Jump to content
Dogomania

DOM DOM DOM - sunia ma DOM !!!!!!!!!!


bros

Recommended Posts

kochani sunia swoim niewielkim ciałeczkiem i super charakterkiem zrobiła rewolucję w kilku sercach , przez małą mamy zupełnie skotłowane myśli , czekamy na SUPER MEGA HIPER zakończenie jej tułaczki i mamy nadzieję ze w nowym domku będzie już tylko SZCZĘŚLIWA :loveu:

[SIZE=3][B]Gosiu - TRZYMAM mocno kciuki za znalezienie mieszkania[/B] !!!!![/SIZE]

dziś dzwoniła do mnie mama pani Agaty - przez telefon ciepła przesympatyczna osoba , swoją sunię straciła po 13 latach a nasza mała księżniczka to jej kopia :) tak więc sunia BĘDZIE KOCHANA - tak czy inaczej

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No, to ja likwiduję allegro naszej sunii... Mam nadzieję, że już naprawdę nie będzie potrzebne!! I zamienie je na aukcję złotego spanielka z worcławskiego schronu...

bros masz kontakt z panią Agatą albo jej mamą?? Co one na pomoc w szukaniu pieska?? Podrzuć im emmę. Ale możnaby też otworzyć im wątek - napiszemy, że pani poszukuje ONkowego psiakac. Na pewno posypie się wiele propozycji, będzie miała w czym wybierać. I niech też określą jeśli mają jakieś konkretne upodobania/zastrzeżenia...

Link to comment
Share on other sites

[B]Uru[/B] zdradż szczegóły !!!!!! opowiedz jak i co Gosia załatwiła i kiedy będziemy mogły ją poznać , nie wyobrażam sobie nie uścisnąć jej ręki :multi:


[B]pani Agata[/B] jedzie w tym układzie jutro z mamą do schroniska w Kędzierzynie i Opolu i może wyadoptują jakąś cudną bidę- w każdym razie pozostajemy w kontakcie.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z Gosią... co tu dużo mówić - SUNIA MA FART
Trafi do naprawdę REWELACYJNEGO KOCHAJĄCEGO DOMKU, ze wspaniałymi ludźmi, a my będziemy ją mieli na oku :diabloti:
Na razie sprawa transportu wygląda tak, ze Uru zdeklarowała się przewieźdź [B]we wtorek[/B] sunie z [B]Wrocławia do Torunia [/B]pociągiem...Więc jeśli ktoś ma możliwość przewiezienia dziewczyn [B]autkiem[/B], to byłybyśmy bardzo wdzięczne!(??) Oczywiście Uru zabierze ze sobą wszysktie papiery. Sunia będzie wysterylizowana. Dobrze karmiona. Wybiegana. I co najważniejsze Kochana.
Ależ mamy HAPPY END :laola:

Dodam jeszcze tylko, że Gosia obiecała przyjechać do Wrocławia, jak tylko się z sunią zadomowią w nowym mieszkanku i całe zamieszanie z tym związane ucichnie ;)

Link to comment
Share on other sites

nooo! radość wielka!:):loveu::multi:
wszyscy sie cieszą! gosia przeszczęśliwa! historia długa ale na szczescie szczęsliwie zakonczona!
gosia ostatecznie mieszkanie bedzie miala po niedzieli.teraz jeszcze zostaje u Pani Ewy,ale wszystko sie cudownie ułoży!po porstu wiem!z gosia od zawsze miałysmy farta do przenajdziwniejszych historii! jedno pewne-psinka bedzie miała nowe cudowne zycie!:)
Goś,to ja koniecznie jutro pojawie sie we wschodnim i wszystko omówimy co z psinka teraz,jakie kroki poczynimy następnie
!:)jupiii

Link to comment
Share on other sites

kochane cioteczki jutro napiszę jak i co - jak już się uporamy z przekazaniem sunieczkiw ręce Uru , mam nadzieję na stałą fotorelację z nowego domku i kontakt z Gosią :multi: szkoda troszeczkę rozdzielać suńkę z Kazaankiem bo bardzo się futerka zżyły przez te kilka dni u Asi :loveu: ale mam nadzieję ze mała jeszcze z nami pospaceruje we Wrocku nie raz :multi:

Link to comment
Share on other sites

Zadzwoniła do mnie dzisiaj Gosia - wszystko przygotowane, nowy domek czeka. Pani, która wynajmuje jej mieszkanie też ma psiaka i bardzo chce poznać naszą Sunię!!! :loveu: A relacje będą na pewno - zostałam o tym zapewniona po raz kolejny :multi::multi:
Wierzyć mi się nie chce - Sunia dostała najlepszy dom na świecie! Lepszego nie umiałabym sobie dla niej wymarzyć :multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

hehe :loveu: rewelacja!
a ja jutro z Sunią w trase pociagiem! mysle ze sie dogadamy i bedzie pięknie.fotorelacje bedą,zrobie foty jak sunia pozna sie z moim focusem, w pociagu tez bedzie sesja no i koniecznie torunskie relacje! takze spokojne wasze głowy,nic nikomu nie umknie!:)
no a Gosia mieszkanko zorganizowala i to nawet 2 pokoje wiec sie cala trójka zmiesci bezproblemowo!:D

Link to comment
Share on other sites

sunieńka oddana w ręce cioteczki Uru :loveu: Uru ma teraz noc na obserwacje a jutro koniecznie relacja z trasy. Dziewczyny trzymam kciukasy za przejazd :painting: a to prezencik :

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/85/d6bba55df219e2d9.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

sunia juz u mnie! pieknie sie bawia z focusem! i ona jest cudowna! potwierdzam wszytskei wczesniejsze spostrzezenia na jej temat!:loveu: moj focus przy niej to sie teraz głupol wydaje:roll: a ona od razu pieknie wskoczyla na jego legowicho! bez podgryzania rogów;) grzeczna cudowna! wydaje sie byc tu szcześliwa!zakochalismy sie w niej juz:D
no dobra oddam ja gosiiii:p

Link to comment
Share on other sites

komu w droge temu czas! wrocilismy niedawno z cudownego biegajacego spaceru. sunia faktycznie sprinterka i moj focus odpadal;P hehe mam mnostwo zdjec jak wroce z torunia wkleje a teraz do pociagu!
spostrzezenia mam takie ze sunia ma kocia dusze! wszedzie bedzie jej dobrze i... ucieczke ma we krwi! cos tak czuje;) na szczescie nawet spuszczona i rozbiegana trzymala sie futerkowego brata i jak tylko zauwazyla ze nie ma go kolo niej zaczynala weszyc i doganiala reszte ekipy czyli mnie i focusa!:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...