Jump to content
Dogomania

SNIKERS - cudowny kudłacz spod sklepu JUŻ W DS :)


Tyśka)

Recommended Posts

A Ci ludzie z Lublina co byli u nas nie odezwali się..:( A tak obiecująco to wyglądało.

Choć może lepiej, że akurat Snikers tam nie trafił, bo oni mieli szczurki i w planach m.in. kota, a Snikers ma spory instynkt myśliwski, wszelkie żyjątka go bardzo interesują, w każdą norę chce wejść, drób za płotem też go bardzo ciekawi. Kotecka widział przez siatkę i bardzo był niekontent, że nie może za nim pobiec.

Link to comment
Share on other sites

O 5.06.2016 o 22:11, sharka napisał:

Wyróżniłam olx Wrocław. Dora, a można mieć kilka ogłoszeń na olx tego samego psa? żeby Ci konta nie zablokowali..

Dziekuje sharka:) juz na maila dostalam potwierdzenie

ryzykuje i idzie kilka ogloszen na olx-ie,na W-we,WQroclaw i Krakow

olx sie nie czepia,bo czasami mam duzo wyroznionych

w sobote zrobie ogloszenie na gumtree

Link to comment
Share on other sites

A ja odnowiłam ogłoszenia na olx, które jest na moim koncie (na Lublin), zmieniłam zdjęcia na te z Hanią, dodałam więcej info w opisie i w tytule zaznaczyłam, że lubi dzieci. Bo on jest wyjątkowo dzieciolubny. Jakbyście widzieli jak się tulił to tych małych dziewczynek, co były z rodzicami...dawał im buzi w rączki:)

A ta pani własnie mi napisała, że niestety musi odłożyć adopcję psa na jakiś czas, ponieważ okazało się, że ma poważne problemy zdrowotne, czekają ją badania, m.in. dwa rezonanse, na które długo trzeba czekać. A potem nie wiadomo co dalej, jakieś leczenie, rehabilitacje itd. Stwierdziła, że w takiej sytuacji nowy członek rodziny to kiepski pomysł.. A żal jej bardzo, bo już byli nastawieni na psiaka - chcieli Snikersa. Dzieci już w domu przechrzciły go na "Knoopersa" :)

Link to comment
Share on other sites

tak myslę, że skoro stare zdjęcia "nie działają" to warto podmienić :)

a z innej beczki - mam 85 zł dla Snikersa z bazarku, dołożę piątaka dla równego rachunku i prześlę 90 zł do Murki, dobrze Dora1020?

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...