Jump to content
Dogomania

>>>>>>> Torres JUŻ W NOWYM DOMU!!!<<<<<<<


Olena84

Recommended Posts

napisałam wiadomość do ludzi od owczarków na dogo ale oni chyba rzadki tu zaglądają :(

Konfirm poprosiła panią Beatę Głowacką o udostępnienie na fb 

 

ktoś zna ludzi od onków na fb żeby im podesłać psiaki?

 

wysłałam prośbę do Fundacji Zwierzęca Polana, Pan i Pani Pies i Skrzydlatego Psa 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Eh od owczarkow najlepsza jest Eleonora na fb. Ja juz ja prosilam swego czadu o Evite z Radys i tak sie sunia zasiedziala u nich do teraz:(

Piszcie do niej kto odwazny!

Z Fundacji mozna jeszcze do Domu Tymianka? Czlowiekdla Zwierzat? Dom dla Kundelka?

Moze 1 psinke uda sie zabrac na nas - czy ktis bylby chetny zadeklarowac 10-20 zl?

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, kiyoshi napisał:

Eh od owczarkow najlepsza jest Eleonora na fb. Ja juz ja prosilam swego czadu o Evite z Radys i tak sie sunia zasiedziala u nich do teraz:(

Piszcie do niej kto odwazny!

Z Fundacji mozna jeszcze do Domu Tymianka? Czlowiekdla Zwierzat? Dom dla Kundelka?

Moze 1 psinke uda sie zabrac na nas - czy ktis bylby chetny zadeklarowac 10-20 zl?

Do Domu Tymianka idzie Merry.

 

Z tych nowych czterech psów jeden jest chyba starszym pieskiem. Ten kudłaty, niskopodłogowy.

Ciekawe czy Staruszkowo odpowiedziało.

Link to comment
Share on other sites

40 minut temu, kiyoshi napisał:

Eh od owczarkow najlepsza jest Eleonora na fb. Ja juz ja prosilam swego czadu o Evite z Radys i tak sie sunia zasiedziala u nich do teraz:(

Piszcie do niej kto odwazny!

Z Fundacji mozna jeszcze do Domu Tymianka? Czlowiekdla Zwierzat? Dom dla Kundelka?

Moze 1 psinke uda sie zabrac na nas - czy ktis bylby chetny zadeklarowac 10-20 zl?

Kiyoshi, szukam też miejsca w hotelikach z myślą właśnie o tym, żebyśmy się zebrali i opłacali pobyt chociaż jednej psinki

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, agat21 napisał:

Kiyoshi, szukam też miejsca w hotelikach z myślą właśnie o tym, żebyśmy się zebrali i opłacali pobyt chociaż jednej psinki

To oznacza, że oczywiście deklaruję kwotę co najmniej klikudziesięciu złotych, bo pewnie łatwo nie będzie zebrać :(

Link to comment
Share on other sites

Ja tez dołożę się do hoteliku pomimo, że mam już więcej deklaracji niż włosów na głowie. Znam Amadorke z dogo która ma hotel 4 Łapy w odległości 50 kilometrów od Skierniewic. Mogę do niej napisać jeśli będzie zgoda na to.

Tylko którego psa ewentualnie byśmy wzięli pod opiekę?

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, odezwała się słodkokwaśna, mam jej podesłać link do strony, żeby zerknęła jakie psiaki zostały, i którego ewentualnie mogłaby wziąć do swoich hotelowych psiaków. Koszt u niej to 15 zł / doba. Co Wy na to?

Kiyoshi, tak oczywiście, że pomogłabym z transportem.  

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, agat21 napisał:

Dziewczyny, odezwała się słodkokwaśna, mam jej podesłać link do strony, żeby zerknęła jakie psiaki zostały, i którego ewentualnie mogłaby wziąć do swoich hotelowych psiaków. Koszt u niej to 15 zł / doba. Co Wy na to?

Kiyoshi, tak oczywiście, że pomogłabym z transportem.  

Jezu to kwota masakryczna!!

Poczekajmy prosze do jutra z decyzja co do miejsca!

 

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, agat21 napisał:

Kto odezwie się do Anecik w tej sprawie?

Sprobuje ja zapytac

Najwyzej mnie zabije:(

Tylko z tego co patrze zostaly prawie same duze samce wiec moze byc odpowiedz odmowna:(

Na wszelki wypadek bakusiowa pytaj Amadorke- cena wyzsza i pewnie kojec ale co zrobic:(

Mam nadzieje ze wiecej jak 300 zl nie powie

Link to comment
Share on other sites

32 minuty temu, kiyoshi napisał:

Przepraszam ale wolalabym inny hotelik- u Amadorki jak sie orientuje jest bardzo duzo psiakow

Ale teraz mysle ze w sumie lepsze to niz nic

Moze zapytaj jednak na razie nie wiazaco?

U Amadorki był nasz pies z pracy kiedy był już bardzo stary. U niej jest kawał ogrodzonego przystosowanego na wybieg.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Tianku napisał:

napisałam wiadomość do ludzi od owczarków na dogo ale oni chyba rzadki tu zaglądają :(

Konfirm poprosiła panią Beatę Głowacką o udostępnienie na fb 

 

ktoś zna ludzi od onków na fb żeby im podesłać psiaki?

 

wysłałam prośbę do Fundacji Zwierzęca Polana, Pan i Pani Pies i Skrzydlatego Psa 

 

 

bardzo dziękuję za pomoc

3 godziny temu, agat21 napisał:

wysłałam smsa do słodkokwaśnej w sprawie miejsc dla psiaków, ale nie ma odzewu już 2 dzień, może jej numer telefonu podany na wątku słodkopsiaków jest nieaktualny?

nie mam numeru, a bywa na dogo?

 

2 godziny temu, bakusiowa napisał:

Ciekawe czy Staruszkowo odpowiedziało.

Odpisali mi, że niestety nie pomogą

2 godziny temu, Tianku napisał:

Fundacja Pan i pani pies odpisała że właśnie pomagają Brutusowi :) :)  

Super, ale się cieszę bo ten psiak taka bida

1 godzinę temu, agat21 napisał:

Kiyoshi, szukam też miejsca w hotelikach z myślą właśnie o tym, żebyśmy się zebrali i opłacali pobyt chociaż jednej psinki

 

1 godzinę temu, agat21 napisał:

To oznacza, że oczywiście deklaruję kwotę co najmniej klikudziesięciu złotych, bo pewnie łatwo nie będzie zebrać :(

Kochana ja sie tego boje, że jako osoba odpowiedzialna na wątek mogę nie dać rady ani zebrać całej kwoty ani dać radę z bazarkami, dlatego tak licze że psiaki pojda pod opiekę Fundacji, ale też czekać nie mozemy...

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

Agat21 a Ty w razie czego pomoglabys z transportem? Ja tez szukam miejsca ale nie wiem jak psiaka wybrac:( 1 a reszte skazac:(

Jeśli dam radę i ja mogę pomóc w weekend, zależy od odległosci;/

1 godzinę temu, bakusiowa napisał:

Ja tez dołożę się do hoteliku pomimo, że mam już więcej deklaracji niż włosów na głowie. Znam Amadorke z dogo która ma hotel 4 Łapy w odległości 50 kilometrów od Skierniewic. Mogę do niej napisać jeśli będzie zgoda na to.

Tylko którego psa ewentualnie byśmy wzięli pod opiekę?

Magdalena Madany z którą mam kontakt na facebooku w sprawie psiaków pisała mi że chyba najgorzej będzie dla Syzyfa - to ten psiak który trafił ostatnio, bał sie wyjść z budy, sikał pod siebie ale sie przełamuje, myślę, że szybko by sie otwoerzył ale nie w tej mordowni - tam jako ten słaby mógłby być pierwszy do zagryzienia.

1 godzinę temu, Tianku napisał:

dziewczyny a Anecik mogłybyście zapytać?  Kajtus i Szronik mają szansę na domek może by się zgodziła?

napiszę do niej

 

1 godzinę temu, bakusiowa napisał:

Jest jeszcze hotelik Psia Chata pod Skierniewicami u papryki z dogo. Tutaj jest Krabik z dogo.

Myli mi sie Psia chata z chatą zwierzaka.. bo w chacie zwierzaka jest już Debra

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

Sprobuje ja zapytac

Najwyzej mnie zabije:(

Tylko z tego co patrze zostaly prawie same duze samce wiec moze byc odpowiedz odmowna:(

Na wszelki wypadek bakusiowa pytaj Amadorke- cena wyzsza i pewnie kojec ale co zrobic:(

Mam nadzieje ze wiecej jak 300 zl nie powie

300zł to chyba nasza górna granica:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...