Jump to content
Dogomania

Corgi (prawie) - cudowna Mirabelka - ma dom :-)


KWL

Recommended Posts

nowy banerek to i nowy opis do ogłoszeń:

[COLOR=#000099]Mirabelka, czyli w skrócie Mira, to przesłodka suczka, rozmiar "naręczny" ;-) Młoda, po sterylizacji. Wiecznie wesoła, pogodna, uśmiechnięta. Najszczęśliwsza jest na spacerach poza schronisko oraz ... na rękach swojej opiekunki. Mirabelka jest przyjacielska i łagodna, choć do obcych osób odnosi się początkowo trochę nieufnie. Niewiele jednak trzeba, by przekonać ją do siebie. Nie jest lękliwa, po prostu nie tuli się do obcych ;) Mira bardzo cieszy się na widok znajomych jej osób. Uwielbia głaskanie, [/COLOR]
[COLOR=#000099]przytula się. Prawdziwy skarb. Energiczna, chętna do biegania, zainteresowana światem a jednocześnie kontaktowa i nastawiona na swojego człowieka. Bez problemu dogaduje się z innymi psami i suczkami. Gdy dodać do tego jeszcze jej nieprzeciętną urodę to pozostaje już tylko dziwić się, jak ktoś mógł porzucić TAKIEGO psa.? [/COLOR]
[COLOR=#000099]Mirabelka czeka w schroniskowym boksie na prawdziwy dom. [/COLOR]

[COLOR=black]kwl, może być?[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Ona ma ogień w oczach :-) Jak już kogoś pozna to jest jak owczarek - co jeszce możemy razem zrobić ? Bawić się ? Szaleć ? Co tylko chcesz :-) I weź mnie na ręce proszę :-) I tym bije każdego owczarka - z nią to nietrudne i przemiłe :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='migdalena']Ilu to już osobom pokazywałam Mirę?:shake:Jakoś sie nie podoba.Dzis było tak samo,ale nie rozumiem dlaczego.Kręciła tyłeczkiem a oni nic.Co gorsze,ludziska wyszli bez żadnego psa.Tylko po co przyłazili???[/quote]
Właśnie, po co zawracali głowę? :shake:

Link to comment
Share on other sites

Ja nie rozumiem :-( Piękna młodziutka sunieczka o bardzo nietypowej urodzie, na dokładę miziasta, przytulasta i nawet naręczna - wcielona duszka psiej miłości... i ludzie olewają to CUDO...mogę tylko powtórzy swoją mantrę - psy są wspaniałe - ludzie są do d..y albo do odstrzału...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...