraszam że dopiero teraz / po przypomnieniu/ potwierdzam otrzymanie przesyłki. Byłam pewna, że potwierdziłam a okazuje się, ze tego nie zrobiłam :-(. Choć możliwe, że to zrobiłam tylko na dogo się nie zapisało :-)

Przepraszam i potwierdzam - paczuszka u mnie :-).

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, AlfaLS napisał:

Przepraszam że dopiero teraz / po przypomnieniu/ potwierdzam otrzymanie przesyłki. Byłam pewna, że potwierdziłam a okazuje się, ze tego nie zrobiłam :-(. Choć możliwe, że to zrobiłam tylko na dogo się nie zapisało :-)

Przepraszam i potwierdzam - paczuszka u mnie :-).

Bardzo dziękuję za informację :)

Wszyscy mamy wiele obowiązków i zapomnienie o czymś może się zdarzyć  :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.09.2019 o 23:30, themagda napisał:

ktoś mnie pytał jak prać tunikę ale nie wiem którą czy tą fioletową? to Len wiec w pralce normalnie jak lniane ściereczki

Fioletową to wiem :::))))

 

 

Oooooo, to to poniżej chodziło :)

Dnia 16.09.2019 o 09:41, elik napisał:

Chodzi o sposób prania tej ślicznej tuniki.

Tunika - jedwab z filcem. 

    20190624_150501.jpg.58d388aadeb4f18a7ea06e2b84ebdb6a.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Kaas1 napisał:

Odebrałam fanty z wielką radością. Propagujcie sposób wysyłki przez Ruch a może i paczkomaty. Poczta sobie bardzo drogo liczy:)

Bardzo dziękuję za wiadomość o odbiorze fantów  :)

Zachęcam kogo się da do korzystania z kiosków Ruchu. Dużo tańsze i wygodniejsze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...