Jump to content
Dogomania

DODANA BIŻUTERIA !! Długopisy, notatniki, piękne, srebrne zawieszki do 03.06. g.22


Poker

Recommended Posts

7 minut temu, themagda napisał:

trzeba od tego odjać 150 dla elik bo mi awansem wysłała jak nie miałam na wizyty.

Nie trzeba tego odejmować od zysku z bazarku, bo to jest faktyczny zysk. Zwrócisz mi te 150,00 zł, jak dostaniesz wpłaty za fanty Poker i Twoje, ale najpierw zapłać za operacje suniek.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Poker napisał:

themagda, poczekaj aż spłyną pieniądze i wtedy nadasz wszystko naraz.

Właściwie to themagda ma nadać tylko zawieszkę dla Jo37.

Zawieszkę dla Anna G-R już wysłała (podałam adres), kolczyki Aldrumka odbierze osobiście, a za niebieski wisiorek Anula zapłaciła i przekazała na następny bazarek.

Link to comment
Share on other sites

Wolałabym wysłać za 2 dni jak już nie bedę ciągać pieska ze mną po tym upale wprawdzie niosę ale ona marnie oddycha po tym wycięciu polipa w gardle  , jeszcze mam 5 zł dopłacic bo nic nie miałam już pieniędzy to te 60 co przyszło bedzie na jutrzejszą wizytę i kroplówkę z lekami . co ja bym bez was zrobiła chyba providenta czy co. Mam i tak dużo długu ale po rodzinie to oni poczekają .Ja ci Elik wysłałam te zdjęcia co było z lalą wypis po opercji w nocy zobacz ze mam jeszcze i do kardiologa wiec bardzo jestem wdzieczna za te pieniądze

Link to comment
Share on other sites

Nie tylko dla Jo37 bo i tą co wcześniej miałam nadać wczoraj ale Lala sie zaczęła dusić i zeszło się do 1 w nocy wiec nie nadałam a dziś przy niej siedzę bo po tym wycięciu polipa to ona bardzo marnie oddycha chyba ja tam w gardle boli, musi być duża rana bo polip był wielki widziałam go. Jeszcze jutro mam wizytę z nią i wszystko wysle jak juz sie nie będe bała jej zostawic samej bo pieski to skacze po sobie i po niej wiec muszę pilnować.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, themagda napisał:

Ja ci Elik wysłałam te zdjęcia co było z lalą wypis po opercji w noc

Wybacz, nie miałam czasu, żeby wkleić. Teraz trzeba przez serwer zdjęciowy i wkleja sie kod, z czym mam wiecznie kłopoty. Raz dany kod wchodzi na watek i jest zdjęcie, innym razem widać kod zamiast zdjęcia. Zawaliła,m kilka swoich spraw., powinnam wątek ślepemu, głuchemu, choremu staruszkowi zrobić, którego chcę wyciągnąć ze schronu, a ciągle coś ważnego mi wypada :(

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, themagda napisał:

Nie tylko dla Jo37 bo i tą co wcześniej miałam nadać wczoraj ale Lala sie zaczęła dusić i zeszło się do 1 w nocy wiec nie nadałam

Tą dla Anna G-R?   Myślałam, że nadałaś, bo tak mówiłaś. No więc masz do nadania 2 przesyłki. To i tak niewiele :)

Spadam. Może uda mi się watek temu biedaczkowi zrobić. Ciężko będzie, bo już jestem zmęczona i weny brak :(

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, elik napisał:

Wyślę Jej nr konta.

EDIT

Wysłany.

Eliczku Kochany,nie dostałam nr.konta do przelewu.Bardzo proszę podeślij mi w wolnej chwili.Niech Magda ma pieniążki jak najszybciej bo są jej potrzebne bardzo.W zasadzie nie tak bardzo jej jak jej cudnym psiaczkom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, themagda napisał:

Ale ja nie wiem co kupiła Jo37 i ile wpłaciła przychodzę jakieś pieniadze np przyszło 60 zł ale nie wiem od kogo nie znam nazwisk

Ja cały czas nie mam numeru konta. Jeżeli możesz to mój wisiorek daj Aldrumce a ja sobie od niej odbiorę.

Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, Anula napisał:

Eliczku Kochany,nie dostałam nr.konta do przelewu.Bardzo proszę podeślij mi w wolnej chwili.Niech Magda ma pieniążki jak najszybciej bo są jej potrzebne bardzo.W zasadzie nie tak bardzo jej jak jej cudnym psiaczkom.

Tak jest Anulko, kasiorka bardzo psiankom potrzebna. Już wysyłam Ci nr konta, dodam Cie do tych już wysłanych. Wczoraj po prostu padłam. Po kilku godzinach w Krakowie i 2 godzinach jazdy pociągiem, kompletnie nie miałam już siły.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, themagda napisał:

To ci wysyłam dziś jeśli mi zostanie jaki grosz po wizycie z Laluniąjak nie to jutro

Madziu w pierwszej kolejności wyślij proszę do Anna G-R, bo Ona pierwsza wysłała Ci kasę, te 150,00 zł + opłata pocztowa.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, themagda napisał:

już mam to w kopercie tak że spoko wyślę jak będę szła z Lalą do weta o 14

tylko nie wysyłaj do Jo37, ja odbiorę jutro lub pojutrze wieczorem lub późnym popołudniem - zadzwonię przed

 

mogę zapłacic 10 zł przy odbiorze lub poproszę o nr konta

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, themagda napisał:

Ja się piszę na bazarek dla śleputka , zrobie fanty  i to co zostało a też mam te widelczyki posrebrzane z bursztynkami . i ciuchy z lnu

Ty myśl o zabezpieczeniu finansowych swoich suniek. Śleputkowi pomogą inne osoby.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Poker jeśli mam fanty to lepiej dać na bazarek , Kamila proc  nie wiem od kogo doszło pisze Anula Bazarek nie wiem za co czy to ty? Teraz idę do weta z Lalą .To zamykAM KOMPA  jak wrócę to znów sprawdze co doszło teraz najważniejsza Lala.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...