Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY!! ROZLICZAM.Dodane legowisko dla małego pieska! Dla Czarusia i śleputka aby mogły dojechać do mari23


Alaskan malamutte

Recommended Posts

19 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Witam. Jutro będę wiedziała, kiedy znajoma jedzie do Warszawy. Wtedy będzie możliwość odbioru osobistego. 

Mnie można ewentualnie połączyć z Jo37, i tak będę się z Nią widziała w którymś momencie.

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, rozi napisał:

Mnie można ewentualnie połączyć z Jo37, i tak będę się z Nią widziała w którymś momencie.

Znajoma jedzie w następny piątek i weźmie posłanko. Jeśli coś się zmieni, to na pewno będzie mój syn po 20 czerwca wtedy mogę podać. Jo37 będzie czekała na fanty i odbierze od Pawła albo Marcina (to moi synowie). Jeśli taka opcja Ci odpowiada, nie ma problemu. 

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Znajoma jedzie w następny piątek i weźmie posłanko. Jeśli coś się zmieni, to na pewno będzie mój syn po 20 czerwca wtedy mogę podać. Jo37 będzie czekała na fanty i odbierze od Pawła albo Marcina (to moi synowie). Jeśli taka opcja Ci odpowiada, nie ma problemu. 

Odpowiada mi i nie pali się. Spotkanie z Jo37 też może poczekać.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

 

Dziękuję, że jesteście!!emotikony na gg serca

Czaruś i maluszek juz docierają do mari23. Potrzeba pieniążków na diagnostykę i leczenie..Kto jeszcze wspomoże zamojskie biedaki????

Z całego serca zapraszam!! emotikony na gg serca

Może jeszcze coś znajdę?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...