Jump to content
Dogomania

Beniowe opowieści, czyli fokador "marszczynos" i jej zwariowana rodzinka.


gallegro

Recommended Posts

  • Replies 564
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Juz doczytałam, na Benie czeka wspaniały domek.
W takim razie poowdzenia :)
gdybyscie gdzieś na dogo spotkali watek z klonem Beni, moze być też z jajkami (nawet lepiej) to proszę o prv. Mam domek, zapowiadający się na b. fajny zainteresowany takim psem

Powodzenia Beniu -jesteś prześliczna!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa Marta']Benia jest niepowtarzalna, jedyna w swoim rodzaju:lol:[/QUOTE]

Nieskromnie dodam, że nie ma w tym stwierdzeniu odrobiny przesady :p.

>Madzik, na dogo jest wątek z idealną kopią Beni. Nie pamiętam czy wewrsja z jajkami i prawdopodobnie gdzieś na południu Polski.
Postaramy się odszukać ten wątek i tutaj wkleić link.
Jeśli chodzi o "oryginał" (czyt. Beniuchę ;)), dopadło ją zapalenie pęcherza.
Jest to typowe, kiedy w okresie cieczki sunia ma tendencję do wylizywania się. Po konsultacji z wetem otrzymuje antybiotyk i Urosept.
Nie widać po niej, ze coś jest nie tak. Jest wesoła, skora do zabawy

Sama Benia nie bardzo chce się dać wyadoptować i od pewnego czasu 'wymyśla" coraz to nowe historie...
Kiedy wszysto było już dograne, raptem dostała cieczki.
W ostatnich jej dniach, nie bacząc na swoją reputację, "puściła się" z przygodnym kawalerem :cool3:.
Kolejna zmiana planu i... kolejne dni, kiedy patrzymy na nią, na jej objawy wdzięczności, na jej pomarszczony w uśmiechu pyszczek...
Czas płynie, a nam z każdym dniem coraz trudniej myśleć o rozstaniu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madzik77']gdybyscie gdzieś na dogo spotkali watek z klonem Beni, moze być też z jajkami (nawet lepiej) to proszę o prv.[/QUOTE]

Tutaj klon Beni w wersji mini:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f85/kochany-chaplinek-ma-domek-d-usmiecha-sie-teraz-do-elmiry-118019/index115.html[/url]
Patrz wpis 1145

Link to comment
Share on other sites

Maluch (hehehe) waży aktualnie 14 kg :crazyeye:.
Pani powiedziała, że jest niesamowicie inteligentny. Uczy się znacznie szybciej niż jej dotychczasowe psy, choć i one do "nieuków" nie należały ;).
Wczoraj został zaczipowany i zaszczepiony p. wściekliznie. Był bardzo dzielny.
Na spacerach jest bardzo żywiołowy, ale przy tym posłuszny.
W domu praktycznie nie zdarza mu się nabrudzić. Zdarza się natomiast, że ziemia z doniczek stojących na parapecie, ląduje na podłodze :razz:.
Od samego początku, jego ulubioną zabawką jest pamiętna (z filmiku) skarpeta. Pani jest zachwycona i zakochana w nim po uszy. Wypowiada się o nim wyjątkowo ciepło i czule...

Link to comment
Share on other sites

Kiedy pomyślę, że Benia mogłaby zostać wyrzucona kilka kilometrów dalej i mogłoby dojść do tragedii, to skóra mi cierpnie i nóż się w kieszeni otwiera:angryy: Przecież wtedy były mrozy, Lucek nie miał szans na przeżycie, Beniusia pewnie też nie:shake: A teraz patrzcie i podziwiajcie:loveu: Lucuś grzeje pupcię we wspaniałym domku, Beniusia ma aż dwie możliwości stałego domku:loveu: To mi się bardzo podoba i chciałabym, żeby więcej było takich ludzi jak Gallegro i jego Tz-ka:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[B]Benia zostaje z nami na zawsze...[/B]

Po głębokim zastanowieniu i konsultacji z niedoszłym domkiem, wspólnie uznaliśmy, że miejsce labradora "marszczynosa" koszewnickiego jest w ... Koszewnicy ;).
Ania z Arturem i Iryskiem również są zdania, że tutaj jest szczęśliwa, a ta prawie półroczna znajomość w końcu do czegoś zobowiązuje...
Pokochaliśmy Benię całym sercem, a ona zdaje się odwzajemniać to uczucie.
Bidulka jeszcze nie wie, że jej los już na zawsze złączył się z naszym...
Niebawem będę w domu i nie omieszkam jej oznajmić tę nowinę :p.

Link to comment
Share on other sites

HUUURRRRAAAAAAA!!!!!!! Boże, ale wiadomość:loveu::loveu::loveu:
Chociaż wszystkie znaki na niebie i wodzie mówiły, że rozstanie będzie dramatem nie tylko dla Beniusi i że może tak się stanie;)
Ona Was pokochała równie mocno, a może i bardziej, niż Wy ją:loveu: Ma swój domek, towarzystwo wielu psów, totalną wolność w ogrodzie, no i co tu dużo mówić - jest szczęśliwa!!!!
Ania i Artur są wspaniali, że pogodzili sie z tym, ale jak tu sie niepogodzić, skoro to miłość totalna:loveu:
Dziękuję, że pozwalacie uwerzyć w ludzi, dziękuję, że mogłam być obserwatorem tych wydarzeń i bardzo proszę o kolejne informacje tu na wątku o Beni. jak zniesie sterylkę, co u niej słychać.
Idę sobie potanczyć, bo mnie nadmiar energii rozpiera:loveu:

Link to comment
Share on other sites

To ja już pół roku śledzę Waszą przyjaźń jak to szybko minęło :)
Ja podpisuje się do tego co napisała Ewa Marta dziękuje Wam za to co zrobiliście dla Beni i za to że jesteście wspaniali!!!!
Wszystkie dobrego na Nowej Drodze życia w Benią!!!!

Link to comment
Share on other sites

Nasza Benia ma się świetnie.
Z tego miejsca pragniemy podziękować Ani i Arturowi, że pomimo, że tak bardzo pokochali Benię, w uzgodnieniu z nami podjęli tę trudną decyzję.
Wiemy ile ona ich kosztowała, tym bardziej jesteśmy im wdzięczni za wyrozumiałość.
A Benia, jak to Benia, jest prawdziwym kanapowcem i pieszczochem. Do domu wbiega zwykle jako pierwsza i układa się na swoim ulubionym fotelu. Nie ma znaczenia, czy któryś pies położył się na nim wcześniej ;). Wchodzi i spycha delikwenta.
Wspaniale dogaduje się pozostałymi psiakami. Wieczorem, kiedy jest chłodno, szaleją bez opamiętania. Kiedy Benia nie ma gdzie uciec, przewraca się na grzbiet daje się podgryzać.
Nawet nasza dominantka Kama, zaakceptowała Benię bez problemu, co w przypadku suki jest ewenementem.
Później wrzucimy kilka fotek.
Niedługo też udamy się z wizytą do jej Lucyferka i wtedy również postaramy się o fotki i film. Ciekawe, czy ten kilkkunastokilogramowy potfoor nas nie zje :razz:.
W razie czego, poprosimy jego pancię, aby zrobiła w naszym imieniu ;).

Link to comment
Share on other sites

[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/150/24794bbb30d3c213.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/155/0b618498e81cb4d0.jpg[/IMG][/URL]

Przepraszam, że dopiero teraz, ale wczoraj nijak nie mogłem się zalogować :roll:.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Benia to ogromna szczęściara, oj trafiło się dziewczynie. :multi:[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Gorące pozdrowienia i uściski dl Ciebie Tomku i dla Ani i całej waszej cudnej gromadki [/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...