Jump to content
Dogomania

Shih z wypadającymi dyskami-czołgający się malec prosi o pomoc !


Bgra

Recommended Posts

Jak ktoś kiedyś stworzy filmik jak się tam poruszać, odszukiwać ...to może kiedyś się  tam pokarze.

Bogda loguj się,wszytko co tylko wiem podpowiem :) obiecuję przy świadkach ;)

 

 

wpaniały wynik ! tyle serc poruszył ten nasz cudak :) ale też ,mam świadomość ile kasy jeszcze potrzeba ...

 

 

 

Ooo i to jest dobry pomysł!

Hana miałaby z kim szaleć 24icon_smile2.gif

Oj nareszcie coś by się działo w tym naszym spokojnym ,czasami za spokojnym domku ;)

ale wiem też ,że kolejka będzie długa i pewnie będzie brany pod uwagę domek stały z okolic Warszawy ;)  ale to jeszcze trochę potrwa...

teraz najważniejszy tymczas 

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję że mi wybaczycie wlazłam na to i nie mogę spokojnie usiedzieć...

Ile jest jeszcze takich zakazanych miejsc/fabryk psów... :(

Kary powinny być naprawdę ogromne - ręce opadają...

http://uwaga.tvn.pl/reportaze,2671,n/kolejna-pseudohodowla-namierzona,182078.html

 

Bgra - dzięki za licytację na FB 0heart.gif

 

te budynki nie stoją w środku lasu,nikt niczego nigdy nie słyszał ? niewiarygodne !

znieczulica ,chęć zarobku,nieważne ,że kosztem istot żywych  :(

 

nie tak dawno przeglądałam ogłoszenia,wpadło mi w oko ogłoszenie o repie

dzwonię,mówię,że mam Lhasa i spodziewamy się cieczki ,mam taki kaprys,że chciałbym pokryć ...sama nie wiem jaką rasą

Pan wymienia rasy,samczyki podobno z rodowodem,pokryje kim chcę ! 

 

niczego się nie boją,nawet podpuszczania,też był z Żor

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Wysłałam mu 5 SMSsów

kiss.gif

 

 

 

te budynki nie stoją w środku lasu,nikt niczego nigdy nie słyszał ? niewiarygodne !

znieczulica ,chęć zarobku,nieważne ,że kosztem istot żywych   :(

 

nie tak dawno przeglądałam ogłoszenia,wpadło mi w oko ogłoszenie o repie

dzwonię,mówię,że mam Lhasa i spodziewamy się cieczki ,mam taki kaprys,że chciałbym pokryć ...sama nie wiem jaką rasą

Pan wymienia rasy,samczyki podobno z rodowodem,pokryje kim chcę ! 

 

niczego się nie boją,nawet podpuszczania,też był z Żor

 

No niestety nie ma ani skutecznego prawa ani skutecznych kar aby ukrócić ten haniebny proceder!zezloszczony.gif

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Wysłałam mu 5 SMSsów

Bogda ściskam mocno :) 

 

 

kiss.gif

 

 

 
 

No niestety nie ma ani skutecznego prawa ani skutecznych kar aby ukrócić ten haniebny proceder!zezloszczony.gif

 

z drugiej strony,jeszcze kilka lat w stecz to dopiero była rozpierducha,nie było siły ani bata na nikogo,teraz chociaż mamy ustawę,która cokolwiek reguluje,jeszcze chwila i się doczekamy jej ulepszenia,chociaż po wyborach wiadomo w którą stronę to pójdzie ?

łatwo się nie poddamy !

Link to comment
Share on other sites

ona cieszę się,że jesteś :)

z uwagi na Twoje doświadczenie będziesz dla nas skarbnicą wiedzy :)

poszukiwany DT w Warszwie,który ogarnie rehabilitację 3 x w tyg

 

 

Jestem, jestem, maluch słodki :)

Ja realnie nie uczestniczyłam w rehabilitacji Lolusia, za duża odległość ok.500 km, ale było parę osób, które na zmianę woziły Lolcia z Bielska=Białej do Katowic - 60 km na rehabilitację, jedna osoba nie dałaby rady , Lolusiowi udało się, znalazł swoje Anioły, Stinkuś też znajdzie :)

Na razie kradnę banerek :)

Link to comment
Share on other sites

Bożenko jak tylko znajdę trochę wolnego czasu to poważnie zastanowię się nad tym :)

Ciocia nie marudź,zakładaj profil,to tylko chwila ;)

 

 

Jestem, jestem, maluch słodki :)

Ja realnie nie uczestniczyłam w rehabilitacji Lolusia, za duża odległość ok.500 km, ale było parę osób, które na zmianę woziły Lolcia z Bielska=Białej do Katowic - 60 km na rehabilitację, jedna osoba nie dałaby rady , Lolusiowi udało się, znalazł swoje Anioły, Stinkuś też znajdzie :)

Na razie kradnę banerek :)

 

To co zrobiłyście dla Lolusia ,jak pięknie to wszystko zorganizowałyście ! szacun  :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ciocia nie marudź,zakładaj profil,to tylko chwila ;)

 

Założe tylko się trochę w domu uspokoi.

Teraz mam dzieciaki z wnusiem :) a jutro i 1 zlot ludzi. 

Nie wiem co i kiedy robić a ze zmęczenia to już mi się nic nie chce.

Link to comment
Share on other sites

Od tego są cioteczki braci mniejszych aby im pomagać .On jest taki cudowny oby znalazł cudowny domek .

 moja Ty kochana Pomagaczko :)

 

 

Cudny dzieciaczku! Zdrowiej migusiem i do domku!

Ciotki chcą już widzieć Twoje fotki, jak brykasz, skaczesz,  a potem odpoczywasz na swojej kanapie!

 

na razie to co skradłam z wydarzenia Stinusia z Fb-dla tych Cioć co to fejsa jeszcze nie założyły ;)

 

 

"Wiecie kto to ?? Wiecie?? Aaaa!! To ja, Stinky!! Jem śniadanie i stoję ;))) Ja stoję!!!! 

Nie jest to długotrwałe ale się udało, to może i chodzić będę i biegać też!!!
Ciocia z Plaskatego Azylu zabrała mnie niedawno gdzieś.. Mówili że to klinika, rozmawiali i rozmawiali chyba o mnie echhh ale co ja na to poradzę, że ja taki przystojny jestem, więc o mnie non stop gadają, trzeba jakoś z tym żyć!
Gadanie gadaniem ale jak wpadli na pomysł, żeby mnie na próbę włożyć do wody gdzie musiałem pływać a nawet chodzić -mówili, że to bieżnia jakaś ale ja tam się nie znam- to już mi nie było do śmiechu! Później się cieszyli , że dobrze mi idzie, bo pływałem 4 -roma łapkami i przy chodzeniu tylne troszkę pracowały. No tak, pewnie że dobrze!!! Jak utopić chcieli to trzeba było uciekać!!! Bardziej podobają mi się masaże, które Ciotka robi w domu a nie tam moczyć mi futro!!
Muszą mi tylko kupić jakieś szelki rehabilitacyjne, żebym na spacerze też chodził. 
No dobra to tyle co u mnie wracam do michy bo jeszcze mi ktoś śniadanie wsunie!! "

 

 

2rr6hrr.jpg

Link to comment
Share on other sites

Założe tylko się trochę w domu uspokoi.

Teraz mam dzieciaki z wnusiem :) a jutro i 1 zlot ludzi. 

Nie wiem co i kiedy robić a ze zmęczenia to już mi się nic nie chce.

Bogdusiu żartuję z tym pogananiem :) 

odpuść sobie,ciesz się Dziećmi i Wnusiem ,robota nie zając :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...