Jump to content
Dogomania

>> SAIF << miziasty kudłacz dla każdego - JUŻ W DOMKU W RYBNIKU!!!


Murka

Recommended Posts

  • Replies 966
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

EmkaEmilka, na pewno, na pewno. Moze Saif bedzie potrzebowal czasu, nie wiadomo czy tydzien czy miesiac, zeby sie przyzwyczaic. Sa psy, ktore szybciej sie przystosowuja, sa wrazliwsze, ktore musza wszystko przetrawic. Na pewno dasz rade, kazdy z nas ma psa po przejsciach i jakos nie narzekamy. Kazdy z nas napisze, ze najlepsze sa psy po przejsciach, bo kochaja najmocniej.

Chcialam potwierdzic, ze jestesmy juz z EmkaEmilka umowione na niedziele:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE] Trzymjacie kciuki aby mnie pokochał [/QUOTE]
O to sie nie martwie, Saif na pewno Cie pokocha. Kazdy pies po przejsciach kocha z calego serca, gdy tylko bedzie pewny, ze to jego DOM.

Tutaj na wszelki wypadek poradnik dla adoptujacych :
[url=http://www.psitulmnie.pl/porady.php?id=12102003_1414&page=1]Psitul mnie Porady[/url]

Link to comment
Share on other sites

[B]Ulka,[/B] to chyba to?:

[IMG]http://img.iap.pl/s/80/205244/Edytor/Image/turystyka/restauracje/palacyk_wirelicki.jpg[/IMG][B]Restauracja Pałacyk Wielicki[/B]
[FONT=Times New Roman]ul. Łąkowa 31[/FONT]
[B][FONT=Times New Roman]tel. +48 012 357 50 49, 012 278 14 72
kom. +48 0 606 653 311[COLOR=#3B2D1D][I] [/I][/COLOR][/FONT][/B][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#800000]
e-mail: [/COLOR][/SIZE][/FONT][COLOR=#3B2D1D][FONT=times new roman][I][EMAIL="[email protected]"][FONT=Times New Roman][email protected][/FONT][/EMAIL][/I][/FONT][/COLOR]
[FONT=Times New Roman][COLOR=#800000][URL="http://www.palacyk-wielicki.pl/"]www.palacyk-wielicki.pl[/URL][/COLOR][/FONT]
[FONT=Times New Roman][COLOR=#800000][/COLOR][/FONT]
jadąc od Tarnowa to ok 200-300 m przed wiaduktem po prawej stronie

[SIZE=1]Honda jest po lewej za wiaduktem [/SIZE]
[SIZE=1]( a w głębi biało - zielone hale to moja praca ) [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Tak, o to chodzi. Znalazlam go w mapach googla, ale mi sie ulica nie zgadzala :oops: Myslalam, ze to moze drugi taki sam na ul. Lakowej jest jak ten przy A4 :evil_lol: Dzieki za zdjecie, Emka na pewno zauwazy :p

Ja bede niebieską Honda Jazz. Gdy bede wyjezdzac z Debicy puszcze Ci Emko sms'a, mam ok. 1,5-2 h jazdy, a Wy macie autostrade, wiec potrzebujecie 1 h.

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje bardzo za tak dokładne informacje i za te zdj teraz to trafię nawet po ciemku ;) tymczasem lecę do pracy serdecznie wszystkich pozdrawiam


Ps:nieukrywam że się cieszę na niedzielę ale i się straaaaaaasznie stresuję jak on na mnie zareaguje aż dostałam zaparć :placz:

Link to comment
Share on other sites

Będę trzymała kciuki za niedzielę :loveu:.
[B]EmkaEmilka[/B]-Saif na pewno Cie pokocha. Może bedzie porzebował na to kilku, bądź kilkunastu dni, ale pokocha na pewno.

[B]Pamiętaj, nie jestes sama[/B]. My tu na forum jestesmy po to, by udzielac wszelkich rad i słuzyc pomocą w każdym momencie ;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Reno2001'][B]Pamiętaj, nie jestes sama[/B]. My tu na forum jestesmy po to, by udzielac wszelkich rad i słuzyc pomocą w każdym momencie ;).[/quote]Dokladnie :fadein: kazdy z nas przechodzil przez trudy adaptacji psa po przejsciach, wzajemnie sobie pomagalismy.

My juz z Mariuszem od Murki jestesmy dograni na jutro wieczor. Tak wiec wstawie zdjecia Saifa z moimi dziewczynami, mam nadzieje, ze go rozruszaja i nie bedzie tesknil za Mariuszem.

Link to comment
Share on other sites

Oooo, no to będziesz miała jutro wieczorem wesoło :evil_lol:.
Moje dziewczyny są zawsze zachwycone tymczasowymi goścmi. Usilnie staraja sie pokazac, czyj to jest dom :diabloti:. Zwłaszcza Dotts, choc z natury jest kokietką niemożliwą, we własnym domu nie przepada za obcymi psami. Suk nawet nie próbuję jej sprowadzac :razz:. Wyjątkiem była Kora, która dobitnie pokazała mojej suce, kto tu rządzi :diabloti::diabloti::diabloti:.

Link to comment
Share on other sites

A moje dziewczyny to zadowolone sa z gosci, szczegolnie Casablanka. Kostaryka natomiast udaje, ze jest najstarsza i najpowazniejsza i musi pilnowac porzadku w domu. Licze na to, ze Casablanka wybawi sie porzadnie z Saifem, oczywiscie na terenie ogrodzonym, bo na spacery chodzimy tylko na smyczy.

Link to comment
Share on other sites

Saif jest bardzo towarzyski i wesoły. Generalnie to bezstresowy chłopak, choć na początku może być onieśmielony zmianami. Nie przewiduję z nim jakichś poważnych problemów.

Jutro wieczorem przyjedzie do nas Era i suczka na miejsce Misi ;)

[B]Konto Saifa zasiliło 315,15 zł z pozostałości po hotelowaniu Mai.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...