Jump to content
Dogomania

Tobi...2 tyg leżał w rowie...pęknięta miednica, złamany kręgosłup....


Kejciu

Recommended Posts

Na tych filmikach widać że chodzenie sprawia dyskomfort 😞

ale zanim zreperujemy operacyjnie więzadła - musimy zrobić zęby....

koszt pewnie ponad 1000 zł w Warszawskiej klinice

 

Zrobiłam bazarek z kosmetykami Avon, z ciasteczkami wątróbkowymi oraz z sadzonkami kwiatów...wystawiłam książki na olx i kosmetyki na VInted... może małymi kroczkami coś się uzbiera - nie mam innego pomysłu

Nie mam żadnej zaprzyjaźnionej fundacji która znając historię Tobiego mogłaby pomóc.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.09.2023 o 15:13, Kejciu napisał:

stan konta na dzień 2023-09-08 = 316,67 zł 

Sporo brakuje na sanację ząbków Tobisia ...

Wieczorem albo jutro zrobię dla Tobisia bazarek, może uda się coś zebrać dla malucha ...   

Tobiś jest wyjątkowy, tyle przeszedł, wycierpiał, teraz zdrowie się sypie, a on wciąż taki pogodny, uśmiechnięty...

I te jego dobre oczy ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

Sporo brakuje na sanację ząbków Tobisia ...

Wieczorem albo jutro zrobię dla Tobisia bazarek, może uda się coś zebrać dla malucha ...   

Tobiś jest wyjątkowy, tyle przeszedł, wycierpiał, teraz zdrowie się sypie, a on wciąż taki pogodny, uśmiechnięty...

I te jego dobre oczy ...

Niestety, ja powystawialam książki na olx ale też nic się nie dzieje 😞 bazarki praktycznie stoją w miejscu... Zęby są priorytetem, na nie jakoś uzbieramy, najgorsze jednak przed nami....operacja u Dr Olkowskiego na którą potrzeba 4 tys ....zrobić trzeba bo pies cierpi...

 

Mój osobisty kot się bardzo pochorował, wczoraj za same badania zapłaciłam 535 zł a przed nami dwie operacje na które muszę liczyć też w tysiącach... Bardzo słaby czas....chyba ktoś na mnie jakaś klątwę rzucił....

 

Link to comment
Share on other sites

Zabieg zniósł dobrze, usunięte tylko 3 zęby i ten nadziąślak. Nie dawaliśmy na histopatologię bo to dodatkowy koszt 300zł by był.

Wczoraj nic nie mogłam na dogo napisać. 

Wieczorem postaram się uzupełnić rozliczenia jak tylko dostanę paragon i opis wizyty. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.09.2023 o 15:13, Kejciu napisał:

+ 100 zł limonka08 

 

bardzo dziękujemy 😘

 

stan konta na dzień 2023-09-08 = 316,67 zł 

stan konta na dzień 2023-09-08 = 316,67 zł 

Przed zabiegiem Tobi miał wykonane badania krwi, okazało się że jest problem z oczkiem ( zapalenie spojówki ) + na wizycie miał obcięte pazurki
koszt wizyty wyniósł z badaniami krwi 320zł ( paragon i opis wkleję poniżej )
Zabieg zębow 869zł - paragon i opis wklejam poniżej ( więc sporo mniej niż zakładane około 1500zł na przedwstępnej wizycie )

Karma zamówiona na allegro mokra 48zł ( screen poniżej )
34zł Dicortineff kupione w aptece do zakrapiania  ( paragoin nam wcięło )


stan konta nadzień 2023-09-12 - minus 954,33 zł

Zostało nam jeszcze zebranie kasy na operację zerwanego więzadła u dr Olkowskiego - termin nie ustalony bo nie mamy finansów na obecną chwilę. Ale to koszt w okolicach 3700-3900zł dodatkowo.

Najważniejsze że Tobi po zabiegu dochodzi do siebie, oczko nadal się babra - więc na noc zakładany jest kołnierz aby nie majstrował przy nim w nocy nasz Puchatek. 
 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...