Jump to content
Dogomania

Miyka i Mikuś czyli dwa M&M


zaba14

Recommended Posts

  • Replies 7.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Aleks89']Bo on chciał ,ale sie bał :diabloti:To zrobiłem klik i przełamał strach:evil_lol:[/QUOTE]
Jak kolega 3-miesięczną Hexoliną kliknął do wody to mnie wryło, dopiero jak chyba trzeci raz dopłynęła do brzegu zdołałam się ruszyć, złapałam psa i wrzuciłam koledze do samochodu :diabloti:. Od tamtej pory sucz każdy zbiornik wodny zalicza :p.

Witam się i tu po długiej przerwie :)

Link to comment
Share on other sites

Wydawało mi się ze ciężej psa nauczyć wskakiwać do wody niż po prostu pływać... :) po powrocie do domu z tej wycieczki poszłam z Miyą nad ocean i ona ani myślała aby pływać :D dochodziła do momentu gdy był grunt i koniec :D już nawet z nią weszłam, wziełam na ręce i pokazywałam :D że ona potrafi pływać.. ale jednak nie zrozumiała :P :P dziś za to znów przełom :P pływa w oceaniem ale dość... dziwnie :D bo póki jest grunt to ona biegnie i skacze (!) i gdy grunt się kończy to ostatni podskok i płynie... no ale... chociaż próbuje :)))) zaraz wrzucę filmik :P

edit:
Miyi zajęcze skoki :)
[video=youtube;-dXZMKXCxCk]http://www.youtube.com/watch?v=-dXZMKXCxCk&feature=youtu.be[/video]

Edited by zaba14
Link to comment
Share on other sites

Arni do pierwszej wody wpadł z kopa :diabloti: O bosze, jaka panika była :evil_lol:
Byliśmy jakiś czas temu nad jeziorem, wspólnie pływaliśmy i od tamtej pory pokochał wodę. Tylko on chce pływać ze mną, sam na głęboką wodę nie wejdzie. Jetsan tak samo, chociaż kiedyś za kaczką poleciał do wody i głębokość nie była problemem :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...