Jump to content
Dogomania

Boro ze Stalowego Lasu


stokrotka.af

Recommended Posts

  • Replies 524
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Trafilam na fajnego, zakręconego fotografa-żebyscie dziewczyny wiedziały gdzie on właził, żeby foty strzelac, pełna profeska i poświecenie:evil_lol:
jako świeża żonka czuję się absolutnie znakomicie i polecam wszystkim taką "terapię":multi:
z sukienką (kupioną w salonie z 50% obniżką więc prawie darmo:evil_lol:) problem jest taki, że nie chce jej przyjąć żadna pralnia:placz:możecie sobie wyobrazić jak wygląda dół sukienki po imprezie i fotach w plenerze:crazyeye: no i babeczki krzyknęły sobie 100pln za pranie, ale nie ręczą za efekt końcowy (że niby nadal bedzie czorna i koraliki mogą sie rozpuścić...) taką opinię usłyszałam w Auchanie w Żorach, zobaczymy co powiedzą w Radomiu:razz:

Link to comment
Share on other sites

Kochana po pierwsze suknia ślubna to JEDNORAZÓWKA..................może i przesądy ,ale ja bym nie chciała brać ślubu w sukience w której ktoś już przysięgał miłośc ,aż po grób............Z reguły każdy boi,się prać i odświeżać suknie ślubną......:shake:
Po drugie nie widzę fot na NK ,ale widzę tu i powiem Ci jedno............wyglądałaś tak,że [COLOR=Red][B]Słońce straciło swój blask[/B][/COLOR]..........Niby każda Panna Młoda jest piękna...ale ja się z tym zupełnie nie zgadzam.....Widziałam takie szkarady w sukniach ślubnych ,że ręce opadały....a wiem co mówie ...przez 10 lat nic innego nie robiłam jak tylko ubierałam ,przebierałam,upinałam treny ,dobierałam welony,kwiatki itp dla przyszłych MŁODYCH PANIEN:lol:

Link to comment
Share on other sites

ślub i wesele w Radomiu
Ewcia , że też nic się wczesniej nie przypucowałaś w kwestii doswiadczen zawodowych:mad::evil_lol:
ja bardziej myślałam, żeby ta sukienkę uprać i samej wykorzystać, może skrócić, może ufarbować i mieć na Sylwestra:evil_lol: (oczywiście tren zlikwidować). No niby koraliki trzeba odpruc, ale tyle tego, że mnie lenistwo ogarnia w tym temacie:shake:
za komplementy dziekuje bardzo:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

cioteczki mam bardzo złe wieści o Boreckim....guzek, który był na boku pod skórą się wchłonął....za to wyrosło coś czarnego, wielkosci jajka na lewej łapce, na wysokości kolanka....prawie z dnia na dzień....wet stwierdził, że to przerzut z tej usunietej śledziony...kolejna operacja w środę....pod narkozą będzie wycinał ta narośl...jak się uda nie uszkodzic nerwów to łapka będzie w pełni sprawna...można zrezygnować z operacji, ale wtedy guz urośnie i pozostaje wyjscie ostateczne, którego staram się uniknąć, dlatego Borecki idzie na kolejny zabieg....3majcie kciuki za niego, żeby jeszcze został z nami....

Link to comment
Share on other sites

no dziewczynki mam już info o Boreckim...już po operacji, łapka zabandażowana, pierwszego dnia tylko spał i pił, nie umie za bardzo chodzić na 3 łapach:shake: ciężko mu po schodach, ale dziś już leciał witać gości:multi: poza tym przez 10 dni bedzie chodził na zmianę opatrunku do weta, potem już w domku. Mam nadzieję, że nic nie zostało uszkodzone (nerwy itp.) wet nie jest pewny czy to rakowe...

Link to comment
Share on other sites

[INDENT] Jejku...Kochany Borecki....trzymaj się....i nie kombinuj....MASZ BYĆ ZDROWY....KONIEC KROPKA.PL :mad::mad::mad:[/INDENT] [INDENT] [URL="http://www.dogomania.141719-Pieski-A-wiat-M-M"][IMG]http://img682.imageshack.us/img682/1194/94390149.jpg[/IMG][/URL][URL="http://mafiaiczarnamamba.freevar.com/"][IMG]http://img245.imageshack.us/img245/8827/31631536.jpg[/IMG][/URL]
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

cioteczki mam dobre a nawet bardzo dobre wieści:multi:
byłam u naszego weta-Boro z łapką w porzo, dzielny był i nawet nikt by się nie zoriętował, że tyle przeszedł w tym roku, łapka odrasta:lol:
ja właśnie się przeprowadziłam do przytulnego mieszkanka na Tarchominie i za tydzień zabieram do siebie Boreckiego:multi: Miejsca mamy dużo dla psa i królika:evil_lol: a nawet mąż się zmieścił:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stokrotka.af']cioteczki mam dobre a nawet bardzo dobre wieści:multi:
byłam u naszego weta-Boro z łapką w porzo, dzielny był i nawet nikt by się nie zoriętował, że tyle przeszedł w tym roku, łapka odrasta:lol:
ja właśnie się przeprowadziłam do przytulnego mieszkanka na Tarchominie i za tydzień zabieram do siebie Boreckiego:multi: Miejsca mamy dużo dla psa i królika:evil_lol: a nawet mąż się zmieścił:evil_lol:[/QUOTE]

[I][B]no to super wiadomości :multi::multi:
jakies foty z nowego lokum??? :cool3:[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Comic Sans MS]Świetnie, że z kudłatym już dobrze :multi: [/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][/FONT]
[QUOTE]ja właśnie się przeprowadziłam do przytulnego mieszkanka na Tarchominie i za tydzień zabieram do siebie Boreckiego:multi: Miejsca mamy dużo dla psa i królika:evil_lol: a [B]nawet mąż się zmieścił[/B]:evil_lol: [/QUOTE]

[FONT=Comic Sans MS]Pewnie odetchnął z ulgą :evil_lol::evil_lol:[/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS]Niech Wam się dobrze tam mieszka :lol:[/FONT]


[FONT=Comic Sans MS][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

foteczki to zapodam jak się Boro zagospodaruje bo póki co to tylko Zuzka ma swój wybieg:evil_lol:
troszkę się martwie jak to będzie w nowym domku, w końcu Boro całe swoje życie mieszkał w bloku w Radomiu, potem na 2 lata przeprowadził sie ze mną do Krakowa, a teraz ta Wawa i kompletnie obce zapachy, miesjce....nie wiem jak to bedzie z dorosłym 10-letnim psem w tym temacie.....ale mam nadzieję, że mu sie spodoba jednak:razz:

Link to comment
Share on other sites

W-wa jest super szkoda ,że taka rozkopana,ale jak zakończą prace drogowe to dopiero będzie się tam działo w 2012:lol:
Dobrze,że miejsce dla mężą się znalazło w nowym lokum:evil_lol:Mąż to niezbędnik domowy:lol::lol: Czasami podnosi ciśnienie ,ale nie ma mebli idealnych:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...