Jump to content
Dogomania

5tyg.Maleństwo Lilu - wygrała z chorobą i ma wspaniały dom :)


BUDRYSEK

Recommended Posts

Sliczna pannica.....Beztroska ,szczęśliwa...
A ja ją pamiętam malusią, choreńką, bez życia prawie...... To prawdziwy cud ,serce i wielkie poświęcenie wielu osób, że maleńka ma się tak dobrze.....
Wszystkiego Najlepszego Kaja !

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Lilutko, dziś kończysz roczek, a Rok to niebanalny
[IMG]http://www.animated-gifs.eu/birthdays-uk/0007.gif[/IMG]
.
Żeby zycie Twoje było zawsze tak bezpieczne jak teraz, by łapy cztery zawsze pewnie stały na ziemi, uchi podniesione były, pychol zadowolony :loveu:. Lilutko kochana, sto psich lat :loveu:

Kaja, foto jakieś zapodaj, bo jak nie zbierzemy ekipę i Was najedziemy na te urodziny :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='psiama']Foty !
Foty !
Foty !
:)[/QUOTE]

Będą foty. Jutro. Promise!!! :) (z szaleństw po śniegu, może być? :)
Lilunia ma się dobrze choć głupi wirus nadal nie opuszcza oczek (herpes virus) i dopóki go nie wyleczymy nie można operować łapki przy infekcji. Ma zapisane 2 rodzaje kropli i 1 maść do oczu i one świetnie działają ale jak się je odstawi na 2 dni to wszystko wraca. Bo leczą skutki, a z wirusem organizm sam musi zacząć walczyć.
Wczoraj Lilutka dostała pierwszy z czterech zastrzyków kolejnej dawki Zylexisu, wet pociesza że po drugim roku życia organizm piesków sam się uodparnia na wirusa. Mądry jest o tyle że mówi że po sterydach by zaraz przeszło, ale nie poda sterydów tak młodemu pieskowi bo byśmy wtedy Lilusi gospodarkę hormonalną rozwalili na całe życie. Więc nie. My sobie to spokojnie wyleczymy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaja_K']Będą foty. Jutro. Promise!!! :) (z szaleństw po śniegu, może być? :)
Lilunia ma się dobrze choć głupi wirus nadal nie opuszcza oczek (herpes virus) i dopóki go nie wyleczymy nie można operować łapki przy infekcji. Ma zapisane 2 rodzaje kropli i 1 maść do oczu i one świetnie działają ale jak się je odstawi na 2 dni to wszystko wraca. Bo leczą skutki, a z wirusem organizm sam musi zacząć walczyć.
Wczoraj Lilutka dostała pierwszy z czterech zastrzyków kolejnej dawki Zylexisu, wet pociesza że po drugim roku życia organizm piesków sam się uodparnia na wirusa. Mądry jest o tyle że mówi że po sterydach by zaraz przeszło, ale nie poda sterydów tak młodemu pieskowi bo byśmy wtedy Lilusi gospodarkę hormonalną rozwalili na całe życie. Więc nie. My sobie to spokojnie wyleczymy.[/QUOTE]
No to zycze cierpliwości w leczeniu wirusa!

No i czekamy na fotki:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Przepraszam że się tak długo nie odzywałam jak zwykle zalatana jestem mam nadzieję że zdjęcia Wam to zrekompensują. Fotki są sprzed ok. miesiąca z głębokiej zimy (wiosenne będą w okolicach Wielkanocy, bo mam niespodziankę) :)

Więc uwaga: Lilutek w rękawie od swetra:
[IMG]http://lh3.ggpht.com/_OzfVgqq4BrQ/S1rRVx9NrdI/AAAAAAAAGfc/Gj6Ps_SKpLI/s640/100_1462.JPG[/IMG]

[IMG]http://lh4.ggpht.com/_OzfVgqq4BrQ/S1rRlxfmZ0I/AAAAAAAAGfs/DuVhG6diPbc/s640/100_1467.JPG[/IMG]

Sąsiadka z rękawa swetra zrobiła wdzianko na -25 st. mrozy dla swojej suni (ulubionej psiapsióły Lilutki zresztą) a drugi rękaw dostała Lila. Niestety nie udało mi się zrobić zdjęcia im obu, a szkoda bo rewelacyjnie razem wyglądały! (może za rok) :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarotka']I jak mala sie czuje ??[/QUOTE]

Jest żywa, pełna wigoru, rozrabia, wstaje o 5.30 i muszę z nią negocjować żeby jeszcze trochę pospała :)))
Biega za piłeczką jak szalona i przy okazji dewastuje sąsiadce kwiatki ;)))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...