Jump to content
Dogomania

Flora - niewidzialna sunia


Nette

Recommended Posts

Zapłaciłam za obrożę Kiltix i tabletki na odrobaczanie, a także za relakser, w sumie 153 zł.

14009992_1593899117571437_173132600_n.jp

1.2

A oprócz tego zamieszczam kilka zdjęć z prawdziwym, szczerym Florcinym uśmiechem :)

13912316_1592931114334904_26001891061282

 

13938411_1592931111001571_18778166175479

13814049_1592931101001572_79633245387585

Flora wykopała też swoją pierwszą dziurę w ziemi :) Z kolega potrafi szaleć na łące co najmniej pół godziny, ładnie wraca na zawołanie.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Nowe wieści o Florce:

" Wróciłyśmy, z Florą, ze spaceru właśnie... to znaczy, ja wróciłam osobno i ona osobno. Bardzo samodzielna się stała, co z jednej strony cieszy (przez rok w schronisku z kojca nie wyszła), ale też i trochę martwi, bo z samodzielnością krnąbrność w parze idzie. Nie słucha, gówniara jedna, i łazi gdzie chce. Dzisiaj, na ten przykład, poszła na szutrówkę i nie wróciła, mimo wołania... a to mi się już nie podoba, bo ruchu dużego tam nie ma, ale zdarzają się szybko mknące samochody... jak tak dalej pójdzie wrócimy do smyczy!
Poza tym... znowu mamy Gości, przyjechali Wojtka Rodzice. Spoko, da się koło Nich przejść ;) Jak się człowiek psem nie interesuje, to pies się nie boi. Poza tym zabawa niech trwa! Najchętniej bawi się z Dzidziusiem, na drugim miejscu Lusią, potem Melkiem. Z Liszką troszkę gorzej, bo czarna mamba nie czuje siły swych szczęk. Konia się już nie boi :) A dzisiaj w nocy, przynajmniej przez chwilę, spała w drugim pokoju - tym, w którym my teraz, na czas odwiedzin śpimy." :)

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, Gusiaczek napisał:

Chyba jest niezłym terapeutą dla Florci ? ;)

Oj tak :)

Nowe wieści: 

" Widok Florki na podwórku, centralnie przed domem, która zamiast, jak zwykle, uciec na widok trzech wychodzących z domu osób oszczekuje je i z merdającym ogonem oddaje się zabawie z Dzidziusiem - BEZCENNY. "

" Rozwiszczało się dziewczę na maksa. Japę drze na ludzi, rano domaga się wyjścia.. a już myślałam, że niemowa! ;)
A! i w koszu na śmieci grzebie!"

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

O 30.08.2016 o 09:18, Nette napisał:

 

Nowe wieści: 

" Widok Florki na podwórku, centralnie przed domem, która zamiast, jak zwykle, uciec na widok trzech wychodzących z domu osób oszczekuje je i z merdającym ogonem oddaje się zabawie z Dzidziusiem - BEZCENNY. "

" Rozwiszczało się dziewczę na maksa. Japę drze na ludzi, rano domaga się wyjścia.. a już myślałam, że niemowa! ;)
A! i w koszu na śmieci grzebie!"

Serce rośnie, nawet nurkowanie w koszu ma inny wymiar w odniesieniu do Florki :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...