Jump to content
Dogomania

Żuczek po śmierci pana stał się nikomu niepotrzebny.Adoptowany Potrzebuje wsparcia na leczenie


Recommended Posts

12 godzin temu, buniaaga napisał:

Jak Maniusiowi Żuczek się podoba?

 

Maniek traktuje Żuczka protekcjonalnie ,)... za smycz i prowadzi wyciąga z krzaków...pogania :)

Cały Maniuś, kocio-psi psycholog...behawiorysta :)

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, buniaaga napisał:

Świetny :)

A co na to Żuczek?

 

Zaskoczony... zaciekawiony Maniusiem :)

Żuczek jest pacyfistą, zero agresji w stosunku do psów, kotów, ptaków...ludzi. Nie daje się sprowokować unika konfrontacji. Trochę taka ciapa...kochająca wszystkich :)

Szybko się uczy, grzeczny... zapatrzony w człowieka.

Boi się burzy!...w nocy grzmiało/błyskało od razu zameldował się w łóżku, przytulił  - człowiek = bezpieczeństwo.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Moli@ napisał:

Zaskoczony... zaciekawiony Maniusiem :)

Żuczek jest pacyfistą, zero agresji w stosunku do psów, kotów, ptaków...ludzi. Nie daje się sprowokować unika konfrontacji. Trochę taka ciapa...kochająca wszystkich :)

Szybko się uczy, grzeczny... zapatrzony w człowieka.

Boi się burzy!...w nocy grzmiało/błyskało od razu zameldował się w łóżku, przytulił  - człowiek = bezpieczeństwo.

Kochany Żuczek 

Jak on biedny samotny znosił te burze.

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, buniaaga napisał:

Kochany Żuczek 

Jak on biedny samotny znosił te burze.

 

Nie miał wyjścia, chował się w przysłowiową mysią dziurkę (:

na szczęście już nie jest sam i może się przytulić do ludzia :)

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, helli napisał:

Różne teorie sa, różne psy, 

Im więcej przytulalam swoja, tym bardziej sie potem bala, a nie miałam serca jej ignorowac (to jedna z teorii)

Oj wiem...że dla dobra psiaka powinnam aż tak bardzo nie reagować, nie przytulać...ale to łatwo powiedzieć trudniej zrobić, przynajmniej dla mnie ,)

Przed laty, śleputek Kerusek panicznie bał się burzy, przytulałam, głaskałam spał ze mną i po pewnym czasie strach zniknął. Poczuł się pewnie, bezpiecznie...układał się w swoim legowisku i przesypiał.

Link to comment
Share on other sites

Wizyta, lekarstwo + zabezpieczenie od kleszczy, witaminy - 134,90 zł / 26.04(zapłacono gotówką)

Kupiłam konserwy zgrzewka dla Żuczka - 60 zł/ 26.04 (Dolina Noteci 400g x 24 w promocji) - zapłacono gotówką

_________________

194,90 zł / 26.04

100 zł / 28.04 (wpłynęło na konto)

_______________

(- ) 94,90 zł / 10.05

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, helli napisał:

Wyczesany i zaczesany, jak przedwojenny amant :)  spojrzenie Valentino (tamten miał chyba ciemne oczy)

Nie zdążył "zaczesać" po swojemu ,) na boczkach jeszcze widać ślady po szczotce :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...