Jump to content
Dogomania

Katowice 2005


Agasia

Recommended Posts

  • Replies 552
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote]Oki to trzymam miesjsce dla Ciebie... Czy twoje cudo jedzie w klatce czy na kolankach?[/quote]

Dzieki
Zdecydowanie na kolankach, ale znajac zycie wejdzie w nogi, gdyz tam jest chlodno. Klatka by sie raczej nie zmiescila, bo nieumiejetnie zakupilam rozmiar "husky - labrador" :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote]zdaje sie, ze dwa lata temu tez byla zmiana czasu akurat na katowice, ale raczej zawsze jest z soboty na niedziele[/quote]

znaczy jak jade z soboty na niedziele do Katowic to mam krotsza nocke, spie mniej o 1 godzine i wygladam tak :morning: dobrze ze to nie ja sie wystawiam ale moja suka :wink: :D

a nie wiecie czy sprawdzaja w Katowicach swiadectwa zdrowia? mnie sie tak nie chce placic za swistek, ktorego nigdy mi nikt nie ogladal ... ale moze w Katowicach sa solidni, pytam bo nigdy nie bylam :lol:

Link to comment
Share on other sites

Czy jest może ktoś z oddziału Katowickiego?

W potwierdzeniu zgłoszenia jest napisane, że [b]warunkiem wstępu na wystawę z psem jest posiadanie aktualnego urzędowego świadectwa weterynaryjnego.[/b]
W związku z powyższym mam pytanko: Czy wystarczy zaświadczenie od zwykłego weterynarza, u którego piesek jest pod stałą kontrolą? Czy konieczne jest zaświadczenie od urzędowego weterynarza?

Proszę o odpowiedź

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pat&Brutus']Czy jest może ktoś z oddziału Katowickiego?

W potwierdzeniu zgłoszenia jest napisane, że [b]warunkiem wstępu na wystawę z psem jest posiadanie aktualnego urzędowego świadectwa weterynaryjnego.[/b]
W związku z powyższym mam pytanko: Czy wystarczy zaświadczenie od zwykłego weterynarza, u którego piesek jest pod stałą kontrolą? Czy konieczne jest zaświadczenie od urzędowego weterynarza?

Proszę o odpowiedź[/quote]

Ja nie jestem z oddziału Katowice,ale corocznie jezdze na tamtejsza wystawe i corocznie mam podniesione cisnienie na tych -"ala" - ochraniarzy i stażystów z weterynarii ,ze nie chca wpuśccic na normalne zaswiadczenie od weta i aktualne szczepienie przeciwko wsciekliznie :evil:
Zeszlego roku usłyszałam jak juz przeszłam na siłe przez ta ochrone,ze na drugi raz mnie nie wpuszcza - ja im rzeklam tylko,mze to jakas PARANOJA bo sa jedynym odzdziałek,ktory żada URZEDOWE SWIADECTWO :evil: ,a i dwa lata temu tez robili wyrzuty,ze nie mam takowego swiadectwa :o ,ale wytlumaczylam sie,ze nikt mnie nie poinformowal o tym,a potwierdzenia do mnie nie doszly :-?
Dlatego tego roku moje psy beda wchodziły na PASZPORTY i jak sie którykolwiek doczepi to poprostu wywołam skandal przed ta brama ,a w tym czasie moje psy i inne osoby ze mna przejda zwykla dziura w plocie i JUZ !!!!!!
Nie jak mi sie bedzie czepial,ze chce SWIADECTWO I PASZPORT nie przemawia do niego - to juz chyba bede miała do czynienia - przepraszam z imbecylami ,gdyz na te paszporty wchodziłam juz na zagranicznych wystawach i nic innego nie było nikomu potrzebne :)

Koszmarny jest ten oddział jesli chodzi o wejsciówki z psami na teren spodka :o :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

hmmm... no to moze starczy ksiazeczka zdrowia z wbita wscieklizna i paszport.... :lol:
tak czy siak, jak ktos bedzie mial klopot aby wejsc w pt lub w sb to niech da znac...ja papuguje po dorotal, najwyzej pojde do weta w sobote... ale mi sie nie chce... :-?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yorkies']A kiedy będą te nagusy? Bo ja będe w piątek i chciałabym to zobaczyć... [/quote]
Zależy jakie nagusy...? :wink:
Chińskie ponieważ są w IX grupie, będą w niedziele, a meksykańskie są w V grupie więc będą w piątek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...