Jump to content
Dogomania

fryzjer w Gdańsku???


bacha

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Nie wiem jak w innych miastach, ale w Gdańsku nie radziłabym odwiedzać psich fryzjerów. Generalnie specjalizują się w sznaucerach, czyli strzyżenie na zero. Przerabiałam to szukając kogoś kto potrafiłby przygotować mojego futrzaka do wystawy, stanęło na tym, że robię to sama.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
bacha, jak jesteś zainteresowana to napisz do mnie to prześlę ci namiary na fryzjera psiego. Odezwij się do mnie na prv. , bo tak to nie moge no wiesz ;)) :roll:
Keda&Monika,

po pierwsze, jeśli znasz dobrego fryzjera dla goldena w Gdańsku, czyli tam, gdzie potrzebuje go bacha, to jak najbardziej podaj namiary w topiku.

Po drugie, jeśli wolisz na pw, to po prostu Ty napisz do niej - po co ona ma się do Ciebie odzywać pierwsza? Troszki nie rozumiem, o co Ci chodzi w tym poscie...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 years later...

Nieco już po czasie, ale być może komuś się jeszcze przyda:
Polecam Salon Champion w Sopocie. Jest tam od niedawna, ale myślę, że warto: [url=http://www.salonchampion.pl]..:: Salon Champion - Pielêgnacja Psa i Kota ::..[/url]

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ha! Istotnie, najgoręcej i najszczerzej na świecie polecam również salon Champion w Sopocie na Majkowskiego. Absolutnie bezkonkurencyjne miejsce!
[url=http://www.salonchampion.pl]..:: Salon Champion - Pielêgnacja Psa i Kota ::..[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...