Jump to content
Dogomania

Saba ma dobry dom, ale potrzebuje pomocy behawioralnej. Zbieramy fundusze!


Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Marinka']Jutro zapadnie decyzja skonsultuję to ze swoim TZ...przyznam, że mam swój typ :cool3:[/quote]

no a ja z niecierpliwości przed ogłoszeniem decyzji, chyba "zawału" dostanę:mdleje::mdleje::mdleje:

dawajcie jutro szybciutko znać co i jak z domkiem na Mari - kto wygrał ten mini "casting":grin::grin:

[B]Dziękujemy wszystkim cioteczkom, które poświęciły swój czas i energię na wizytacje domków:Rose::Rose::Rose:
[/B]

Link to comment
Share on other sites

A Wy dziewczyny, który dom byście wybrały dla Mari vel Saby?:
1. Warszawa
2. Legnica
3. Łódź
4. Kobyłka
5. Wola Gołkowska, który będzie sprawdzany dopiero w środę?

Zresztą też zgadzam się z [B]bico [/B]zbyt wiele srok oznacza pustkę w garści i z decyzją nie mozna zwlekać zbyt długo

Link to comment
Share on other sites

Rozumiem, że Legionowo już odrzucone?
Myślę że W-wa odpada z powodu samotnej osoby-Ty masz relację ustną wszystkich sprawdzających więc chyba będziesz musiała decyzję podjąc sama:evil_lol:
[quote name='Marinka']A Wy dziewczyny, który dom byście wybrały dla Mari vel Saby?:
1. Warszawa
2. Legnica
3. Łódź
4. Kobyłka
5. Wola Gołkowska, który będzie sprawdzany dopiero w środę?

Zresztą też zgadzam się z [B]bico [/B]zbyt wiele srok oznacza pustkę w garści i z decyzją nie mozna zwlekać zbyt długo[/quote]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiaf1']Rozumiem, że Legionowo już odrzucone?
Myślę że W-wa odpada z powodu samotnej osoby-Ty masz relację ustną wszystkich sprawdzających więc chyba będziesz musiała decyzję podjąc sama:evil_lol:[/quote]

Wiem wiem :roll:, i jest to trudne,ale chyba postawię na Kobyłkę.
A dla Legionowa mam inną propozycję, bo w sumie jest ok. , jedyny mankament to te godziny...

Link to comment
Share on other sites

Czekamy na Marinkę :cool3:... wiem, wiem - to dziwne, ale jestem na zastępstwie :eviltong:... mama Marinki się kłania :hand: pomagam swojej zapracowanej i zabieganej córce

Chyba przynoszę szczęście...bo właśnie odebrałam telefon z [B]Lublina[/B]...pani poszukuje pieska, nie chce go sobie kupować, bo uważa, że może pomóc psiakowi, który bardzo potrzebuje domu i serca ....dom oczywiście zostanie sprawdzony...ale może znacie, macie psiaki, które mogłabym jej zaproponować? Obiecałam, że prześlę zdjęcia, krótką informację o psiaku i kontakt do osoby, która chce wyadoptować. Piesek ma być średniej wielkości.
Pani zgadza się na wizyty przed/po adopcyjne i podpisanie umowy.
Sama mogłabym poszukać, ale nie bardzo się orientuję na dogomanii

Aha, dodam jeszcze, że chodzi o mieszkanie w bloku (lubelski "Czechów")

Link to comment
Share on other sites

Pozdrwiam serdecznie !!!:loveu:
Jest śliczny sredniej wielkości piesek, bardzo żle znosi schonisko.Prosze napać do iwona213.Sprawa pilna.
[B]Kira,[/B] młodziutka sunia została wyrzycona podczas wakacji, przez miesiąc kręciła się na działkach gdzie dokarmiali ja ludzie, niestety tam tez zaczeła przeszkadzać. Trafiła do schroniska, jest bardzo przerożana tym miejscem. Siedzi skulona w kącie i cała się trzesie. Osoba która ja dokarmiała mówi, że sunia jest bardzo przyjacielska, spokojna i grzeczna.
Kira nie jest już tak bardzo przerażona... jest nieufna, ale po 5 minutach jest kupiona całkowicie. Bardzo ale to bardzo potrzebuje bliskości człowieka, chwilke z nią posiedziałam, wygłaskałam, wyszłam na spacerek i nie odstępowała mnie potem na krok (biegała luzem po schronisku, nie była zamknieta w boksie), jak wychodziłam z innymi psami to odprowadzała mnie pod brame i biedna płakała... podporządkowyje się innym psom. W biurze mieszka na stałe strasznie wredna suka, waży chyba ze 3 kg, ale jak Kira wchodziła po schodach a wredota zawarczała, ta momentalnie się wycofywała. Nie weszła na góre, tylko leżała na schodach w połowie piętra, między górą a dołem. Jest bardzo łagodna. Choć wydaje mi się że była bita, jak chciała ją wziąć na ręce to bardzo zaczeła się wyrywać i płakać, dosłownie wrzeszczała jak dziecko. Nie ma w niej cienia agresji. Trzeba ją szybko wyrwać ze schroniska bo jak trafi do boksu, to psychika jej siądzie, jest zbyt delikatną sunią.
Kontakt w sprawie adopcji
790 222 779
[EMAIL="[email protected]"][COLOR=#000000][email protected][/COLOR][/EMAIL]
[EMAIL="[email protected]"][COLOR=#000000][email protected][/COLOR][/EMAIL]

OTO jej wątek :

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1166/przerazona-sunia-w-schronisku-pilnie-potrzebny-dom-145371/?highlight[/URL]=

[URL="http://www.fothost.pl"][IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/36/99593b3c.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

No to oficjalnie ogłaszam, że [B]Mari 18 września[/B] jedzie do swojego domu do [B]Kobyłki[/B] pod Warszawą:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:
Szkoda stracić ( przy okazji) pozostałe, sprawdzone już domy.
Czy mam zakładać nowy wątek w którym będą zgłaszane pieski?

[B]Mari jest coraz piękniejsza,[/B] coraz chętniej się bawi...jest wesoła, przymilna, prze kochana ... trudno będzie mi się z nią rozstać...ale liczy się tylko jej dobro.
Odwiedziłam ją dzisiaj, byłyśmy na spacerku a później oddałyśmy się wspólnej zabawie ... było wspaniale....nie chciała wracać do boksu...ale już niedługo (nareszcie, po tak długim czasie pobytu w hotelu) będzie się cieszyć własnym domem i kawałkiem ogrodu :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ick'][COLOR=darkorange]SUUUUUUUUUUUUUPPPPPEEEEEEEEEEEERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR[/COLOR]
:laola:
[COLOR=darkorange]WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!!W NOWYM DOMKU!![/COLOR]
[COLOR=#ff8c00]i czekamy na fotki szczęśliwej :loveu:MARI !!!![/COLOR][/quote]

[B]Ick, właśnie zadzwoniłam[/B] do [B]iwona213[/B] w sprawie Kiry... może znalazła by swój domek w Łodzi... ona jest taka delikatna :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marinka']No to oficjalnie ogłaszam, że [B]Mari 18 września[/B] jedzie do swojego domu do [B]Kobyłki[/B] pod Warszawą:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:
[/quote]

To wspaniałe wieści - wielka radość!:Cool!::Cool!::Cool!:
Mari jedzie do nowego domku - nareszcie nadszedł ten długo wyczekiwany moment!:laola:


a czemu trzeba czekać na 18?:cool3: szkoda, że to nie te najbliższe dni:cool3: ja taka niecierpliwa jestem:evil_lol:

[B]Słuchajcie, koniecznie nie odpuszczajcie pozostałych domków - zaproponujcie im inne psiaki - takie okazje nie mogą się zmarnować i też nie warto tych ludzi w dłuższej niepewności trzymać, bo się zniechęcą;)
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bico']To wspaniałe wieści - wielka radość!:Cool!::Cool!::Cool!:
Mari jedzie do nowego domku - nareszcie nadszedł ten długo wyczekiwany moment!:laola:


a czemu trzeba czekać na 18?:cool3: szkoda, że to nie te najbliższe dni:cool3: ja taka niecierpliwa jestem:evil_lol:

[B]Słuchajcie, koniecznie nie odpuszczajcie pozostałych domków - zaproponujcie im inne psiaki - takie okazje nie mogą się zmarnować i też nie warto tych ludzi w dłuższej niepewności trzymać, bo się zniechęcą;)
[/B][/quote]

Bo 12 września państwo mają wesele i prosili o termin po 12...ponieważ ja mogę dopiero 18 września dlatego trzeba czekać tydzień.

Co do domków....to chciałabym, aby Kira trafiła do Legionowa, a Verter do Woli Gołkowskiej ( o ile oczywiście [B]beka [/B]wyda pozytywną opinię)
Nie wiem jak z Warszawą...tutaj raczej widzę starszego psa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marinka']Bo 12 września państwo mają wesele i prosili o termin po 12...ponieważ ja mogę dopiero 18 września dlatego trzeba czekać tydzień.

Co do domków....to chciałabym, aby Kira trafiła do Legionowa, a Verter do Woli Gołkowskiej ( o ile oczywiście [B]beka [/B]wyda pozytywną opinię)
Nie wiem jak z Warszawą...tutaj raczej widzę starszego psa[/quote]

dzięki za info. rozumiem, że wesele to wiele przygotowań, obojętnie czy własne czy cudze:cool3:

a za pozostałe domki dla wyżej wymienionych psiaczków mocno trzymam kciuki o by się udało, pilnujcie tych spraw:kciuki:

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki :oops:
Chciałabym temu Panu, u którego byłam w sprawie Marii (domek w Warszawie) zaproponować jedna z tych suczek.
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f1161/rusti-lady-dwie-cudowne-zaleknione-sunie-w-pseudo-schronie-w-wolomini-146056/[/url]

Obie są w pseudo-schronie w Wołominie, który kolaboruje z Biedrzycką
Sunie mogą w każdej chwili zniknąć :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Negri_2008']Cioteczki :oops:
Chciałabym temu Panu, u którego byłam w sprawie Marii (domek w Warszawie) zaproponować jedna z tych suczek.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1161/rusti-lady-dwie-cudowne-zaleknione-sunie-w-pseudo-schronie-w-wolomini-146056/[/URL]

Obie są w pseudo-schronie w Wołominie, który kolaboruje z Biedrzycką
Sunie mogą w każdej chwili zniknąć :angryy:[/quote]

Umów się z nim na rozmowę...to Ty poznałaś tego pana osobiście , ja nie mam nic przeciwko temu

Pani z Łodzi nie ma internetu...trudno jej zaprezentować pieska

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marinka']Mari jest już zarejestrowana....zaczipowana. W piątek rano obcinamy pazurki i kąpiemy, aby dziewczyna ładnie się prezentowała...ok. 18:00 wyruszamy do Kobyłki do nowego domu Mari:multi:[/quote]

o! [B]zaczipowanie to bardzo dobra decyzja[/B], teraz Mari się jeszcze na bóstwo zrobi i do domku pojedzie:multi::loveu::multi::loveu:

a jak tam domki dla innych piesów? da się coś zdziałać?:cool3:

Przepraszam za offa:oops::oops::oops:
dobry pomysł, cel szczytny, zainteresowanie zerowe:-(:shake::-(

[url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/mega-bazar-roznosci-do-20-09-dla-kociat-juz-tylko-350zl-dzieli-ich-od-nowych-domkow-145494/[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marinka']Mari jest już zarejestrowana....zaczipowana. W piątek rano obcinamy pazurki i kąpiemy, aby dziewczyna ładnie się prezentowała...ok. 18:00 wyruszamy do Kobyłki do nowego domu Mari:multi:[/quote]

masz na myśli w piątek 18 września ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...