Jump to content
Dogomania

DLACZEGO???


Beti-Buba

Recommended Posts

Sunia -jak widać na zdjęciach jest coraz smutniejsza...........biorąc pod uwagę jej wrażliwość i wcześniejszy bliski kontakt z człowiekiem i to w jakim miejscu się znalazła -ile jeszcze wystarczy jej sił i nadziei??? Nigdzie nie ma dla tej drobinki ciepłego kąta i dobrych ludzkich rąk?

Link to comment
Share on other sites

Nie jest dobrze...........dzisiaj skontaktowałam się z wolontariuszką opiekującą się Sunią i niestety nie mam dobrych wieści-nie ma żadnych telefonów w sprawie naszej drobinki :( Ciągle mam nadzieję,że Sunia niebawem znajdzie fajny domek-dzięki Wam. Każdy ma rodzinę, znajomych, przyjaciół. Pytajcie, udostępniajcie TO MUSI się udać! Poniżej link do ogłoszenia na Olx z opisem Suni :http://olx.pl/oferta/wielka-ksiezniczka-w-niewielkim-cialku-poznajcie-sunie-CID103-IDeej2t.html

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, maxelka napisał:

nie ogarniam tej paniki... dlatego zamilknę. I nie jestem wolontariuszką tylko pracownikiem, więc mam sunię na oku codziennie

 

 

 A kto tu panikuje? Stwierdzam tylko fakt/potwierdzony/że w sprawie Suni telefonów brak -co biorąc jej wrażliwość pod uwagę nie jest pocieszające.............

Link to comment
Share on other sites

potwierdzam, Sunia od dziś Sonia grzeje  już dupkę w kochającym domku, osobiście ją wy adoptowałam. Nie pisałam wcześniej żeby nie zapeszyć...drugim razem prosimy o więcej cierpliwości bo znalezienie dobrego domu nie trwa 2, 3 dni

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, WolontariuszSc napisał:

Sunia dziś pojechała do nowego domu. Adoptowała ją rodzina z nastoletnim synem ze śląska.

Dziękujemy za pomoc i pozdrawiamy serdecznie!

SUUUUPER ale się cieszę! Powodzenia maleńka! I czekamy na wieści z nowego domku!

Link to comment
Share on other sites

42 minut temu, maxelka napisał:

Żeby nie było, oto sunia w nowym domku, ma się świetnie, woli kanapę od legowiska (prawdziwa Księżniczka). Dużo odsypia póki co i woli gotowane mięsko od dobrej karmy a do tego ma wspaniałych ludzi...

Fantastyczne wieści i piękne zdjęcie :) Super :)

Link to comment
Share on other sites

O 5.03.2016o16:50, WolontariuszSc napisał:

Sunia dziś pojechała do nowego domu. Adoptowała ją rodzina z nastoletnim synem ze śląska.

Dziękujemy za pomoc i pozdrawiamy serdecznie!

 

O 5.03.2016o17:06, maxelka napisał:

potwierdzam, Sunia od dziś Sonia grzeje  już dupkę w kochającym domku, osobiście ją wy adoptowałam. Nie pisałam wcześniej żeby nie zapeszyć...drugim razem prosimy o więcej cierpliwości bo znalezienie dobrego domu nie trwa 2, 3 dni

Czy aby na pewno sunia ma swój domek ???

Dwa dni temu na stronie schroniska widniała jako zarezerwowana. Dzisiaj napis ZAREZERWOWANA zniknął, a zdjęcie suni nadal jest na stronie schroniska, jako poszukująca domu.

Możecie to wytłumaczyć ?

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, Beti-Buba napisał:

Blanka 92 jest na stronie głównej - suńka podobna do "naszej" SUNI -czy przypadkiem ich nie mylisz? Nasza SUNIA jest na stronie "znalazły dom"miała numer 61 :)

Sunia nr 61 jest w zakładce Psy i koty do adopcji. Przed chwilą skopiowałam na tej właśnie stronie.

Sunia 61


61/2016

ODDANA – WŁAŚCICIEL NIE JEST W STANIE ZAJMOWAĆ SIĘ PSEM. MA 9 LAT, W SCHRONISKU OD 28-01-2016

Wysterylizowana, zaszczepiona, zaczipowana.


b59673c77405ba3c4de86ca144b91eca
 
Ale sprawdzę czy jest w zakładce Znalazły dom.
 
EDIT
Jest w szukających domu i w adoptowanych. W tej sytuacji nie wiadomo co jest prawdą - szuka domu, czy już go ma. Taka ewidencja mija się z celem.
Link to comment
Share on other sites

Suńka MA dom i jest to bezsprzeczne. Jeśli coś byłoby nie tak mielibyśmy tutaj info.od wolontariuszki albo od pracownicy schroniska. Zresztą nie wiem O CO chodzi ja widzę Sunię TYLKO w zakładce "ZNALAZŁY DOM" a nie w "SZUKAJĄ DOMU"???

Link to comment
Share on other sites

36 minut temu, Beti-Buba napisał:

Suńka MA dom i jest to bezsprzeczne. Jeśli coś byłoby nie tak mielibyśmy tutaj info.od wolontariuszki albo od pracownicy schroniska. Zresztą nie wiem O CO chodzi ja widzę Sunię TYLKO w zakładce "ZNALAZŁY DOM" a nie w "SZUKAJĄ DOMU"???

O nic nie chodzi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...