Jump to content
Dogomania

10 kotów z kopalni: Murka zginęła wkręcona w wentylator dżwigu...


kaja555

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kanapki zostawiam z czym mam jak nie zjem, ale mają ok. 10 misek zostawianych na weekend z suchą karmą i z gotowanym kurczakiem wymieszanym z dużą puszką z Animondy. W sobotę często jeszcze dostają puszkę jak ludzie pracują.

A coś z wczoraj dużo karmy zostało i nawet wędlinka z kanapki nie tknięta. Musiało być mało kotów, gdzieś się zaszyły te ze wsi i nie przyszły na wyżerkę.

Link to comment
Share on other sites

wkleiłam na wątek katowicki, moze ktoś da rade.

a na kopalnii... Kaśka przychodzi się miziac! Miśka mnie zaczepia. Bengalska je z miski koło mnie i nie ucieka. Tylko Leosio jest zakichany. Leżał przy kaloryferach na drugiej hali, tam mu zostawiłam jedzenie i mam nadzieję, że się wykuruje.

Link to comment
Share on other sites

tak, ja się o nią potykam, bo nawet jak idę to ona nie przestaje robić kółek koło moich nóg, tylko dalej ma te zaczepialskie odpały, że nagle wypada spod szafki i mne łapą pacnie w rękę, oczywiście nie chowa pazurów, bo po co? Nigdy mnie nie podrapała, ale się zawsze przestrasze :)

Link to comment
Share on other sites

we wtorek mamuśka od sąsiada weszła do transporterka z jedzeniem, chciałam wypróbować, czy da się ją tak złapać.

ale go nie zamykałam, bo już było póżno i i tak nie miałabym jak jej zawieżć

Kaśka się zaraz zainteresowała i podeszła i zaczęła jej obwąchiwać wystający tyłek z transporterka, to kotka się wystraszyła i wyszła, a potem Kaśka weszła sprawdzić co tam jest do jedzenia i musiałam ją wyciągać :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...