Jump to content
Dogomania

JEDNO SERCE NIE DA RADY ! Serce Pipi i podopieczni w potrzebie!!! (Posty inf. 1-6)


Pipi

Recommended Posts

Pipi- co u Was słychać ? Mam nadzieję, że dzięki odwilży macie trochę mniej śniegu ;)
P.S.
[quote name='evita.']
Przy okazji zapraszam wszystkie ciocie na zakupy :). Swetry, golfiki, kamizelki- do wyboru do koloru :) :
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/199635-***Cieplutkie-swetry-i-golfy-m.in.-RESERVED-TERRANOVA-na-psy-Pipi-do-13.01***[/URL]
Wszystkie ciuszki na bazarek przekazała Enia i jej siostra- za co pięknie dziękujemy :loveu:[/QUOTE]
Nie żebym była namolna ;)- ale ciotki zaglądałyście już na nasz bazarek ? :cool3: Ciepłe sweterki i golfy- każdy znajdzie coś dla siebie- a zima i mróz podobno mają jeszcze wrócić :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evita.'].....
Nie żebym była namolna ;)- ale ciotki zaglądałyście już na nasz bazarek ? :cool3: Ciepłe sweterki i golfy- każdy znajdzie coś dla siebie- a zima i mróz podobno mają jeszcze wrócić :cool3:[/QUOTE]

Jak ja lubię namolniaków:evil_lol: fajne ciuszki na bazarku

Link to comment
Share on other sites

U nas wszystko sie poprzestawialo i zamieszanie troche jest. Sterylizacje poprzesuwane i wczoraj jedna, dziś dwie. No ale juz zakonczone, uffff i wsio oki. Miłka miała przepuklinę i trochę ma większy szew, bo wet usunął. No i Miłka w nowym domku już od dziś. Domek i ludzie fajni. Zostawiłam ja tam zadowolona i z ulgą. Teraz od niej zalezy czy wróci, czy nie. Ma jedyny warunek nie brudzic w mieszkaniu.Zobaczymy jak bedzie, bo u mnie czasem sie zdarzyło.
Teraz muszę lecieć, bo cały dzien mnie dzis nie było w sumie w domu, więc robota czeka.
Dziękuję za bazarki. Na razie nie byłam i jeszcze nie widziałam, ale odwiedze, jak tylko sie obrobię - dzięki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pipi']Miłka w nowym domku już od dziś. Domek i ludzie fajni.[/QUOTE]
Trzymam kciuki za Miłkę:thumbs:. [B]Pipi strasznie WIEEEELKIE dzięki za pomoc i opiekę nad niunią:loveu:.[/B] Państwo bardzo fajni, więc oby sunia nie narozrabiała, bo taki domek trudno znaleźć;).

Link to comment
Share on other sites

Tak,pada i brzydko się zrobiło bez śniegu. U nas prawie go nie ma. Ale ten deszcz to niepotrzebny jest.
A u mnie kilka km od mojej wsi wczoraj dwa szczeniaczki przywiązane na sznurku siedziały. Dostałam telefon z prośbą o ratunek dla nich. Jak pojechałam to juz nie było. Dzieci powiedziały, że jakaś pani odwiązała i poszły sobie.Wołałam, szukałam, ale nie udało się ich znaleźć. Nie moge przestać myśleć o nich, biedne.

Link to comment
Share on other sites

Kurczę :( Biedne psinki.

A ja mam gorącą prośbę :oops: Czasami zachodzę do sklepiku zoo na Warszawskiej (przy Piastowskiej), prowadzonego przez młode małżeństwo. Zazwyczaj rozmawiam z dziewczyną, p. Kamilą. To bardzo fajna osoba, bardzo zwierzolubna. Prosiła mnie o pomoc dla młodej suczki, która błąka się w okolicach Fast. Sunia jest w typie owczarka niemieckiego, ma około roku i niestety, jest prawdopodobnie w ciąży. Pani Kamila chętnie pokryje koszty sterylki, jednak nie może suni wziąć do siebie i szuka dla niej przynajmniej tymczasu na czas po zabiegu. Pytała już wśród znajomych, ale nikt nie chce suni zabrać nawet na krótko, a sama wziąć nie może, bo mieszka z teściami, natomiast jej rodzice, mają 2 psy, które trzeba od siebie izolować, bo się nie tolerują (jeden został uratowany przed uśpieniem).
Pani Kamila pokryje koszty, tylko potrzebuje tymczasu dla psinki, bo inaczej niedługo przyjdą na świat szczenięta, które czeka los raczej nieciekawy :( Pomóżcie Dziewczyny, jeśli możecie - proszę! Jeżeli nie uda się znaleźć domu dla suni, to trzeba ją przynajmniej ciachnąć. Kontakt do Pani Kamili podam na PW.

Link to comment
Share on other sites

Zapraszamy na kolejny bazarek, z którego połowa dochodu będzie przekazana na zwierzaki Pipi: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/200082-*MEGA-BAZAR-m.in.-BIG-STAR-H-amp-M-SOLAR-TATUUM-TRIUMPH-na-psy-Pipi-i-Szopena-do-19.01*[/URL]
Wszystkie fanty podarowała Fona- za co jej pięknie dziękujemy :Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Erin32']Dziewczyny z Białegostoku i okolic - możecie jakoś pomóc w sprawie suni i sterylki?[/QUOTE]
W Białymstoku na ul. Zielonogórskiej i Scaleniowej robią darmowe (sponsorowane) sterylki. Wystarczy zadzwonić i się umówić -termin oczekiwania kilkudniowy. DT nie ma niestety. Może niech ogłasza na [URL="http://www.bialystokonline.pl"]www.bialystokonline.pl[/URL] w dziale zwierzęta, poda do Pupili (w sobotnim Porannym): [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] (jak wrzuci mail dziś, to jest szansa na ukazanie się jeszcze w tym tygodniu). Tylko tyle mogę podpowiedzieć:roll:.

edit: Właśnie doczytałam, że sunia ciężąrna - to problem na Zielonogórskiej , bo sterylka bezpłatna dla niezaciążonych, nie wiem jak na Scaleniowej...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Erin32']Kurczę :( Biedne psinki.

A ja mam gorącą prośbę :oops:[/QUOTE]
Erin, kochana, może jakiś hotelik, może jakiś hotelik? tym bardziej, że na kilka dni, góra tydzień. Ja widziałam na Białystok Online, że ktoś sie ogłasza, że zaopiekuje się psem, kotem, na czas nieobecności opiekuna.
Nic innego nie przychodzi mi do głowy. Kurcze, przepraszam, ale ja nie mogę, wiesz, że u mnie tłoczno. Na razie tyle tylko mogę, przepraszam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='enia']a nie możemy wykorzystać sterylki przypisanej do budy Pipi , którą podarowała emilia i Soema?
przecież to suka bezdomna....... i na dokładke ciężarna....
emilio jak uważasz?[/QUOTE]

Eni, ale nie ma gdzie jej przetrzymać. Głównie o to chyba chodzi.


[B]dreag,[/B]zadzwoniłam do Pani i sika i to na dywan u męża w pokoju. W nocy miała atak kaszlu. Nie spali, obserwują, bo było raz tylko. Tak jakby się dusiła. O oddawaniu na razie nie było mowy, ale ton kobiety nie był miły. Pani podkreśliła, że się martwi, czy ona nie jest chora i czy na jej sunię i koty nie przejdzie. Powiedziałam, że to mogą być robaki, że może nie zadziałały tabletki, że czasem tak się zdarza. Umówiłyśmy się do tego jak zaradzić i myślę, że bedzie dobrze.
Najgorzej, że u ludzi nigdzie nie ma drzwi. Będziemy coś radzić. Jestem gotowa poszukać im drzwi, chociaż do kuchni. Tam jest terakota i mogliby ja zamykać, przynajmniej, jak gdzieś wychodzą. No bo jak są w domu, to obserwują i jak się udaje w stronę pokoju zeby nasikać, to pani szybko na podwórko z nią idzie. Na razie nie puszcza ze smyczy, bo sie boi o brzuszek, że jak nie daj Boże ucieknie. Nie dobrze, że u pana sika, bo człowiek narwany jest i moze być, że jak na nią krzyczy, to będzie kiepsko, bo ona jest b. wrażliwa i bedzie się bała.

[B]Fona, Evita[/B], bardzo dziękuję [url=http://smajliki.ru/smilie-463542087.html][img]http://s4.rimg.info/818be167fc681e78372741a32ff7de38.gif[/img][/url]

Link to comment
Share on other sites

Ale gdzie hotelik? Ja nigdy nie szukałam, bo wiem, że dla kotów nie ma.
Wiem, że u Ciebie Irenko tłoczno, a pozostałe dziewczyny z Białego lub okolic?
Żadna nie może przetrzymać suni po sterylce? Koszty tu nie mają znaczenia, ta dziewczyna je pokryje.
Tylko nie ma gdzie suni przechować :( A jak sie tego nie zrobi, to szczeniaki maksymalnie za 1,5 miesiąca będą :(


Pogadam w sprawie hoteliku, tylko jeśli za sterylkę też trzeba będzie zapłacić, podejrzewam, że wyjdzie gdzieś około 600 zł, więc dobrze by było trochę dołożyć - pomogłybyście zbierać kasę? Może jakiś bazarek albo aukcja cegiełkowa? Mogę na Was liczyć?

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem co powiedzieć. Może na wątku sterylkowym ją zgłosić? przecież bezdomniaczka.
Enia wyżej pisała o tym. Ja się zgadzam, choć też mam jedna w ciąży i czas nagli. Walczę z sąsiadami, ale mowią, a niech rodzi. Urodzi i wiem, że na mojej glowie bedzie, bo nic ich nie obchodzi. To suka husky - Doda. Już jedne dzieci miała i udało się oddać dwie, a dwie zginęły. Jedna ciągnik zabił, druga przepadła bez wieści. Piesek u nich był taki fajny Misio i jak była cieczka u Dody, to zagryzły go psy. Oj. . . . .bieda z tymi sukami.

Jeszcze jedna sprawa. Zadzwoniła do mnie dziś znajoma i prosiła, żebym zrobiła rozeznanie w ogłoszeniach, czy nie ma psa wilczura, bo uciekł, albo ukradli z posesji od takiej starszej kobiety. Pies z rodowodem, bardzo piękny. Jak go znaleźć? co robić. Rozpacz ponoć straszna. On mieszkał we wsi Mulawicze - to jest gmina Wyszki.

Link to comment
Share on other sites

Trzeba przejrzeć ogłoszenia.

Npiszcie mi proszę, gdzie u nas są hotele dla psów, ja wiem tylko o tym w Trypuciach, ale na stronie jest info, że przyjmują zwierzęta od marca do października. Proszę, pomóżcie nim będzie za późno, szczeniaki nie przeżyją w tych warunkach, bo ta sunia nawet nie ma się gdzie schronić za bardzo :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...