Jump to content
Dogomania

Porzucony i niechciany- potrzebne stałe deklaracje na utrzymanie.


Recommended Posts

O 13.11.2016 o 14:57, MALWA napisał:

Witam serdecznie, 

Przeczytałam  wątek  psiaka. Miał szczęście  biedak, że trafił na  dobre  dusze. Wpłacę 100 zł jednorazowo.  Od grudnia deklaruje po 20 zł miesięcznie. Proszę o podane do wpłaty na emaila:  

[email protected]

Dziękujemy!!!

A tymczasem wpłynęły dekleracje od milagros i Alli :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 8.01.2017 o 13:45, Maruda666 napisał:

Trochę zaokrągliłam i z bazarku na fb posłałam Gapciowi 200zł. 

 Alu, co z opłatami za hotelik?

Zapłacone :)

Wpłynęły pieniądze z bazarku  200 zł, a dodatkowo 30 zł od Kasi - mojej znajomej, i deklaracje Alli oraz milagros :)

edit: zauważyłam, ze to nie rozliczyłam jednej faktury, uzupełniłam więc wszystko i jesteśmy na bieżąco

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jakoś cichutko u Gapcia. 

 Z rozmowy z Kasią wiem, że Gapcio miał wypadek. Ciapa jedna  chciała się przez płot zaprzyjaźnić  z innym psem. Niestety tamten wcale nie był przyjaźnie nastawiony. Tym sposobem  nasz przystojniacha stracił kawałek ucha :( Obyło się bez szycia, rana szybko się zagoiła. Wygląda nasz Gapcio trochę niesymetrycznie, ale  charakteru ta nauczka mu nie zmieniła.  Dalej kocha cały świat.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.01.2017 o 20:51, bakusiowa napisał:

Biedny Gapcio.

Gapcio jakoś ma mało deklaracji. Jak dajecie radę go ,utrzymać?

Trochę bazarkujemy. Tylko ostatnio coś mi to nie idzie ;) - chyba od 2 tygodni biorę się za robienie zdjęć . Na szczęście  Kasie nie liczy nam bajońskich sum za jego utrzymanie :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.01.2017 o 21:52, Maruda666 napisał:

Trochę bazarkujemy. Tylko ostatnio coś mi to nie idzie ;) - chyba od 2 tygodni biorę się za robienie zdjęć . Na szczęście  Kasie nie liczy nam bajońskich sum za jego utrzymanie :)

Ja też powinnam zebrać się w sobie i zrobić jakiś bazarro... A tymczasem dopisałam do konta Gucia 45 zł (25 zł od Marudy, bo ktoś u niej kupił jakiś fant i 20 zł od mojej znajomej spoza dogo)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.01.2017 o 21:52, Maruda666 napisał:

Trochę bazarkujemy. Tylko ostatnio coś mi to nie idzie ;) - chyba od 2 tygodni biorę się za robienie zdjęć . Na szczęście  Kasie nie liczy nam bajońskich sum za jego utrzymanie :)

Przepraszam, żę tutaj, ale inaczej nie mam jak się skontaktować z Tobą. Czy rezygnujesz z zakupów na moim bazarku wyprzedażowym?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...