Jump to content
Dogomania

Kazan [*](26.12.2019) Bella MA DOM :))) Bella w stanie tragicznym z ogromnym guzem, chuda jak szkielecik potrzebuje pomocy. SZUKAMY DOMU Dolaczyl zaglodzony Kazan.


Recommended Posts

18 godzin temu, Radek napisał:

Są jakieś nowe wieści od Belli?

Rozmawialam z Pania Bozena z hoteliku , stan Belli troche sie poprawil ale nie jest jeszcze taka jak byla wczesniej.  Zdrarza sie, ze sie przewroci gdy sie chce nagle odkrecic w inna strone i traci orientacje :( . Belli bardzo jest potrzebny domek. Dziekuje w imieniu Suni za ogloszenie i wyroznienie, to zwieksza szanse, ze ktos w koncu kochana Belle zauwazy.

Kazan, kolega Belli nabral juz sil ladnie je, to co najgorsze juz minelo. 

Zdjecie Kazanka jak chcial sie wprosic na kawke, jak beda nowe zdjecia Belli to wstaie na forum

Obraz może zawieraÄ: pies i w budynku

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Wiesci od Pani Bozeny z hotelu :,, Belle należałoby zdiagnozować w Łodzi. 
Cały czas głowa przekrzywiona,chwiejnosc,tracenie równowagi .,,

Biedna ta Bellunia :( domku nie ma, klopoty ze zdrowkiem. Bella juz nie ma srodkow na hotel i weta , na koncie miunus , kazda pomoc dla Suni bedzie  bardzo cenna .

Brak dostÄpnego opisu zdjÄcia.Obraz może zawieraÄ: pies i na zewnÄtrzObraz może zawieraÄ: pies, na zewnÄtrz i przyroda

Obraz może zawieraÄ: pies, na zewnÄtrz i przyroda

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Radek napisał:

Może komuś uda się bazarek sklecić?

Biedna Bellunia :(  Mogę przekazać dla niej część z mojego bazarku, ale bazarkiem się jej nie uratuje :(  Dla Belluni potrzebne są spore wpłaty. Dużą pomocą byłaby zbiórka na siepomaga, ale to musiałaby zrobić jakaś organizacja. Jeśli dobrze pamiętam, to wpłaty dla niej wpływają na konto jakiejś fundacji. Może ta fundacja zrobiłaby zbiórkę na siepomaga dla suni.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ile kosztuje miesięczne utrzymanie suczki? Czy przyjmuje jakieś leki i jakie?
Ile wyniesie diagnozowanie Belli w Łodzi?

Obiecałam zrobić ogłoszenie Belli, obietnicę podtrzymuję, ale muszę znaleźć chwilę na przegrzebanie się przez informacje i pomyślenie, jaki opis stworzyć... 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, elik napisał:

Biedna Bellunia :(  Mogę przekazać dla niej część z mojego bazarku, ale bazarkiem się jej nie uratuje :(  Dla Belluni potrzebne są spore wpłaty. Dużą pomocą byłaby zbiórka na siepomaga, ale to musiałaby zrobić jakaś organizacja. Jeśli dobrze pamiętam, to wpłaty dla niej wpływają na konto jakiejś fundacji. Może ta fundacja zrobiłaby zbiórkę na siepomaga dla suni.

Dziekuje Elu w imieniu Belli i Pani Bozeny , podsunelam tez pomysl , ze zrzutka.

4 godziny temu, Radek napisał:

A tu nawet deklaracji brak:( 

Ma od Wujaszka :)))

56 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Ile kosztuje miesięczne utrzymanie suczki? Czy przyjmuje jakieś leki i jakie?
Ile wyniesie diagnozowanie Belli w Łodzi?

Obiecałam zrobić ogłoszenie Belli, obietnicę podtrzymuję, ale muszę znaleźć chwilę na przegrzebanie się przez informacje i pomyślenie, jaki opis stworzyć... 

Dzieki wielkie :)

Wyslalam te pytania do hoteliku. Pani Bozena obiecala, ze odpowie wieczorem. Wiem, ze hotelik kosztuje 250 zl miesiecznie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kurczę, biedna Bella. :-(

Przelałem na konto Fundacji w tej chwili trochę - moźe szybko dotrą - mam nadzieję, że jeszcze dziś. 

 

Moźe ktoś jeszcze coś dorzuciłby? Szkoda takiej dobrej psinki :-(

 

 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.03.2019 o 13:30, Tyś(ka) napisał:

Ile kosztuje miesięczne utrzymanie suczki? Czy przyjmuje jakieś leki i jakie?
Ile wyniesie diagnozowanie Belli w Łodzi?

Hotelik tak jak pisalam 250 zl i w tym jest jedzenie. Bella nie dostaje w tej chwili zadnych lekow. Pani Bozena nie wie ile bedzie kosztowala diagnostyka Belli, moze 200 moze 300 zl, to zalezy jakie badania Wet zaleci. 

 

13 godzin temu, b-d napisał:

Kurczę, biedna Bella. :-(

Przelałem na konto Fundacji w tej chwili trochę - moźe szybko dotrą - mam nadzieję, że jeszcze dziś. 

 

Moźe ktoś jeszcze coś dorzuciłby? Szkoda takiej dobrej psinki :-(

 

 

 

 

 

11 godzin temu, mdk8 napisał:

poleciał grosik ode mnie .

Dziekuje bardzo za pomoc dla Belli.

Bardzo szkoda Belli tak duzo zlego ja spotkalo :( . Bede mogla dorzucic cos dla Belluni dopiero jak wroce do pracy ze zwolnienia.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Margo3011 napisał:

Pani Bozena nie wie ile bedzie kosztowala diagnostyka Belli, moze 200 moze 300 zl, to zalezy jakie badania Wet zaleci. 

Dobrze byłoby wiedzieć ile kasy trzeba uzbierać.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.04.2019 o 11:57, mdk8 napisał:

poleciał grosik ode mnie .

 

Dnia 1.04.2019 o 10:32, b-d napisał:

Kurczę, biedna Bella. :-(

Przelałem na konto Fundacji w tej chwili trochę - moźe szybko dotrą - mam nadzieję, że jeszcze dziś. 

 

Moźe ktoś jeszcze coś dorzuciłby? Szkoda takiej dobrej psinki :-(

 

 

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania gify misie szare tedi
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, elik napisał:

Dobrze byłoby wiedzieć ile kasy trzeba uzbierać.

Dobrze by bylo , ale nie wiadomo jakie wet zaleci badania :(

6 godzin temu, elik napisał:

Zrobiłam przelew od "mojej" Agnieszki. Jak dotrze to bardzo proszę w potwierdzeniu napisz, że to   Agnieszka od elik.  Dziękuję :)

Elu podziekuj bardzo Pani Agnieszcze :)

Link to comment
Share on other sites

Bella pojechala dzis z Pania Bozena do Lodzi do weta. Byla bardzo grzeczna, tylko sie chowala przed aparatem fotograficznym. Bellunia to kawal dziewczyny, wazy 31 kg , nie ma juz dawnego chudzielca.

,,Lekarze stwierdzili, ze taki stan może się utrzymać na długo ,albo na zawsze-przekrzywiona glowa,chwiejnosc,czasami zawroty głowy .Ma przepisany Memotropil,,

56910181_1511597765642392_5482668402092802048_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_ht=scontent-lhr3-1.xx&oh=b05f42d68a804aad4d026ec405431bf0&oe=5D02A6B2

56352680_1511599372308898_4839744143280308224_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_ht=scontent-lhr3-1.xx&oh=18ace50505a0ea00651ce4d2fbdd38ba&oe=5D08FF41

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, elik napisał:

Biedna Bellunia :( To chyba dla niej duży dyskomfort :(

Na pewno Elu, ale ciagle to sama Sunia, kochana i bardzo przyjazna, moze w koncu uda sie znalezc kochajacy domek dla niej.

Mysle, ze Bella majac Czlowieka tylko dla siebie szybciej odzyslakalaby zdrowko.

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Margo3011 napisał:

ciagle to sama Sunia, kochana i bardzo przyjazna, moze w koncu uda sie znalezc kochajacy domek dla niej.

Mysle, ze Bella majac Czlowieka tylko dla siebie szybciej odzyslakalaby zdrowko. 

Własny człowiek to duże oparcie dla psiaka. Bellunia pewnie szybciej wróciłaby do pełni zdrowia. Trzeba ogłaszać i cierpliwie czekać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...