Jump to content
Dogomania

słodki BURASEK z padaczka w hoteliku...pojechał do Niemiec!


kikou

Recommended Posts

[quote name='majqa']
[B]Bumel[/B], jeśli tylko sobie życzysz, podeślę Ci na PW wykaz stron ogłoszeniowych, jeśli nadal jesteś chętna pomóc w powieleniu historii Buraska.
[/quote]

Spis stron jest mi znany, więc nie ma takiej potrzeby.

Ode mnie Burasek miał zrobione ogłoszenia na: allegro.pl (teraz wystawia zu75), [COLOR=black][FONT=Calibri]wroclaw.gumtree.pl, [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Calibri]alegratka.pl, [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]dwukropek.pl, pineska.pl, petsy.pl [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana][/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Jak się skończą i piesek nie znajdzie do tego czasu domku, to mu je odnowię.[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 202
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='majqa']Super Bumel, dziękuję za info. Hm...czyli istotnie chyba tylko my dwie robiłyśmy mu ogłoszenia.[/quote]


No niestety, mało kto do psiaczka zagląda, jakoś na początku większy ruch tu panował:shake:.

No nic, ja w domu na zwolnieniu, to dorobię Ci Burasku ogłoszeń.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie rozmawiałam z P.Wanda i Burasek jest najradoścniejszym psem w całym przytulisku, parę godzin diennie biega luzem po całym terenie,super sie dogaduje z innymi psami i po padaczce ani śladu.Lekarz nie chce go faszerowac lekami bo może to nie była padaczka tylko jakies ataki lękowe bo jak narazie nie ma żadnych oznak.Szukamy domu dla psiaczka,może uda się cos z wyjazdem do domku zagranicznego ale najpierw sterylizacja:lol:

Link to comment
Share on other sites

znajoma była dziś w przyborówku zawieźć psiakom jedzonko i zapytałam ją czy widziała buraska z padaczką...oto co mi odpisała:

[B][I]Burasek czuje sie fantastycznie, nie ma zadnych atakow, byl bardzo zajety zapasami w blocie z nowym kumplem, onkiem, byly tym tak pochloniete, ze o malo co mnie kilka razy nie podciely, dzieki nim bylam od stop do glow w blocie, bo podczas robienia zdjec co chwile przybiegaly sie przywitac :). Te pieski maja tyle energii ze nie ustoja ani chwili w miejscu, jak nacisnelam klawisz to juz czesto mialam pusty ekran![/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

Ale chłopak energiczny, miło słyszeć o tych zapasach w błocie:p

Burasku dorobiłam Ci ogłoszeń na:

pineska.pl
cafeanimal.pl
adopcje.org
czterylapy.pl
e-zwierzak.pl
gieldaogloszen.pl
[FONT=Calibri][SIZE=3][/SIZE][/FONT]

[FONT=Calibri][SIZE=3][/SIZE]
[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bumel']Ale chłopak energiczny, miło słyszeć o tych zapasach w błocie:p

Burasku dorobiłam Ci ogłoszeń na:

pineska.pl
cafeanimal.pl
adopcje.org
czterylapy.pl
e-zwierzak.pl
gieldaogloszen.pl


[FONT=Calibri]
[/FONT][/quote]
Bumelku,dziękujemy:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Proszę bardzo... mówisz-masz. :evil_lol:

Najnowsze wieści do Buraska! :razz:

[B]Burasek czuje się dobrze, ani śladu choroby. Jest chyba najszczęśliwszym psiakiem w schronisku. Szybko biega, wariuje, bawi się, jest wulkanem pozytywnej energii. ;) W sobotę był szczęściarz na spacerku, a po powrocie porwał drożdżówkę. Wie chłopak co dobre. :evil_lol:[/B]

[IMG]http://i40.tinypic.com/142sys3.jpg[/IMG]

[IMG]http://i44.tinypic.com/14vjoxs.jpg[/IMG]

[IMG]http://i44.tinypic.com/1zpqrur.jpg[/IMG]

[IMG]http://i43.tinypic.com/2jdifsp.jpg[/IMG]

U Pani Wandy Burasek ma bardzo dobrze... ale domek to co innego. :) Może zrobicie jakieś ogłoszenia do gazet?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...