Jump to content
Dogomania

Malusia Tinusia już ma swój wspaniały trzypokoleniowy domek. Takie lubię najbardziej :) Już zdrowa, szukamy domu. Prosimy o pomoc w ogłoszeniach. Tinusia, malusia sunieczka opuściła schron z wyrokiem - parwowiroza :( Potrzebne środki na leczenie.


elik

Recommended Posts

6 godzin temu, b-b napisał:

U mnie czarnulka też ma ogłoszenie na Poznań :)

 https://www.olx.pl/oferta/mala-czarnulka-czeka-na-dom-CID103-IDyKrKt.html

 

Bardzo, bardzo dziękuję Boguniu :) Wygląda na to, że ogłaszasz wszystkie moje psiaczki :) Dziękuję  1286763941_getattachmid370907mpid19min1uid8bacb883c6065602.jpg.a6cefc1331c43a024995d6c5f3876791.jpg

Też ją wyróżnię. A czy mogę Cię prosić Boguniu o przeniesienie małej zołzetki na Katowice? Poznań tak daleko :(

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, elik napisał:

Bardzo, bardzo dziękuję Boguniu :) Wygląda na to, że ogłaszasz wszystkie moje psiaczki :) Dziękuję  1286763941_getattachmid370907mpid19min1uid8bacb883c6065602.jpg.a6cefc1331c43a024995d6c5f3876791.jpg

Też ją wyróżnię. A czy mogę Cię prosić Boguniu o przeniesienie małej zołzetki na Katowice? Poznań tak daleko :(

Oczywiście :)

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, b-b napisał:

Mnie dziwi ,że nikt z głoszeń na mała nie dzwoni. Choć czarna to zdjęcia ma ładne i ładnie na nich wygląda :)

Boguniu były dwa, może trzy zapytania, ale takie, jakoby ich nie było.

Też mnie to dziwi, bo małe to, ładne to, zdrowe, wysterylizowane i czemu nikt nie pyta????

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Havanka napisał:

Ja też jestem zdziwiona tym milczeniem. Poszukałam na wątku innych zdjęć i kilka wymieniłam. Zmieniłam też lokalizację na woj. opolskie. Może tu będzie wieksze zainteresowanie.

Eluniu kochana bardzo, bardzo dziękuję :)    1987577218_buziaczki2.jpg.fb7d4410005480e651f77ac76538e8e8.jpg

Może tam jest jej domek :)

Link to comment
Share on other sites

Po długich pertraktacjach odebrałam wreszcie wczoraj obrożę przeciw insektom i Tinusia jest już zabezpieczona przed kleszczami.  Alfik zaliczył już pierwszego w tym roku kleszcza. Wpił mu się koło oczka. Dostała też oponkę do gryzienia. Może ocaleją  nieliczne już niepogryzione przez Tonusie poduszki, pantofle...

20190326_155453.jpg.7b7c9abab9a9507f23f87172e0ff2da2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj miałam zapytanie na OLX. Pytanie brzmiało - A jakie ma jeszcze ubranka  Nawet nie postawił znaku zapytania. Zablokowałam dowcipnisia.

Ale był też pierwszy telefon z konkretnymi zapytaniami. Dzwoniła pani, sądząc po głosie, w średnim wieku. Sympatyczna. Stracili pieska w styczniu. Chorował na serduszko. Pani mieszka z ojcem, mężem  i córką w Swoszowicach. Ma porozmawiać z resztą rodziny i oddzwonić.

Zadzwoniła dzisiaj i umówiliśmy się na godzinę 17:30. Zobaczymy co z tego wyniknie.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Trzymam kciuki za TEN domek, oby!!!!

No chyba to TEN domek :)  Przyjechali całą rodzinką - Tata senior, małżeństwo w średnim wieku i ich nastoletnia córeczka. Wszyscy bardzo mili zapatrzeni w Tinusię. Tinka początkowo nieco się bała, zezowała na mnie, ale po chwili pozwoliła się głaskać i nawet zaczęła rozdawać buziaki, co bardzo się podobało dziewczynce :) Mieli pieseczka, który chorował i odszedł w grudniu. Wydali na leczenie ponad 4 tysiące, co dobrze o nich świadczy. Pani pokazywała zdjęcia tamtego psiaczka m.in. jak wyleguje się w pościeli seniora :) Jedyny problem to jak Tina zareaguje na kotka, który jest ulubieńcem dziewczynki. Na razie, bo wszystko na to wskazuje, że zostanie zdetronizowany przez Tinę :)

Umówiliśmy sie z państwem wstępnie na jutro, że pan przyjedzie po mnie i pojedziemky z Tinusią zobaczyć jej potencjalny dom. Jeśli ja i Tinusia zaakceptujemy warunki, Tina nie zje kotka, to wrócę do domu sama  :(

A o Tinusie był dzisiaj drugi poważby telefon, do domu z ogrodem w Dulowej, do yorczki, która tęskni po odejściu jej przyjaciółki.  Powiedziałam, że juz jest rodzina, która chce adoptować Tinę i że zadzwonię, gdy będzie już pewne.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

No proszę! :) To zaciskam kciuki mocniej!!!


EDIT: co do domku drugiego... jak będzie wszystko oki u Tinki to będziesz mogła podesłać im Kamę - suczkę znalezioną w zaklejonym kartonie? Jest nieduża i czarna i pilnie szuka DS.

 

Tysiu jeśli to możliwe, to podrzuć mi teraz jej zdjęcie, to od razu pokażę pani. Najlepiej byłoby na telefon, to mogłabym jej podesłać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...