Jump to content
Dogomania

JEDNO SERCE NIE DA RADY ! Serce Pipi i podopieczni w potrzebie!!! (Posty inf. 1-6)


Pipi

Recommended Posts

Prześliczne te szczeniaki, Pipi napisz co o nich w ogłoszeniach pisać i czy jakoś się nazywają. Ta dorosła szorstkowłosa sunia to jak wiekowo i co możesz o niej powiedzieć.
Ale super 3x, że zdjęć narobiłaś:lol:
Ten Twój pakiet Twoich ogłoszeń dla Kropki okazał się skuteczny. Potrzebna pomoc w ogłaszaniu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Randa']Prześliczne te szczeniaki, Pipi napisz co o nich w ogłoszeniach pisać i czy jakoś się nazywają. Ta dorosła szorstkowłosa sunia to jak wiekowo i co możesz o niej powiedzieć.
Ale super 3x, że zdjęć narobiłaś:lol:
Ten Twój pakiet Twoich ogłoszeń dla Kropki okazał się skuteczny. Potrzebna pomoc w ogłaszaniu.[/QUOTE]

nie nazywają się
zaraz zrobię bazarek imienny
może coś się z niego uzbiera chociaż kilka groszy

Link to comment
Share on other sites

czyżby Alma pokazała Wam język :-D?

[IMG]http://www.pkzui.com/t/20120607_pipi/p_13.jpg[/IMG]

[B]3x[/B] jeżeli masz jeszcze jakieś fotki Gwiazdy i/lub Almy to poproszę bo ja je ogłaszam.

[B]Pipi[/B] napisz mi kilka słów o Gwiazdce bo ja tak właściwie nie wiem co o niej pisać...poza tym że ładna:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='buniaaga']czyżby Alma pokazała Wam język :-D?

[B]3x[/B] jeżeli masz jeszcze jakieś fotki Gwiazdy i/lub Almy to poproszę bo ja je ogłaszam.

[B]Pipi[/B] napisz mi kilka słów o Gwiazdce bo ja tak właściwie nie wiem co o niej pisać...poza tym że ładna:)[/QUOTE]

nie mam
tak jak Pipi mówiła, zeby u niej narobić zdjęć to trzeba być dłuższą chwilę bo "na wejściu" duże psy są wszędzie i nie sposób im zrobić zdjęcia
witają człowieka, merdają ogonami, są po prostu wszędzie :)
szczeniaki są na osobnym wybiegu więc z nimi było łatwiej
dodatkowo skupiłam się na szczeniakch bo jest ich piątka
a ponieważ są szczeniakami - mam najdzieję, ze najłatwoej będzie je wyadoptować :)

Gwiazda jest cudowna
i spokojna
nie kojarzę aby Gwiada witała nas skacząc w przeciwieństwie do innych psiaków których niestety nie odróżniam

Alma poza tym, ze pokazałam nam język ;) miała na wszystko oko bo wskoczyła na budę i nie opuszczała posterunku ;)

dla mnie psiakiem numer jeden u Pipi jest Sasza :loveu:
cudo nie pies :)

Link to comment
Share on other sites

zrobiłam bazarek imienny z nagrodami na szczyli
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228117-zostań-bohaterem-u-królewicza-śnieżka-i-4-krasnoludek-do-20-06-na-psiaki-u-Pipi?p=19218416#post19218416"]klik [/URL]

Pipi mogą ew pieniązki wpływać od razu do ciebie?
(wolałabym nei pośredniczyć zwłaszcza, że tutaj cały dochód idzie na psiaki, koszty wysyłki nagród biorę na siebie)

i jak już się zacznie ruch na bazarku (bo się zacznie, prawda?)
miałabym prośbę o podanie mi numeru konta i o pomoc w jego rozsyłaniu, bo ja nie zawsze mogę

no i tradycyjnie prośba o pomoc w reklamie i podnoszeniu bazarku

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']A co to za pięknota z "podbitymi" oczkami?:)
[URL]http://www.pkzui.com/t/20120607_pipi/p_08.jpg[/URL][/QUOTE]
to Gwiazda
jest CU - DO - WNA !

[quote name='Asiaczek']
A to małe cudo, to.... po prostu CUDO:)
[url]http://www.pkzui.com/t/20120607_pipi/p_30.jpg[/url]

Pzdr.[/QUOTE]

a to jedna z krasnoludków [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228117-zostań-bohaterem-u-królewicza-śnieżka-i-4-krasnoludek-do-20-06-na-psiaki-u-Pipi?p=19218416#post19218416"]z bazarku imiennego - klik [/URL]

Edited by 3 x
Link to comment
Share on other sites

[quote name='pucka69']Uwaga! Uwaga! Evelin podobno nadchodzi. Przekonała mnie i jednak nie Popko - tylko krasnoludka nr 5 - czyli taka brązowa jasna. A o co chodzi - to zaraz się wyjaśni ;)[/QUOTE]

olaboga
ja nie wiem, o co chodzi ale wychodzi mi że wy ludzie od prosiaczków to jesteście mega poręcone ;)
mam nadzieję, ze wsio się wyjaśni byle na wątku bazarkowym ;)

btw ma ktos numer konta Pipi?
czekalam, ze si emoże pojawi i mi poda ale jak widac to pipi ani widu ani słychu ;)

Link to comment
Share on other sites

Pucka, najnormalniej w swiecie oberwiesz na zebraniu świnkowym..nalezy Ci się...zeby tak wypisywać- uwaga Evelin nadchodzi???
Masz w zęby i to już 16 czerwca w obecności świnek morskich...Przywiozę Bartusia ,zabiorę świniaka od kdp2...:)

Nie wiem czemu Pucka tak się ślamazarzy i fuka,ale chodzi o to,ze od wczoraj jest bardzo delikatnie prześladowana telefonami...
Generalnie chodzi o to ( czemu Pucka nie napiszesz!!!),ze krasnoludka nr 5 -to ta??????
[IMG]http://www.pkzui.com/t/20120607_pipi/p_35.jpg[/IMG]
Pojedzie do Murki :):):):)
I to bardzo szybko,bo moja wolność się konczy i w przyszłym tygodniu muszę pokazać swoje oblicze w pracy...Mieli czas,zeby odpocząć od mojej osoby,od przyszłego tygodnia będą od nowa się męczyć ze mną i vice versa :)
Pojedzie jak nasz wspólna podopieczna tzn Pucki i moja...
A co ja się muszę nasłuchać przez telefon - to już inna sprawa...
Żeby tak był jakis order za pomoc z odległości podlaskim futrom...Pucka jako mazowszanka by go dostała :)

PS 1 : Pucka klatkami się zamienimy.Trochę umyję :)
PS 2 : do Pipi: transporter był niezbędny,choć było jazda :) Ale wszystko ok...Spotkamy się,jak uzgodnię z Murką i Shermanem,kiedy gówniara wybrana przez Puckę może jechac :)..

Link to comment
Share on other sites

To ja na zebranie swinkowe nie idę , po co mam iść jak ty tu groźby karalne do mnie stosujesz?
To nie wiem jak mi tę klatkę dasz, a ja Tobie inną;)
A nie poszłaś na bazar krasnoludki, to wkupne jest i proszę tam iść.
A nr konta Pipi mam, podać Ci 3 x?
A Bartusia to nie wiem jak dasz L. bo jego podobno nie będzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Evelin']na zebraniu świnkowym..[/QUOTE]

Czy to zebranie organizujecie w Warszawie?
Bo mam mieć parę kołder (sztucznych, nie pierzastych). Wiem, że teraz nie sezon, ale może może dałoby radę gdzieś przechować i na zimę byłyby w sam raz :)
Przydałyby się?

Link to comment
Share on other sites

Pipi dziś pozwoliłam sobie podać Twój nr tel dla kobiety która dzwoniła do mnie z ogłoszenia ,pytała o szczeniaki więc podałam Twój nr bo wiem że masz szczeniaki ,chyba nie masz nic przeciwko?
niestety w pracy nie mogłam za długo rozmawiać więc nie wiem czy to ktoś sensowny.

Link to comment
Share on other sites

Bunia, jasne, ze sie nie gniewam i dziekuje. zwonili do mnie i mieli nawet przyjechac wybrac szczeniaka, ale nie przyjechali.

Piesek BEMAZ wrocil do mnie z adopcji. Oddany z powodu agresji. Byl milym grzecznym i kochanym szczeniaczkiem. Taki zostal oddany. Po kilku miesiacach jest znerwicowany, boi sie jak chcemy poglaskac i gryzie. Rzuca sie na psy, nie umie sie z nimi bawic.
Nie wiem co mam robic? nie mam go gdzie nawet odizolowac. Co chwile rzuca sie na jakiegos psa. Boje sie, ze ktorys pies nie wytrzyma. Na smyczy nie umie nawet normalnie chodzic.

Link to comment
Share on other sites

Chociaż jedna dobra wiadomość, wiem że to pokrętne ale jednak dobra, bo bałam się, że ci się nie uda go odzyskać. Przepraszam ale w tym momencie nie mogę go zabrać do siebie, mam 6 psów, w tym sukę w cieczce, nie dam rady. Pipi wybacz że ci nie pomogłam ale po wczorajszej "akcji" po prostu nie mam nerwów i siły.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...