Jump to content
Dogomania

STRUŚ z RADYS złamał serce anecik i pojechał do DS. Zamieszkał w Tarnowskich Górach. Bądź już zawsze szczęśliwy piesku :)


Sara2011

Recommended Posts

Zacznę od Strusia :)

Chłopak ma 60 cm w kłębie - kawal chłopa, nie wiem ile może ważyć ale uważam że grubo ponad 20 kg. Bardzo fajny , taki ciapulek, przytulak, na smyczy chodzi średnio, daje łapkę lub dwie, do domu nie bardzo chce wchodzić, nie sikał, trochę popił wody, poznaje dom, łazi i wącha wszystkie kąty, do psów ok - moje: Mimi i Giga warczą, Roni bardzo warczy, Tyćka szczeka wnerwiona. Zaraz wstawię zdjęcia

Spodobał się mężowi :) Mówi do niego Barry.

 

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Sara2011 napisał:

Może jutro AniaB coś napisze jak minęła podróż z psiakami.

Mówiła, że bez większych problemów, poza tym  opóźnieniem w przejęciu psiaków. Ja się bałam, że ma złe warunki drogowe, bo w Krakowie padał śnieg i już wszystko jest białe. Jazda w takim świeżym, a jeszcze do tego padającym śniegu nie należy ani do łatwych, ani przyjemnych, ale Ania mówiła, że na Śląsku nie padało.

Może sama zechce nam opowiedzieć,jak minęła podróż to dowiemy się więcej.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, anecik napisał:

Zacznę od Strusia :)

Chłopak ma 60 cm w kłębie - kawal chłopa, nie wiem ile może ważyć ale uważam że grubo ponad 20 kg. Bardzo fajny , taki ciapulek, przytulak, na smyczy chodzi średnio, daje łapkę lub dwie, do domu nie bardzo chce wchodzić, nie sikał, trochę popił wody, poznaje dom, łazi i wącha wszystkie kąty, do psów ok - moje: Mimi i Giga warczą, Roni bardzo warczy, Tyćka szczeka wnerwiona. Zaraz wstawię zdjęcia

Spodobał się mężowi :) Mówi do niego Barry.

 

Kto by pomyślał, ze to taki kolos. Mam nadzieję, że będzie chociaż grzeczny bo go Tyćka będzie musiała ustawić do pionu.

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Sara2011 napisał:

Kto by pomyślał, ze to taki kolos. Mam nadzieję, że będzie chociaż grzeczny bo go Tyćka będzie musiała ustawić do pionu.

Z Tyćką chciał się bawić ale im nie wyszło :)

P1120086.jpg

P1120084.jpg

 

Tu z moim Ronisiem .

P1120083.jpg

 

P1120078.jpg

P1120075.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Sara2011 napisał:

teraz nagle mi się zdjęcia wszystkie pojawiły :) . idę oglądać. A obróżka boska., Anecik, czy będziesz miała okazję gdzieś kupić obróżkę dla Strusia czy może coś zamówić na allegro ?

Komplecik mu zakupię :) Na razie dalam to co mialam - na szczęście miałam jedną OGROMNĄ obrożę :)

 

Do jutra po 15.00

 

Było sioo - niestety w salonie ale na szczęście sikał jak dziewczyna :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...