Jump to content
Dogomania

Brutalnie zmasakrował psa, bo ten … słabo pilnował podwórka


agniesias

Recommended Posts

Do okrutnego zdarzenia doszło w jednej z miejscowości powiatu gryfickiego. 52 – letni mężczyzna młotkiem do wbijania gwoździ skatował swojego psa.
Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Gryficach otrzymał telefoniczne zgłoszenie, że w niewielkiej miejscowości w powiecie gryfickim na terenie jednej z posesji doszło do brutalnego znęcania się nad psem.

- Kiedy funkcjonariusze weszli na posesję w budzie zauważyli leżącego psa - relacjonuje mł. asp. Edyta Klepczyńska. - Zwierze przywiązane było łańcuchem. Pies żył, nie reagował jednak na wołanie. Miał zakrwawioną głowę oraz łapy.

Na miejsce wezwano także powiatowego lekarza weterynarii, który stwierdził wieloodłamowe uszkodzenia kości czaszki, nie dające rokowań na jego przeżycie. W związku z tym psa uśpiono.

- Policjanci ustalili, iż właściciel psa 52-letni Józef K. próbował młotkiem zabić swojego psa za słabe pilnowanie podwórka – mówi mł. asp. Edyta Klepczyńska. - Mężczyzna został zatrzymany.

Obecnie trwają czynności zmierzające do ustalenia wszelkich okoliczności zdarzenia. Mężczyźnie za znęcanie się ze szczególnym okrucieństwem nad psem grozi do 2 lat więzienia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bajka7777']Groza wieje jak czyta sie o maltretowanych zwierzetach i o smiesznych wyrokach za takie czyny ktore zawsze sa w zawieszeniu i taka osoba wcale nie odczuje kary za to co zrobila. [B]Moim zdaniem do wyroku powinna byc zasadzona kara pieniezna na rzecz schronisk dla zwierzat[/B].[/quote]

Zgadzam sie powinien dostac dodatkowo kare pieniezna... 2 lata za znecanie sie nad psem to jest smieszny wyrok :angryy: Ale niestety takie jest nasze prawo... Zabil psa bo nie pilnowal! Tak samo moze mu odwalic i zabic niewiem np. zone bo zly obiad ugotowala...

Link to comment
Share on other sites

Groza wieje jak czyta sie o maltretowanych zwierzetach i o smiesznych wyrokach za takie czyny ktore zawsze sa w zawieszeniu i taka osoba wcale nie odczuje kary za to co zrobila. Moim zdaniem do wyroku powinna byc zasadzona kara pieniezna na rzecz schronisk dla zwierzat.

Link to comment
Share on other sites

Ta kara jest po prostu śmieszna...
Znajac nasze prawo i jego egzystowniem to skonczy sie na rozprawie i niczym wiecej...
jakby posiedzial pare lat w wiezieniui dostal kare pieniezna na rzecz schroniska (jak to juz ktos celnie zauwazyl) to moze by pomyslal nastespnym razem...
a co do tego psa to az lzy same cisna sie na oczy...
takie oktucienstwo...

Link to comment
Share on other sites

kur** co się z tymi palantami dzieje:2gunfire::2gunfire::2gunfire::2gunfire::2gunfire::2gunfire::2gunfire::2gunfire::2gunfire::2gunfire::2gunfire::2gunfire:
Żeby sobie jeszcze posiedział w tym kiciu:angryy:
Ile jeszcze razy będę musiała się przekonywać że Polskie prawo jest do doopy....?????!!!!!!!!:mad::angryy:

Link to comment
Share on other sites

Pomijając fakt naszych uczuć....

Mówimy tu o człowieku który był w stanie, z błahego powodu, uderzać młotkiem w żywą istotę która odczuwa ból i potrafi to pokazać (czyli robił to z pełną świadomością cierpienia jakie jej zadaje).

Rzeczą oczywistą dla mnie jest że taka osoba jest zdolna do zachowań nieludzkich, okrutnych i nienormalnych i powinna być izolowana.

Prawo polskie niewiarygodnie kulawe! Dlaczego nie ma w Polsce czegoś takiego jak dożywotni zakaz posiadania zwierząt??? Przecież ten człowiek dostanie z 2 lata w zawiasach i zaraz sobie sprawi kolejnego psa do pilnowania i następnym razem jak mu będzie źle stróżował to go zakatuje tak żeby nikt nie widział.

Masakra.

Link to comment
Share on other sites

brak mi slow.

Ilu jeszcze jest takich zwyroli?
ile jeszcze psów do pilnowania podwórka sprawi sobie ten potwór?wykanczajac je kolejno mlotkiem?

bo oczywistym jest ,ze nie zostanie odpowiednio ukarany i nikt nie zabroni mu posiadania zwierzat...

Link to comment
Share on other sites

i to jest właśnie najgorsze w Polskim prawie.Znęca się nad psem,potem dostanie śmiesznie niską karę i kupi kolejnego psa którego potem też pewnie zmasakruje :shake: i nawet za którymś z kolei okrutnie zabitym psem i tak mu nikt nie da zakazu posiadania zwierząt :angryy:

Link to comment
Share on other sites

A ja sobie mysle w takich chwilach jak Bóg moze na to pozwalac? Moze to naiwne ale przeciez siedzi sobie w niebie i wszystko widzi, dlaczego nie reaguje?:-( Czym sobie zawinily te biedne zwierzeta na takie traktowanie? Ja bym tego zwyrodnialca golymi rekoma udusila!!:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vienna']A ja sobie mysle w takich chwilach jak Bóg moze na to pozwalac? Moze to naiwne ale przeciez siedzi sobie w niebie i wszystko widzi, dlaczego nie reaguje?:-( Czym sobie zawinily te biedne zwierzeta na takie traktowanie? Ja bym tego zwyrodnialca golymi rekoma udusila!!:angryy:[/quote]
Zadajesz bardzo ważne pytania. Niestety, nawet uczeni nie znają odpowiedzi na nie. Ja sama mam nadzieję, że zwierzęta nie cierpią bez powodu. :-(

Link to comment
Share on other sites

vienna-odpowiedz jest prosta: po prostu boga nie ma...nie ma czegoś takiego jak bóg.ot cala tajemnica
jak sobie to uświadomisz to przestaniesz nareszcie oczekiwac jakiegoś cudu "tam z gory". Zycie mamy tu i teraz i na to jesteśmy skazani

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...