Jump to content
Dogomania

Bezdomna, kocia rodzinka - już nie bezdomna ! W nowych, kochających domach !


kinga_kinga7

Recommended Posts

15 minut temu, beataczl napisał:

oj:( czy cos juz wiadomo,byla wetka i co powiedziala?

tak,  przed chwilą poszła. Nutka dostała zastrzyk przeciwzapalny i przez 5 dni jeszcze ma mieć podany antybiotyk. Ma zdjęty fartuszek, cycuszki , którymi karmiła maluszki są gorące, napuchnięte :( ma zapalenie :(. Jest dalej obolała. Troszkę zjadła, napiła się i nie wie jak ma się położyć :(  Dzisiaj rano sama wskoczyła na łóżko, 5.30 zrobiła boba, zjadła i poszła spać.

Link to comment
Share on other sites

Nutka już znowu jest ubrana w fartuszek:( jest bardzo niezadowolona, ale wylizuje sobie szew, nawet zaczęło się coś sączyć. Wczoraj wetka oglądała i było suchutko. Spryciura jedna:) dzisiaj jest o niebo lepiej:) od rana bawi się z maluszkami, więcej je :) nie jest obolała  to widać :) oby tak było. Za wczorajsze zastrzyki zapłaciłam 40,0 zł.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, danka488 napisał:

Nutka już znowu jest ubrana w fartuszek:( jest bardzo niezadowolona, ale wylizuje sobie szew, nawet zaczęło się coś sączyć. 

Dzisiaj jest już o niebo lepiej :) Brzuch ją bardzo interesuje i wylizuje go, ale cycuszki wyglądają super, opuchlizna zeszła, zaczerwienienie też :) 

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Radek napisał:

Kot informatyk:)

Radku! nie wiem , czy on nie chciał wejść na Twój profil, bo w powiększeniach na ekranie jest RADEK :) Dziewczyna, która miała zrobić wizytę nie może dodzwonić się do chłopaka:( czekamy ! na telefon od odpowiedzialnej osoby ! poprosiłam Havankę o zrobienie ogłoszeń, kinga też robiła. Spokojnie czekamy! Dzisiaj jadę z mamą do weta, jeszcze nie dzwoniłam, ale ciągle liże ranę, zaczęło się sączyć. Nawet przez fartuszek:( 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, danka488 napisał:

Radku! nie wiem , czy on nie chciał wejść na Twój profil, bo w powiększeniach na ekranie jest RADEK :) 

A to łobuz mały;) 

1 godzinę temu, danka488 napisał:

Proszę o zaciśnięcie i trzymanie kciuków. 

Trzymam i nie puszczam. 

Link to comment
Share on other sites

już po wizycie! Nutka zrobiła ujście ropie:( i wetka stwierdziła, że bardzo dobrze. Dała sobie wymasować , kaftanik ma uprany, bo jest brudny, dostała antybiotyk i witaminę w zastrzyku. Zaraz znowu będę ją masowała ja. Za dzisiejszą wizytę zapłaciłam 20,- zł. Jestem dobrej myśli:) 1,11,br. mam dzwonić i powiedzieć jak Nutka się czuje.

Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, Havanka napisał:

Witam się na wątku Nutki i jej maluszków. Dzielna mama, myślę, ze wkrótce nabierze sił i wróci do pełni zdrowia.

Noddiemu zaś zrobiłam ogłoszenie na OLX (Lublin): https://www.olx.pl/oferta/gdy-urosne-bede-rudym-tygrysem-CID103-IDxfsJH.html

Danusiu, jeżeli coś trzeba uzupełnić lub zmienić, napisz.

bardzo dziękuję :) nic dodać . nic ująć :) 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...