Jump to content
Dogomania

Lidka

Members
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

 1. Lidka

  Entlebucher Sennenhund

  Jeszcze kilka adresów : BRABUSZ [URL="http://www.brabusz.blacom.pl/entlebucher.html"][COLOR=#063b65]http://www.brabusz.blacom.pl/entlebucher.html[/COLOR][/URL] KUJAWSKI CZAR [URL="http://www.kujawski-czar.com/"][COLOR=#063b65]http://www.kujawski-czar.com[/COLOR][/URL] KŁOPOT KAROLINY [URL="http://entlebucher.friko.pl/"][COLOR=#063b65]http://entlebucher.friko.pl[/COLOR][/URL] NEGRUS [URL="http://strony.psy.pl/negrus/suczkie.htm"][COLOR=#063b65]http://strony.psy.pl/negrus/suczkie.htm[/COLOR][/URL] OD ASTRID [URL="http://www.psyodastrid.infrakom.com.pl/entleb.html"][COLOR=#063b65]http://www.psyodastrid.infrakom.com.pl/entleb.html[/COLOR][/URL] PĘTKOWSKIE WZGÓRZA [URL="http://www.strony.wp.pl/akita3"][COLOR=#063b65]http://www.strony.wp.pl/akita3[/COLOR][/URL] PORAŻYNIANKA [URL="http://poczta.pnet.pl/~porazynianka/"][COLOR=#063b65]http://poczta.pnet.pl/~porazynianka/[/COLOR][/URL] 0 604 522 217 Z KOCIOŁKA [URL="http://www.entlebucherzkociolka.prv.pl/"][COLOR=#063b65]http://www.entlebucherzkociolka.prv.pl[/COLOR][/URL] VIGOR [URL="http://www.vigor.p9.pl/nasze_psy.htm"][COLOR=#063b65]http://www.vigor.p9.pl/nasze_psy.htm[/COLOR][/URL]
 2. Lidka

  Wynagrodzenie Reproduktora

  [quote name='Agatka'] No i teraz pytanie ile powinno wynosic wynagrodzenie reproduktora? [/quote] Wynagrodzenie jest takie, jakie strony ustalą [b]przed kryciem [/b]i spiszą w tym celu odpowiednią umowę.
 3. Lidka

  gdynia 17 lipca

  [quote name='dorotal']Czy moglby ktos zobaczyc w katalogu czy byl jakis king charles spaniel(nie cavalier)?[/quote] Niestety, nie ma nawet jednego.
 4. Lidka

  leki przeciwbólowe

  @ Flaire, Rot dziękuję za wyjaśnienia. :D
 5. Lidka

  16.04.05 krajówka w Grudziądzu

  [quote name='skubi']Mam prośbe do kogoś, kto był w Grudziądzu i ma katalog. Czy mógł by mi podać po jakich rodzicach jest suczka Bearded Collie, klasa młodzieży UNA Black Livies v.d.Silbermine[/quote] Ojciec : OSMART ROSIES BLACK TERN Matka: LUCYS Black Olive v.d.Silbermine
 6. Lidka

  Skandale sędziowskie

  [quote name='-Magda-']... W zeszłym roku na wystawie jak obserwowałam co dzieje się na ringu berneńczyków to się przeraziłam... W psach i całą rasę wygrał pies, który nie powinien byc dopuszczony do wystawy, gdyż [u]berneńczyki muszą miec czubek ogona biały, [/u]a on go nie miał!!! [/quote] To trochę nie w temacie, ale muszę sprostować. Według wzorca u berneńskiego psa pasterskiego [b]wymagane są [/b]: [u]białe, symetryczne znaczenia na głowie (strzałka przechodząca na pysk) oraz białe, umiarkowanie szerokie, nieprzerwane znaczenia na szyi i piersi.[/u] Białe znaczenia na łapach i końcu ogona są [b]tylko pożądane[/b], a nie wymagane. Brak tychże nie jest i nigdy nie był wadą. Nowy, znowelizowany wzorzec dopuszcza również występowanie białych łat na karku i w okolicy odbytu, o ile mają średnicę nie większą niż 6 cm.
 7. Lidka

  Rejestracja hodowli w FCI

  dziękuję za odpowiedź. Taki właśnie argument (jak podaje Kati) słyszałam.
 8. Lidka

  Rejestracja hodowli w FCI

  dziękuję Adda zdziwiłam się, bo w informatorze na rok 2005 z oddziału jest takie zdanie : ...Hodowcy składający wnioski o rejestrację nowego przydomka oraz hodowcy, posiadający już zatwierdzone przydomki [b]powinni wystąpić[/b](...) do ZG z wnioskiem o wpisanie swojego przydomka do Międzynarodowego Repertorium Przydomków, prowadzonego przez Międzynarodową Federację Kynologiczną...
 9. Lidka

  Czy wystarczy dobry rodowód?

  :o No nie wiem, może wypowiedzieliby się na ten temat specjaliści od genetyki. Ja spotkałam się do tej pory z opinią, że lepiej wybrać zinbredowanego, wybitnego psa niż tak samo wybitnego niezinbredowanego. Z dwóch podstawowych powodów : zinbredowany lepiej (silniej) przekaże swoje wybitne cechy potomstwu oraz jeśli niekorzystne cechy nie ujawniły się u psa zinbredowanego to jest większa szansa, że nie jest on nosicielem tychże. O niezinbredowanym nic nie wiemy.
 10. Lidka

  O karmie ACANA...

  Za "namową" dogomaniaków zakupiłam Acanę, a jakże 20-kg worek. No i moje kochane psisko niespecjalnie zjada. Nie jest jakimś niejadkiem, po prostu karma nie smakuje mu. Myślę, że przyda się i taki głos. Nie wszystkie psy przepadają za Acaną i nie połykają w 3 sekundy.
 11. Lidka

  NOWE CZASOPISMO O PSIAKACH

  Gdzie kupujecie tą gazetę? Obleciałam okolice i nic, nigdzie nie ma. :(
 12. Lidka

  Suzi i jej dysplazja...po wizycie

  To są chyba sprawy osobnicze, z dysplazją nie mające nic wspólnego. Mój pies, mający C 3, zawsze tak leżał, a kolejny zdrowy, A 1, nigdy.
 13. Lidka

  Siemię lniane

  Mój pies, gdy podawałam mu siemię lniane dostawał lekkie biegunki. Nie wiem czy to sie często zdarza u psów, czy tylko mój nie toleruje.
×