Jump to content
Dogomania

Cruft's 2010


panienkabubu

Recommended Posts

[quote name='jo-jo']
[FONT=Century Gothic][COLOR=navy]Co jeśli pies dostaje nominacje we wrześniu (czyt ost. weekend) ale przeciwciał robionych nie ma, to czy jest jakakolwiek szansa żeby zdążyć zrobić wszelkie potrzebne badania i pojechać w marcu ??[/COLOR][/FONT][/quote]
O ile zdążysz pobrać krew na przeciwciała na 6 miesięcy przed przekroczeniem granicy z GB.

:p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 327
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='jo-jo'][FONT=Century Gothic][COLOR=Navy]A ja mam trochę z innej beczki pytanie.

Co jeśli pies dostaje nominacje we wrześniu (czyt ost. weekend) ale przeciwciał robionych nie ma, to czy jest jakakolwiek szansa żeby zdążyć zrobić wszelkie potrzebne badania i pojechać w marcu ??[/COLOR][/FONT][/quote]
Nie czekaj do konca wrzesnia, tylko (jesli pies szczepiony na wscieklizne co najmniej 21 dni temu) juz pobieraj probki krwi i wysylaj do laboratorium.
Rozumiem, ze paszport i chip juz jest (chip musi byc przed szczepieniem)?
Nie jest to droga impreza, a bedziesz miala z glowy papierologie i spokojnie mozesz jechac na Cruft -liczy sie pol roku od pobrania probki krwi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Reni']O ile zdążysz pobrać krew na przeciwciała na 6 miesięcy przed przekroczeniem granicy z GB.

:p[/quote]

[quote name='karjo2']Nie czekaj do konca wrzesnia, tylko (jesli pies szczepiony na wscieklizne co najmniej 21 dni temu) juz pobieraj probki krwi i wysylaj do laboratorium.
Rozumiem, ze paszport i chip juz jest (chip musi byc przed szczepieniem)?
Nie jest to droga impreza, a bedziesz miala z glowy papierologie i spokojnie mozesz jechac na Cruft -liczy sie pol roku od pobrania probki krwi.[/quote]
[FONT=Century Gothic][COLOR=Navy]
No to teraz już łapię, bo byłam pewna, że czas zaczyna się liczyć od odebrania wyników przeciwciał.

Zarówno paszport jak i chip są od dawna, szczepienie na wściekliznę również.[/COLOR][/FONT]

[FONT=Century Gothic][COLOR=Navy]Wielkie dzięki za odpowiedź :)[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Hmm, to może zrób badania teraz: dzisiaj lub jutro (piesek na czczo musi być, bo może się zdążyć, że krew po odwirowaniu będzie "bitumiczna" lub "zła faza księżyca" i trzeba będzie kłuć raz jeszcze :lol:). Potem postarajcie się o nominację i wyrobicie się na styk.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Century Gothic][COLOR=Navy]Krew pobrana dzisiaj rano, a do tego nominacja dostana w sobotę :)
Czyli teraz pora na załatwianie ATC... i tu mam pytanie ktoś wspominał że można zgłosić on-line, a czy ktoś mógł by podrzucić linka bo znaleźć nie mogę...
[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo'][FONT=Century Gothic][COLOR=Navy]Krew pobrana dzisiaj rano, a do tego nominacja dostana w sobotę :)
Czyli teraz pora na załatwianie ATC... i tu mam pytanie ktoś wspominał że można zgłosić on-line, a czy ktoś mógł by podrzucić linka bo znaleźć nie mogę...
[/COLOR][/FONT][/quote]

Ja też bardzo ale to bardzo proszę o linka ......zlitujcie się kochani pomóżcie jak ktoś wie jak to zrobić:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obi']Ja też bardzo ale to bardzo proszę o linka ......zlitujcie się kochani pomóżcie jak ktoś wie jak to zrobić:placz:[/quote]
[FONT=Century Gothic][COLOR=Navy]
Z tego co mi napisali z Anglii, nie ma w tej chwili możliwości zgłoszenia on-line.[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo'][FONT=Century Gothic][COLOR=Navy]
Z tego co mi napisali z Anglii, nie ma w tej chwili możliwości zgłoszenia on-line.[/COLOR][/FONT][/quote]
Ale nam chodzi o numer ATC. To że zgłoszenia on-line może będą w późniejszym terminie, to ok ;)

Ok, mam:
[url]http://www.crufts.org.uk/authority-compete-atc[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aniaDark']Ale nam chodzi o numer ATC. To że zgłoszenia on-line może będą w późniejszym terminie, to ok ;)

Ok, mam:
[url=http://www.crufts.org.uk/authority-compete-atc]Authority to Compete (ATC) | Crufts presented by the Kennel Club[/url][/quote]
[FONT=Century Gothic][COLOR=Navy]
Ale mi chodziło właśnie o ATC, formularzu jako formularzu on-line nie ma.[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chefrenek']Czy ktoś wie co to oznacza? Co mam dołączyć?

[IMG]http://img147.imageshack.us/img147/8734/14928597.jpg[/IMG]

Czy certyfikat z nominacją ma być oryginalny czy może być xero?

O co chodzi z tym potwierdzeniem legalności paszportu?

Jak pies jest Championem to w jakiej klasie ma iść?[/quote]

Dołącz rodowód i championaty choć zgodnie z ich aktualnymi przepisami będziesz mieć uznany tylko Ch.PL
Ja dawałem wydruki skanów i przeszło.
Patrz w paszporcie część X - tam trzeba stemplować i podpisać
Co do klasy proponuję do nich napisać [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='limnolka']Gdyby ktos organizowal wyjazd do Birmingham w marcu 2010 chetnie sie pisze z moja sunia.. Moge tez zaczac organizowac busik z centralnej Polski.[/quote]


Ja jestem jak najbardziej za jakims wspólnym transportem, bo nie mam ani noclegu, ani jak tam dojechac..:(
W sumie jeszcze nic nie wiem..:(

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Toros']a czy można wystąpić o nr AKC bez nominacji na Crufta? żeby już go mieć, nigdy nie wiadomo kiedy się przyda... ;)

i czy to prawda że interki nie muszą mieć nominacji żeby wziąć udział w tej wystawie?[/QUOTE]

Nr ATC potrzebny jest dla wszystkich psow wystawianych w UK, i to na wszystkich wystawach. Wiec nie musisz miec kwalifikacji na Crufts aby otrzymac ATC.

Interchampiony automatycznie kwalifikuja sie na Crufts. Tak samo jak np. Zwyc. Europy i Swiata.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...