Jump to content
Dogomania

Bob- piękny collie zabrany z łańcucha już w swoim domku!!


Recommended Posts

A dziękujemy, wszystko ok. Bob wreszcie się oswoił ze schodami i tym sposobem zakończył samotne przebywanie na parterze :) Oczywiście bez problemu się odnalazł na salonach, polubił oglądanie telewizji na kanapie ;) Nie pamiętam już czy o tym pisałam, ale udało mu się też polubić mojego syna- początkowo przerażał go widok dziecka i wręcz uciekał, ale już jest dobrze. We wtorek planujemy go odjajczać.

20160908_175322.jpg

IMAG0908.jpg

 

IMAG0913.jpg

IMAG0925.jpg

IMAG0928.jpg

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Bob kanapowiec pełną gębą... :)

Tyś,o ile dobrze pamiętam to w tej klateczce jest szynszyl,ale mogę się mylić.Też tak mam,że jak widzę klatkę to oczy szerzej mi się otwieraja...

Agniesiulka co z maluszkami,wszystkie poszły do adopcji?

Aaaa i prześlij mi nr konta,prześle jakiegoś grosza bo widzę,że na sporym minusie jesteście...

Link to comment
Share on other sites

Bob dzisiaj koło południa będzie miał kastrację, prosimy o kciuki!!!

W klatce mamy dwie koszatniczki :) Też ostatnio im się zmieniły warunki życiowe- wcześniej mieszkały w dwóch połączonych króliczych klatkach, no a teraz dostały full wypas ;) Czasem nawet wcale nie mają ochoty wyjść pobiegać po pokoju normalnie. 

IMAG0621.jpg

IMAG0619.jpg

BORYSboxer, wysyłam Ci pw :)

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, BORYSboxer napisał:

Ale błysnęłam z tymi szynszylami... ;) Mają super wypasioną chatę !!

Myślałam i o szynszyli, ale kosztaniczki są bardziej "dzienne" ;)

BOB już po zabiegu! Kciuki zadziałały, wszystko poszło dobrze. Obecnie psiak odpoczywa, jest oczywiście wymęczony, obolały i obrażony za ten wstrętny kołnierz.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Agnesiulko jak dobrze

jak dobrze

 Bobinku zdrowenka zdrooowenka serduszko

Agnesiu rozliczamy kramik

 wpisz serce prosze

jak juz beda wszystkie wplaty

dla Bobunia

Cegielka od Patrycja96   10 zl

anica 40 zl

asl   12 zl

Nadziejka   15 zl

Magdarynka 20 zl

te pieniazeczki juz sa na koncie Bobunia

 jeszcze Agnesiu doleci wplata od cioci agat21  5 zl

 

 

Link to comment
Share on other sites

Bob zapomniałby o zabiegu, gdyby nie ten kołnierz. W ogóle sobie z nim nie radzi, a niestety kombinuje mocno jakby sobie TAM sięgnąć. Będzie się musiał jeszcze do piątku pomęczyć. 

Uzupełniłam post rozliczeniowy o wpłaty z bazarków Nadziejki i mojego i jednorazową od BORYSboxer. 

A Boba zaczęłam powolutku ogłaszać, więc można zaciskać kciuki. 

Link to comment
Share on other sites

Agniesiulka od niedzieli była zamurowana w kibelku... :( Jakiś paskudny wirus nas tu dopadł, mam nadzieję, że po tym wszystkim przynajmniej schudłam ;P

BOB JUTRO JEDZIE DO GDYNI!! Dom zapowiada się bardzo dobrze, Państwo w średnim wieku, przesympatyczni, bezdzietni, mieszkający w bloku i doświadczeni jeśli chodzi o psiaki. Bardzo zależało im właśnie na Bobie. No więc jutro zawozimy kawalera do domu! 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...