Jump to content
Dogomania

Hopcia - super psiak ma super Domek


Anecik

Recommended Posts

Dzień dobry Hopciu :) i wszystkim zaglądającym.

Klarują się wizyty. Poprosiłam mila-ada i chyba będą w sobotę. Obie Panie czekają. Nie chcę nic sugerować więc nic na razie nie napiszę :) Domek fajny i bardzo fajny - wizyta pomoże w wyborze.

Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

I co z Hopciowym domkiem? Wiadomo coś? Deklaracja za marzec wpłacona. 

Pierwsza wizyta o 14.00 dziś a druga chyba dopiero w środę. W poniedziałek szafirka ma umawiać sterylkę i zobaczymy co wyjdzie z wizyt,

Link to comment
Share on other sites

Mila-ada już po wizycie.

Kazała pakować Hopsię po sterylce do swojego domu. Zwierzolubne małżeństwo 53 - latków z równie zwierzolubnymi dorosłymi dziećmi. Teraz tylko ustalenie sterylki, bazarek na nią i heja do domu :)

Oczywiście druga wizyta w środę się odbędzie ale te malunie dzieci jakoś mi nie pasują do Hopci. Ona ma być jedyna - a tam pewnie byłaby duża konkurencja :)

 

Pani Magdo i Panie Jacku - nie martwcie się już. Mówiłam że znajdę Hopsi najlepszy domek i znajdę :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, anecik napisał:

Mila-ada już po wizycie.

Kazała pakować Hopsię po sterylce do swojego domu. Zwierzolubne małżeństwo 53 - latków z równie zwierzolubnymi dorosłymi dziećmi. Teraz tylko ustalenie sterylki, bazarek na nią i heja do domu :)

Oczywiście druga wizyta w środę się odbędzie ale te malunie dzieci jakoś mi nie pasują do Hopci. Ona ma być jedyna - a tam pewnie byłaby duża konkurencja :)

 

Pani Magdo i Panie Jacku - nie martwcie się już. Mówiłam że znajdę Hopsi najlepszy domek i znajdę :)

Anecik, a coś więcej o wybranym domku? Gdzie zamieszka Hopcia; w bloku? Czy w pobliżu są tereny do spacerów? Sorry, ale jestem bardzo ciekawa.

Też wybrałabym dom z dorosłymi dziećmi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...