Jump to content
Dogomania

1,5 roczny ~YORK~ po wypadku potrzebujemy pomocy-dzisiaj operacja!!!


Kostek

Recommended Posts

W weekend prawie shi-tzu teraz prawie york...:mad:

dzisiaj dostalam z lecznicy telefon czy wezmiemy pod skrzydla 1,5 roczna sunke york polamana w wyniku wypadku(samochod po niej przejechal:angryy:)
wlascicieli nie stac na leczenie i szukali kogos komu moga oddac sunie aby pomoc jej przezyc...

zgodzilam sie tylko nie wiem czy aby nie zbyt pochopnie:-(

koszt operacji to ok [COLOR=Red]700zl[/COLOR](na rtg wychodzi ze sunia ma pogruchotana miednice i mozliwe ze trzeba bedzie amputowac jej glowke kosci udowej) do tego jeszcze antybiotyki leki p.bolowe a pozniej wyjecie drutow z lapki mam nadzieje ze zamkniemy sie w [COLOR=Red]1000zl[/COLOR] bo 1% dopiero zacznie splywac a nasze zapasy na szczegolne przypadki juz sie po prostu skonczyly...na ta chwile wstrzymalam sie z podjeciem decyzji o operacji....po prostu nie wiem czy podolamy:placz:

kochani po prostu potrzebuje pomocy kazda zlotowka w tym momencie ratuje zycie yorczce jak i innym psiakom...blagam Was o pomoc:(

zdjecia sunki wkleje w niedziele caly weekend siedze na uczelni i nie mam jak podjechac do kliniki

podaje nr konta do ewentualnych wplat bardzo prosze o dopisek "na leczenie Yorczki"

[COLOR=DarkOrchid]Fundacja Azylu pod Psim Aniołem, Warszawa, ul. Kosodrzewiny 7/9
Rachunek bankowy: [B]03 1020 1042 0000 8802 0109 6528[/B][/COLOR]


za wszelka pomoc bede szczerze wdzieczna a nasze futra w szczegolnosci

Link to comment
Share on other sites

mapciunia ona jak cholera:placz: nie wiem co robic

[IMG]http://images45.fotosik.pl/87/793f9499d439ed72med.jpg[/IMG]
[img]http://images50.fotosik.pl/87/b758ce6800fcdc43med.jpg[/img]
[img]http://images37.fotosik.pl/83/2307f8e5160edf2cmed.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

moniaaa0402 jesli tylko masz ochote to baaaaaardzo prosze jeszcze nie dzwonilam do lecznicy bo wrocilam z egzaminu i nie wiem co dokladnie zrobil chirurg ale co by nie zrobil rachunek bedzie na minimum 700zl wiec licze kazdy grosik

Andzia szczerze to nie wiem co zrobic na ta chwile pies jest fundacji ale widze jak zarowno pies i ludzie nawzajem sie kochaja zal mi serce sciska jak mysle ze tylko z powodu braku kasy musialabym odebrac im psa i przekazac komus innemu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kostek']
Andzia szczerze to nie wiem co zrobic na ta chwile pies jest fundacji ale widze jak zarowno pies i ludzie nawzajem sie kochaja zal mi serce sciska jak mysle ze tylko z powodu braku kasy musialabym odebrac im psa i przekazac komus innemu[/quote]

hmmmmm fakt - może i ciężko....ale wiesz...kredyty są, znajomi...ja bym góry i niebo poruszyła, gdybym miała podobną sytuację...sama nie wiem...

a co będzie, gdy sunia nie odzyska pełnej sprawności - będą ją dalej chcieli?jak myślisz?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pegaza']A moze znajdzie sie chetna osoba ktora sfinansuje zabieg i zarazem ją zaadaptuje?
malenka w gore:loveu:[/quote]

chetni byliby na pewno wiadomo ze york to lakomy kasek tylko ja stoje teraz przed dylematem czy z braku kasy wlascicieli psa mam prawo karac za to psa odbierajac mu osoby ktore naprawde kocha...gdybyscie widzieli jak ten psiak zachowuje sie gdy widzi tych ludzi...naprawde wierzcie mi sytuacja nie jest prosta

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kostek']chetni byliby na pewno wiadomo ze york to lakomy kasek tylko ja stoje teraz przed dylematem czy z braku kasy wlascicieli psa mam prawo karac za to psa odbierajac mu osoby ktore naprawde kocha...gdybyscie widzieli jak ten psiak zachowuje sie gdy widzi tych ludzi...naprawde wierzcie mi sytuacja nie jest prosta[/quote]

No napewno wlasciciele jak i pies przezywają rozstanie...ja mysle ze warto by bylo dac im szanse..tylko jakos sie umowic na splate zabiegu w ratach..:roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...