Jump to content
Dogomania

Katowice 2005


Agasia

Recommended Posts

  • Replies 552
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przeciez to czysta kpina!!! A może by tak Komisję Rewizyjną zainteresować "porządkiem" panującym w O/Katowice?
Jeżeli ponad tydzień po wystawie otrzymałaś potwierdzenie z datą 28.3.2005 r., że nie opłaciłaś wystawy, to gdzie podziały się Twoje pieniądze?!
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Jeżeli ponad tydzień po wystawie otrzymałaś potwierdzenie z datą 28.3.2005 r., że nie opłaciłaś wystawy, to gdzie podziały się Twoje pieniądze?![/quote]To jest data stempla pocztowego. Zakładam, że list miał być wysłany wcześniej, a więc i jego zawartość została wcześniej skomponowana.

Wiesz, ja kiedyś jechałam do Budapesztu bez potwierdzenia, bo nie przyszło (nigdy), a nie mogłam się do nich dodzwonić. Na szczęście na miejscu okazało się, że zgłoszenie dostali. :D

Link to comment
Share on other sites

Tak czy siak - jest to po prostu karygodne. I tyle.
Oddziały (wiesz o tym bardzo dobrze) mają obowiązek wysłać potwierdzenie odpowiednio wcześnie i nie można zwalać wszystkiego na pocztę. Chociaż w tym konkretnym przypadku może i zawiniła poczta.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Oddziały (wiesz o tym bardzo dobrze) mają obowiązek wysłać potwierdzenie odpowiednio wcześnie i nie można zwalać wszystkiego na pocztę. [/quote]No teoretycznie tak, ale muszę Ci powiedzieć, że ja tylko może połowę potwierdzeń dostaję w terminie, który jest dla mnie "odpowiednio wczesny". Często te potwierdzenia przychodzą dosłownie w ostatniej chwili (w sobotę na wystawe w niedzielę), czyli niby przed wystawą, ale ja czasem już wyjechałam... A tym razem to w sumie tylko zabawne jest, bo na wystawe i tak nie mogłam pojechać, więc nie potrzebowałam tego zgłoszenia.

Tymczasem warszawska wystawa zaczyna się już za pięć dni, a potwierdzenia nie mam... :wink: I ze skomplikowanyc powodów, to jest trochę kłopotliwe, bo mnie nie będzie ani na na wystawie, ani w domu, żeby to potwierdzenie ze skrzynki odebrać (jeśli przyjdzie :roll: ), a Misię będzie wystawiał ktoś inny. :roll:

Link to comment
Share on other sites

O rany! No to masz zagwozdkę! Chociaż podejrzewam, że pewnie w poniedziałek to potwierdzenie powinno znaleźć się w skrzynce pocztowej. No, góra we wtorek. Albo znajdzie się po terminie.
Ja często dostawałam po terminie potwierdzenia z W-wy. Ale w takim przypadku, dzwoniłam i potwierdzałam. A na wystawę wchodziłam systemem "ja do sekretariatu". I już.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[b]Flaire! Wszystkie potwierdzenia na wystawę katowicką zostały złożone na poczcie 28.02.2005. Lista ilości wysłanych potwierdzeń zgadza sie z liczbą wystawców. Co do wpłaty. Jeśli wpłynęła na konto oddziału po wysłaniu potwierdzeń to jest oczywiste że na potwierdzeniu musiałaś mieć wpis niezapłacone.[b][/b]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Na pewno tak będzie, ale ja i tak będę trzymała kciuki za uczestników wystawy, a jednoczesnie za forumowiczów.
Niestety, dla V grupy, Warszawa znowu jestw piątek :cry: !
A ja w ten dzień pracuję.
Pzdr.[/quote]

No niestety, chyba trzeba napisać jakąś prośbę, by pieski z grupy V mogły być wystawiane w inny dzień, nie tylko piątek. Ja również pracuję w piątek i i nie mogę jechać na tę wystawę. A zrobiłabym to chętnie. Może jakis system rotacyjny zostałby wprowadzony? Chyba, że jest to zamierzone.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Ależ ja juz kilkakrotnie rozmawiałam w W-wie na sekcji V grupy o rotacyjny system prezentowania poszczególnych ras na wystawie międzynarodowej. Niestety, nie mam wystarczającej siły przebicia. Nawet pisałam na ten temat (m.in.) na topiku "Skandale sędziowskie".
Jakoś tak ciężko pomyśleć dla co poniektórych, że jest to absolutnie niesprawiedliwe dla wystawców piątkowych. Choć na pewno sa tacy, co cieszą się wystawiaja psiaki akurat w piątek. Ja od kilku lat, niestety, nie mogę zaprezentowac moich basków np. w Katowicach, W-wie i parę razy w Poznaniu, bo V grupa przypada akurat w piątek. A że moja konkurencja nie pracuje w ten dzień, no to są wygrani. Godzę się na to, bo nie mam innego wyjścia.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='virtavalo']Zastanówmy sie i napiszmy wspólnie jakąs petycje, prośbe lub zarzućmy ZKWP listami w tej sprawie.
Ja tez niestety pracuję i nie moge wystawiac w piątek. A nieraz potrzeba takiej miedzynarodowej wystawy.
Czekam na Wasz odzew,
Pozdrawiam[/quote]Jeżeli chodzi o obecną Warszawską - to problem się sam rozwiązał (tymczasowo); wystawa została odwołana.
Ale generalnie problem nadal istnieje. I zastanawiam się, na ile powaznie zostałby potraktowany list-prośba dot. rotacyjnego sposobu prezentowania ras na 3-dniowych wystawach przez ZG. Może warto spróbować i napisać taki list?
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Tak 6 gr rowniez zawsze w piątki... i możecie dołączyć ją do swojej petycji ;) Chociaz u mnie sprawa bardziej szkoły niż pracy, też o wiele bardziej wole wystawiac w weekend... A ze na 3 dniowych wystawach jestesmy w pt - to juz tradycja... :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

:lol:
Fajnie, że dałaś adres mailowy, ale mi chodziło raczej o tradycyjny :lol:
Taki z ulicą i numerem domu.
Chciałam Ci wysłać katalog-książkę na adres domowy.
Choć mogę też spróbować zeskanować grzywacze i przesłać mailem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...