Jump to content
Dogomania

Kochana Sarunia odeszła od nas 6.12.2021 r. Żegnaj Saruniu [*] Z głuchą i niewidomą, chorą na cukrzycę Sarą w hoteliku u kikou zamieszkał Dunio, który odszedł 18.05.2021 r. [*]. Aruś zasnął w ramionach kikou 22.04.2021 r. [*]


elik

Recommended Posts

11 godzin temu, kikou napisał:

Przy okazji zrobiliśmy też wyniki bo niby sensacji żołądkowych nie ma ale chłopak coś schudł ostatnio. Wyniki będą w poniedziałek, dam znać.

Aruś jest najgrzeczniejszy ze wszystkich piesków podczas jazdy w samochodzie. 

 

20200228_162643-1.jpg

Kochany senior. Trzymam kciuki za wyniki.

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Radek napisał:

Kochany senior. Trzymam kciuki za wyniki.

 

1 godzinę temu, Jolanta08 napisał:

Kochane słodziaki ,trzymacie się dzielnie :)) przesyłam głaski.

Psiaczki bardzo dziękują za zainteresowanie i odwiedziny. Liczę na to, że wyniki będą ok. Już dzisiaj się dowiemy.

Link to comment
Share on other sites

Wyniki nie sa dobre lipaza jest znowu (nadal?-ostatnie badanie było w październiku chyba) bardzo podniesiona 950. Weterynarz zaleca przejście znowu na karme RC Low Fat- ponieważ to jest najlepiej zbilansowana karma dla pieskow z chorą trzustką. Czyli mimo że jakis sensacji wymiotow nie było, Aruś schudł bo bardzo  niewiele przyswaja z tego co je ze wzgledu na niewydolność trzustki. Nie mam wynikow na papierze, rozmawialam o wynikach przez telefon dzisiaj, jak odbiore to wstawię. 

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, kikou napisał:

Wyniki nie sa dobre lipaza jest znowu (nadal?-ostatnie badanie było w październiku chyba) bardzo podniesiona 950. Weterynarz zaleca przejście znowu na karme RC Low Fat- ponieważ to jest najlepiej zbilansowana karma dla pieskow z chorą trzustką. Czyli mimo że jakis sensacji wymiotow nie było, Aruś schudł bo bardzo  niewiele przyswaja z tego co je ze wzgledu na niewydolność trzustki. Nie mam wynikow na papierze, rozmawialam o wynikach przez telefon dzisiaj, jak odbiore to wstawię. 

Biedny Aruś :( :(  Miałam nadzieję, że to chudnięcie jest z powodu wieku, a jednak to z powodu choroby :(

Bardzo proszę Kasiu, gdybyś mogła podać link do tej odpowiedniej karmy.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Radek napisał:

Przy marcowej deklaracji przeleję więcej w związku z koniecznością zakupu karmy. 

Bardzo serdecznie dziękuję Ci Radku    1703755071_getattachmid370907mpid19min1uid8bacb883c6065602.jpg.8b4ef367b6af6004895ead5fda40097f.jpg

Na razie jeszcze maja zapasik, ale i tak nie mają pełnej deklaracji na hotel, a jeszcze wet i karma...

Przy następnym bazarku muszę o swoich psiakach pomyśleć.

Link to comment
Share on other sites

Konto Sary i Arusia zasiliły poniższe kwoty:

  •     50,00 zł  od  elik  deklaracja III  -  3.03.
  •     10,00 zł  od  ludwa   II  -  3.03.
  •      20,00 zł  od  Radek   III  -  4.03.
  •      20,00 zł  od  christo_fair   II  -  4.03.

Bardzo serdecznie dziękujemy

kwiatki_14.jpg

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Radek napisał:

Każda wpłata na konto seniorów bardzo cieszy. 

Oj bardzo cieszy Radku. Oba psiaczki chorusie, konieczne badania i wizyty u weta i karmę specjalistyczną muszą mieć , a to są spore koszty.

Na szczęście mają wiernych i hojnych opiekunów, za co Im ogromnie dziękuję.

954396695_dzikuj1.jpg.984f8815c1d44757edd449396d98b455.jpg     547422208_kwiatki15.jpeg.27f98cec3bb67af627f756c144537238.jpeg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, elik napisał:

Oba psiaczki chorusie, konieczne badania i wizyty u weta i karmę specjalistyczną muszą mieć , a to są spore koszty.     

Dobrze wiem, ile to kosztuje. Właśnie dlatego starsze, chore psiaki potrzebują wsparcia. 

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Radek napisał:

Dobrze wiem, ile to kosztuje. Właśnie dlatego starsze, chore psiaki potrzebują wsparcia. 

Nie dość, że nie młode, że chore, to jeszcze porzucone  :( Za dużo tego na jednego  :(  

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...