Jump to content
Dogomania

Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(


elik

Recommended Posts

Wiatr, na szczęście, uspokoił się trochę. Nawet Lala zdecydowała się rano na wyjściu z domu. Oby trwało to jak najdłużej. Mam już dość tego urywania głowy. Wczoraj przez  cały dzień chodziłam i zbierałam śmieci. A zaraz za mną fruwały następne. Tym razem nawet kosze nie były bezpieczne. Dawno już tak nie wiało. Musze szukać jakiegoś fachmana bo na szopie  zerwało mi kawał papy. Pofrunęła do ogrodu sąsiadów. A z majstrami to teraz kiepska sprawa.                       

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.02.2022 o 07:03, Nesiowata napisał:

Wiatr, na szczęście, uspokoił się trochę. Nawet Lala zdecydowała się rano na wyjściu z domu. Oby trwało to jak najdłużej. Mam już dość tego urywania głowy. Wczoraj przez  cały dzień chodziłam i zbierałam śmieci. A zaraz za mną fruwały następne. Tym razem nawet kosze nie były bezpieczne. Dawno już tak nie wiało. Musze szukać jakiegoś fachmana bo na szopie  zerwało mi kawał papy. Pofrunęła do ogrodu sąsiadów. A z majstrami to teraz kiepska sprawa.                       

Współczuję bardzo  😞  To prawda, dzisiaj fachowcy są na wagę złota. Jak sobie przypomnę moją "przygodę" z kabiną prysznicową, to aż mnie trzęsie ze złości.  

Link to comment
Share on other sites

Dzisiejszy dzień pokazał chwilami słońce ale znów się chmurzy, wcześniej padał drobny deszczyk a jeszcze ma być śnieg.

Od dziś jeżdżę rano na rehabilitację. Prywatnie, na NFZ terminy przy końcu roku. Coraz lepiej. Ale prywatnie jest wszystko - wczoraj zadzwoniłam, dziś już pierwszy raz mam za sobą.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie Dziewczyny.

U na bez zmian. Kontrola co tydzień, najdłużej 2 tygodnie. Mała teraz bierze steryd doustny i dodatkowo robimy inhalacje z budezonidu. Z inhalacjami nie mamy problemu bo mała jakby rozumiała ,że to dla jej dobra ładnie leży z maską na pysiu. Dodatkowo bierzemy coś na oskrzela na poszerzenie oskrzelików dla lżejszego oddychania. Gdyby nie choroba  i kaszel to by nikt nie powiedział że to starszym chory psiak. Na spacery nie chodzimy żeby się nie męczyła bo atak kaszlu ma taki, że ja bym przy takim płuca wypluła:( Tylko siku, trochę tam podrepta i do domu. W czwartek kontrola i zdjęcie aby zobaczyć jak się to cholerstwo znowu rozrosło...Walczymy choć wiem,że to nierówna walka . Walczymy obie bo mi z nerwów też podupadło zdrowie. A codzienne wieści dobijają.

Życzę Wam dużo zdrówka!

Link to comment
Share on other sites

Boguniu kochana współczuję serdecznie. Ściskam, przytulam trzymaj się. Kochamy nasze psiaki i cierpimy kiedy chorują. Cierpimy martwiąc się o nie i z powodu bezsilności. Nie załamuj się Boguniu, musisz dbać o swoje zdrowie.  

przytulanie2.jpg.648d9a48a91f0e823e34177597e9e857.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Materdeńko, jak dawno tu nie byłam  😞   U mnie już pada deszcz, a ja właśnie dzisiaj mam umówioną wizytę z Sonią na obcinanie pazurków. Chyba przełożę na jutro. Jutro, nawet choćby padał deszcz, to będzie mąż i nas zawiezie.

 Wspaniałego wtorku pozdrowienia - Życzenia na GifyAgusi.pl

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.04.2022 o 10:14, Nesiowata napisał:

U mnie też się trochę pokazało ale już znikło. Tylko zimno zostało.

U nas cały czas pada. Wczoraj padał zimny deszcz, a dzisiaj od rana śnieg i nie topnieje. Umarznął wszystkie pączki, które już zdążyły się zawiązać.

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze wcześniejszy śnieg nie zniknął a już sypie nowy. Przez moment to była śnieżyca, na szczęście szybko się skończyła. Jakby ciut niebo przejaśniało. Ale w dalszym ciągu nie wygląda to na wiosnę.

Życzymy spokojnego tygodnia, mimo wszystko.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...