Jump to content
Dogomania

LALA ZOSTAJE NA STAŁE U NESIOWATEJ!!


Recommended Posts

  • 1 month later...
Dnia 20.12.2023 o 23:06, Nesiowata napisał:

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia Lala życzy wszystkim jak najwięcej zdrowia, spokoju i radości.

GIFy z życzeniami Wesołych Świąt - 100 świątecznych kartek

 

 Dla calego Nesinkowa Łapeczkom Wszytkim Spokojności Ciepla
                Zdrowia Cudu Spelnienia Gwiazdki Co Ukoi 
 

                             Pin on Bożonarodzeniowe dekoracje

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Mała napędziła mi strachu co niemiara. W sobotę jadła niewiele, w niedzielę już nic, jedynie "pasła się" wszelakiej maści trawami. W poniedziałek do weterynarza, dostała dwa zastrzyki i leki do domu (z  czego tylko połowę udało mi się jej podać, przez zaskoczenie.) Po południu wreszcie zaczęła jeść (nawet wyżarła wszystko co Majki zostawił sobie na później. Wieczorem też jadła. Dziś rano znów weterynarz, na wszelki wypadek dostała jeszcze zastrzyki,. A przy okazji krew pobrana na badania i zobaczymy co jutro będzie.

Link to comment
Share on other sites

Łaaaałłł no to nieźle podniosła Ci ciśnienie. Może zjadła coś co ktoś wyrzucił, jakieś świństwo. Niektórzy ludzie zamiast wyrzucić do śmieci co im się zepsuło, zostawiają dla bezdomnych zwierząt i uważają się za wspaniałych opiekunów zwierząt. A że zwierze odchoruje jego wspaniałomyślność, to tego już nie wie  🤬

Link to comment
Share on other sites

Dowiedziałam się telefonicznie, że Lala ma problem z tarczycą (pozostałe wyniki badań idealne). Ale ponieważ już wcześniej była podobna sytuacja i wszystko się unormowało - za jakiś czas trzeba badanie powtórzyć. Po ostatnich dolegliwościach ani śladu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.05.2024 o 17:07, Nesiowata napisał:

Dowiedziałam się telefonicznie, że Lala ma problem z tarczycą (pozostałe wyniki badań idealne). Ale ponieważ już wcześniej była podobna sytuacja i wszystko się unormowało - za jakiś czas trzeba badanie powtórzyć. Po ostatnich dolegliwościach ani śladu.

No to trzymamy kciuki za unormowanie!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...