Jump to content
Dogomania

Porzucony i niechciany- potrzebne stałe deklaracje na utrzymanie.


Recommended Posts

7 godzin temu, Kamila Proc napisał:

a faceta to trzeba................

paradoksalnie jak to zabrzmi ja widzę tu światełko w tunelu, facet zachował się inaczej niż wielu, zauważmy że polska wieś od wielu pokoleń rozwiązywała problem niechcianych miotów psów i kotów w rzece. A tu jednak facet dał szanse psu i zapukał do "psiej wariatki" ;), a nie poszedł odrazu nad rzekę.

 

tak, tak mała do adopcji oczywiście tylko komplet szczepień chce załatwić i chyba poproszę Was o ogłoszenia może koło wrocka, bo ona bedzie sporą sunią i w mojej okolicy pójdzie na 100% na łańcuch.. :(

 

Link to comment
Share on other sites

O 8.05.2016 o 23:03, Rubik napisał:

No to historia... Ale dobrze, że Gapcio sprawdza się w roli opiekuna ;) Sąsiada nie obdarzę słowem komentarza... 

Kasiu, co planujesz w sprawie tego białego puchu? :)  W razie gdyby potrzebne były zdjęcia do ogłoszeń mogę podjechać na sesję (dwa psiaki, którym robiłam znalazły domki, więc na razie bilans dobry), z tym, że niestety będę w stanie zajrzeć dopiero po 22 maja.

zdjęcia małej porobie jakieś przy okazji, dla takiej ślicznoty nie potrzeba mistrzowskich ujęć, a zaglądać możesz w każdej chwili, bez powodu. :)

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, kikou napisał:

może masz rację... chyba chcę widzieć sytuację lepiej niż jest w rzeczywistości

Na szczęście "wariatka" się znalazła i ja też wolę myśleć, że pan nie jest takim całkiem najgorszym gatunkiem..

Link to comment
Share on other sites

O 10.05.2016 o 17:44, Nadziejka napisał:

Pozdrawiam sciskam za Misiunia i za wszystkie lapenki cudne

 ciociu Rubik prosze o potwoerdzonko na bazareczku

ze 143 zl  dochod z kramiku juz jest u Ciebie

dziekuje

 

53 zł wpłynęło od cioci ewy, cegiełki już wcześniej wpisałam. Dziękuję, dziękuję, dziękuję! A przy okazji: asikowska ze skarpety Talcott odesłała wysłane 50 zł, bo pomoc dla Gapcia była bezzwrotna :)

O 11.05.2016 o 07:55, kikou napisał:

zdjęcia małej porobie jakieś przy okazji, dla takiej ślicznoty nie potrzeba mistrzowskich ujęć, a zaglądać możesz w każdej chwili, bez powodu. :)

Zajrzę, zajrzę :D

Link to comment
Share on other sites

O 14.05.2016 o 11:01, Maruda666 napisał:

Z mojego bazarku będzie  około  240zł, lada moment będę miała ostatnie wpłaty -  ślicznie dziękuję kupującym :)

  Pomyślałyśmy z Rubik, aby te 50zł  zwrotu ze skarpety przeznaczyć na małą, co Wy na to?  Zgadzacie się?

Nie tyle ze skarpety (bo te pieniążki są na Gapcia) co z całej puli, którą ma :)

Link to comment
Share on other sites

23 godzin temu, Poker napisał:

Wpłaciłam na szczeniorkę 50 zł.. Czy ona ma jakieś imię?

super! najserdeczniej  dziękuję, faktycznie cały ten pakiet szczepień na początek trochę kosztuje 

żeby już nie zaśmiecać wątku Gapciulki założyłam małej (ma na imie Joszi)  wątek - serdecznie zapraszam - zaraz wstawię tam parę zdjęć - jeśli ktoś miałby chwilę można małą ogłaszać czy polecić zaufanym znajomym. Joszi jest bardzo mądrą spryciulką, na pewno ktoś będzie miał z niej super bystrą i oddaną towarzyszkę.  Mała będzie średniaczką, może nawet większą średniaczką bo już waży 5 kg. :)

Nie oddam jej do adopcji na łańcuch ani do kojca.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

a Gapciulek w piątek miał termin na prześwietlenie nóżki, tak jak myślałyśmy bardzo stare złamanie, zrośnięte, kostki zlane. Weterynarz stwierdził że natura zrobiła to co powinien zrobić człowiek wtedy kiedyś kiedy Gapciulka uległ jakiejś kontuzji. Trochę może krzywo ale nóżka funkcjonuje bez zastrzeżeń. Gapciulek nie ma nawet małego dyskomfortu w ogóle nie zauważa że coś tam z tą nózią ciut inaczej niż z drugą. Koniec końców stwierdził, że oczywiście możnaby nóżkę łamać i nastawiać, gipsować i  prostować ale osobiście nie zrobiłby tego swojemu psu, ponieważ nic psinki nie ogranicza i nie ma sensu fundować mu bolesnych zabiegów tylko po to by  poprawić estetykę.  Płytkę z prześwietleniem mam w domu mogę przesłać jeśli chciałybyście skonsultować nózię z jeszcze innymi wetami.

Link to comment
Share on other sites

ładne imię Joszi. No wiesz kikou, a ja  myślałam ,że Ty oddajesz psy tylko na łańcuch.
 Widać pomyliłam się

Ile Joszi ma teraz wieku?

Mądry weterynarz ,że nie chce fundować zbędnych cierpień piesiowi.

Link to comment
Share on other sites

59 minut temu, Poker napisał:

ładne imię Joszi. No wiesz kikou, a ja  myślałam ,że Ty oddajesz psy tylko na łańcuch.
 Widać pomyliłam się

Ile Joszi ma teraz wieku?

Mądry weterynarz ,że nie chce fundować zbędnych cierpień piesiowi.

..a tak sobie napisałam o tym łańcuchu trochę na wyrost...

ale w sumie ludzie czasem mówią nie, nie! nie na łańcuch - mamy kojec, a bywa że te kojce to gorsze niż łańcuchy -  też mnie denerwują bo czasem psiak zapomniany, siedzi tam zamknięty, samotny jak potępieniec na 2 metrach kwadratowych...  :(

 

 

a tu Gapciulka podróżujący

_20160516_202843.JPG

_20160516_202819.JPG

Link to comment
Share on other sites

Ja jestem za tym, żeby łapki nie ruszać, choć Maruda666 boi się trochę, że to może przyspieszyć dysplazję lub wzmocnić jej objawy.. Co myślicie?

Gapcio pięknie prezentuje się również w aucie :D

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Kamila Proc napisał:

i jest radosny

 

4 godziny temu, RudyKas napisał:

Ja tak sobie myślę, że gdyby to była moja noga, to nie chciałabym żeby mi ktoś ją ruszał skoro działa dobrze i póki co nie boli

 Podpisuję się pod oboma postami :)

 

Czyli przeznaczamy z konta Gapcia 50zł dla małej?  Wszyscy są za?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...